Sari la conținut

DaliaPissyy oral deep ca la carte cu finalizare orală prin inghitire si multe altele la un super pret


Postări Recomandate

  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Buna vizitatorule , eu sunt Dalia o moldoveanca de peste Prut cu mult apetit am 27 de ani , sunt o tipa foarte misogina care pune mare accent pe satisfactia clientului

 

 

Daca iti doresti cu adevarat sa ma cunosti si sa ajungi in patul meu , stai linistit nu este greu un singur mesaj pe facebook si se rezolva

 

 

 

Asadar sa mai vorbim despre mine :) sunt o tipa mai vorbareata si imi place sa discut cu oameni din jurul meu (stai linistit ca vom vorbi in cazul in care nu te grabesti) , imi place sa raman 'punct ochit punct lovit' gen sa mai vrei sa ajungi la mine !

 

 

 

Nu nu nu sunt vedeta insa pot deveni vedeta in ochii tai prin ceea ce fac, cum ma exprim si prin ceea ce simt!

 

 

 

O

 

 

 

Despre programul meu pot spune ca este super super bun cred eu , NU SUNT NOCTURNĂ lucrez doar ziua si de aici se observa ca imi doresc sa cunosc persoane cat sa mai si revina alte persoane care au fost in trecut la mine !

 

 

 

Tarife

 

 

 

70 lei ORAL NEPROTEJAT CU FINALIZARE ORALA PRIN ÎNGHIȚIRE

100 RON VARIANTA COMPLETA ORAL COMB CU ANAL INCLUSIV

 

 

Atentie.NU LUCREZ LA ORA

SERVICI:

-Sex oral OBLIGATORIU SI DOAR NEPROTEJAT

-deep cu finalizare

-cim la discretie

- sex normal NU FAC PT CA NU SUPORT MA INCOMODEAZA

 

-Footjob

-annilingus pasiva

 

-surprize clienții fideli rămân pe un tarif unic de 70 lei începând cu a treia vizită

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

De ce am aceste tarife? Simplu pentru simplul motiv ca imi place ceea ce fac si o fac bine .Intotdeauna mi-a placut ssa stric piata cu tarife mici pentru ca volumul maree contează. Nu tot ce e piperat înseamnă calitate din contra.Prost e cine ofera nu cel care cere.

post-325814-0-70733600-1590354680_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu te supăra la ce boala faci reclama,pe lângă esti urâtă cu crengi mai jignesti oameni ca nu vor sa te futa,du-te la tine in Moldova si futete pe o votca,eu ți-aș retrage cetățenia

:iagree  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :iagree

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...