Sari la conținut

Rozqa - 0745284020


Postări Recomandate

Salut! Tocmai am fost la domnișoara și am fost plăcut surprins. Voi fi scurt si voi acorda notele:

-Aspect-8,5-este frumușică, un început de burtică, înaltă, fund frumos si sani fermi.

-igienă 10- nu am simțit nimic ciudat

-OP-p(la cererea mea) 9- a muncit un pic fiindcă eram dorit de oral

-NP-9- am încercat 3 poziții si se misca bine, cu contre, foarte frumos

-GFE-8,5-un pic prea timidă pentru gusturile mele, dar este foarte ascultătoare.

Cadou 100lei/fin.

Eu am sa revin si cu alte ocazii!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am vizitat azi pe domnisoara si am plecat multumit.

A fost o mica nesincronizare care m-a facut sa astept 15 minute si era sa plec suparat dar am primit mesaj si am asteptat si a fost ok pana la urma.

Se mentin notele din review meu de mai sus asa ca nu mai scriu inca o data.

Cadou 100 o finalizare.

De revenit.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Fata mai presteaza ? Ca am sunat si nu a raspuns. Sau duminica e pauza desi are anuntul actualizat...

Eu de cate ori am sunat , de tot atatea ori nu a raspuns.  O parere personala: e rupta in doua ( nu e singura, mai stiam eu vreo doua care suspinau la intrare).

Asta nu inseamna ca am o parere proasta despre ea. Din contra, cred ca va urca sus-sus.

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

 

A fost o mica nesincronizare care m-a facut sa astept 15 minute si era sa plec suparat dar am primit mesaj si am asteptat si a fost ok pana la urma.

 

Asta nu suna bine, partea cu asteptatul, mai ales pe caldurile astea.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

așa cum spuneam in recenzie, fata are un program 9-16/17, așa mai office. sâmbătă și duminica cred e este și mai scrut. astăzi joi, când scriu, văd ca încă n-are anunt activ....

Sambata cred ca se inchide ghiseul inainte de 11, sau poate are si ea weekend k fetele.

Acum m-am linistit altundeva, dar vine ea si o zi de concediu...

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut Costi.

 

 

A mers dimineata si a fost mai moale...la 11 , fusese unul o ora inaintea mea care a cam obosit-o. Alte dati dupa 15 chiar era super ok . O data m-a tinut pe scara 20 min...culmea ca nu avea client. Incurcase nr de telefon...o sunasem de 4-5 ori si a deschis in final.

 

Are un scenariu fain...intri...e languroasa, lipicioasa, blowjob soft dar cu priviri. E fainutza. Nu am scris iar recenzii dupa fiecare vizita , dar e fata simtita si cu prestatii care merita mai mult de 100 pt 30 min.

 

Eu de cate ori am sunat , de tot atatea ori nu a raspuns.  O parere personala: e rupta in doua ( nu e singura, mai stiam eu vreo doua care suspinau la intrare).

Asta nu inseamna ca am o parere proasta despre ea. Din contra, cred ca va urca sus-sus.

Link spre comentariu

Idem...uneori e distrata, am patit la fel si am intrat la ea dupa 15 min.

Am vizitat azi pe domnisoara si am plecat multumit.

A fost o mica nesincronizare care m-a facut sa astept 15 minute si era sa plec suparat dar am primit mesaj si am asteptat si a fost ok pana la urma.

Se mentin notele din review meu de mai sus asa ca nu mai scriu inca o data.

Cadou 100 o finalizare.

De revenit.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Sunt total bulversat cu programul ei office. Sambata a avut anunt la 23.31. Dupaamiaza nu a raspuns.

Si poate isi regleaza precizia cu programarile.

  • Like 1
Link spre comentariu

ma gândeam și eu ce-i cu repostatea aia de la ora 23 și..

de obicei cea mai simpla și domestică explicație este și cea corecta. se plictisea pe la 11 noaptea și a intrat pe publi sa facă nu știm ce cu anuntul și a reușit sa și-l reposteze

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

ma gândeam și eu ce-i cu repostatea aia de la ora 23 și..

de obicei cea mai simpla și domestică explicație este și cea corecta. se plictisea pe la 11 noaptea și a intrat pe publi sa facă nu știm ce cu anuntul și a reușit sa și-l reposteze

Am crezut ca poate a lucrat noaptea. Sunt care fac intr-o noapte pentru toata saptamana.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Salut Costi.

 

 

A mers dimineata si a fost mai moale...la 11 , fusese unul o ora inaintea mea care a cam obosit-o. Alte dati dupa 15 chiar era super ok . O data m-a tinut pe scara 20 min...culmea ca nu avea client. Incurcase nr de telefon...o sunasem de 4-5 ori si a deschis in final.

 

Are un scenariu fain...intri...e languroasa, lipicioasa, blowjob soft dar cu priviri. E fainutza. Nu am scris iar recenzii dupa fiecare vizita , dar e fata simtita si cu prestatii care merita mai mult de 100 pt 30 min.

 

Zici tu ca merita mai mult de 100 ron pt 30 de min, este ? Nu vrei tu sa fii consilierul ei in ceea ce priveste finantele si sa ii propui niste tarife de sa nu se mai duca nici dracu la ea ?

 

Bai ce naiba e cu voi de faceti propuneri din astea ? Si asa stam prost cu pizdele in Iasi, te-ai gasit tu sa faci propuneri de mariri de tarife. Suna si la Digi sa-ti mareasca abonamentul ca doar ai net de 1000, ce naiba.....e pacat sa dai doar 40 de lei pe abonamentul ala, zii sa ti-l faca minim 100 ca la domnisoara in cauza.

  • Like 3
Link spre comentariu

Colfusion....eu cred ca ai inteles eronat ca sa nu zic prost

Am zis ca merita mai mult de o suta ...am mers la fete de 150 si erau ca prestatii si fizic , cu indulgenta de 100. Si desi e o parere personala nu e subiectiva deloc.

 

Nu sunt nici consilier nici sfatuitor...doar un alt client multumit de cum l-a tratat.Ce face ea cu tarifele nu ma priveste....comparatia cu netul e umpic deplasata, compari merele cu perele.

Imi mentin parerea ca merita cu prisosinta suta aia de lei, si e o pasarica pe care as avea curaj sa o chem acasa .Sper sa fie constanta in servicii...

Amin !

 

 

Zici tu ca merita mai mult de 100 ron pt 30 de min, este ? Nu vrei tu sa fii consilierul ei in ceea ce priveste finantele si sa ii propui niste tarife de sa nu se mai duca nici dracu la ea ?

 

Bai ce naiba e cu voi de faceti propuneri din astea ? Si asa stam prost cu pizdele in Iasi, te-ai gasit tu sa faci propuneri de mariri de tarife. Suna si la Digi sa-ti mareasca abonamentul ca doar ai net de 1000, ce naiba.....e pacat sa dai doar 40 de lei pe abonamentul ala, zii sa ti-l faca minim 100 ca la domnisoara in cauza.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salut,

Zică lumea ce o vrea dar drumurile mele duc tot la ea. Este toată un zâmbet, politicoasa, calda, exact ce trebuie ca să te simți bine. O revăd de fiecare data cu placere pt ca știe sa te facă sa te simți bine. Și nici nu depune efort pt asta, se comporta natural. Voi reveni la ea ori de câte ori voi avea ocazia. Te pup Roza.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

 

Pe scurt despre Roza.

 

 

Pentru că alte variante nu au fost de găsit, săptămâna trecută am trecut și pe la Roza.

 

 

E o fata cu f mult bun simt, cu un corp frumos, o atitudine excelenta pentru munca asta.

 

Contact telefonic, numărul din anunț. Programare respectată, zona Palas, undeva sus într-un bloc, cu vedere frumoasă.

 

Am optat pentru un nr oral, executat foarte soft și docil cu tot ce-i ziceam, nota 9. Contact vizual tot timpul, am apăsat-o puțin, să incercam deepthroat, nu a zis nimic, s-a înnecat, dar incerca în continuare, plus lins oo le la greu.

 

Corp frumos, nota 8, armonios, m-a așteptat pe tocuri, într-un body.

 

Igiena 10

 

Per total e o varianta ideala de a investi 100 lei/Nr, eu voi reveni la ea, la pretul asta greu de tot găsești aceeași calitate.

 

 

Zi faină!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Surpriza placuta la care am ajuns ca urmare a unei tepe. Nu va luati dupa poze , e mai buna, mai spre slim fata de poze. Un 27 ani, putin hispanica,  a la Mexico-Venezuela. Nu fac recenzie cu detalii fizice, pentru ca am impresia ca se gandeste , ca si alta domnisoara, la un viitor in Iasi, voi discuta aspectul detaliilor publice cu ea. Un singur minus major pentru mine, programul cam office ,  si faptul ca exclude deplasarile, o sa mai incerc terenul , am dat deja o sugestie pt program , vom vedea. Pt mine e de 9-10, desi prefer in general viesputele slim. Simte ce vrei fara multe prelucrari .

Pentru cei carora le plac recenziile cu detalii fizice , recomand sa o intrebati si pe ea daca le doreste, e bine sa tinem cont si de parerea ei, e o draguta , eu personal nu vreau s-o deranjez cu nimic sau sa ii cauzez vreo neplacere in viata ei privata. (Adica poate vrei sa ii faci un bine si iese pe dos).

Oricum cine vrea sa vada mai mult, se merita incercarea, mie imi pare rau ca m-am luat dupa poze si nu am fost mai demult.

Pentru cei care ii duc dorul lui Samira, e o Samira cam de 27 ani. Ii multumesc pentru experianta avuta, a fost ceea ce lipsea unei zile de concediu reusite. Nu cred ca voi putea sa o vad foarte des pe programul actual, o sa mai incerc o sugestie-doua.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

 Merită vizitată măcar o dată.

Merita ea de mai multe. Care e liber in programul ei. N-am testat daca respecta programarile, asa la nimereala m-am potrivit doar o data.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu astazi pe la rozica si pot confirma recenziile colegilor roza e o fata de nota 10 am avut o intalnire foarte reusita , acu sa trecem la note

Fata:aici e sugestiv eu ii dau 10, cam 170 cm,slabuta ,frumusica, piele fina ma asteptat intr-o rochita scurta mulata mi sa sculat pula imediat

ON: eu ii dau 10 limbi priviri atentie la oua (nu am fost niciodata la andreea asa ca momentan rozica castiga)

NP: ii dau un 9 geme se uda natural

Igiena:10 pe linie mirosea bine prosop curat inmanat chiar de ea facut dus inainte si dupa actiune gel de dus mare chiar si sampon pt cei cu par valvoi si atentie avea si apa de gura

Gfe 10 m-M simtit foarte bine in prezenta ei ,pupacioasa rau deci da face si fk

Halat 200 ron stat vreo 1 ora si 15 min cu tot cu dus

Per total eu mai revin la ea

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ingin3rul
Reputație: 0

aha

Ok, multumesc pentru raspuns. Eu am vizitat-o la inceputul lunii iunie. Atunci nu stiam de forum, din aceasta cauza nu am scris nimic despre ea. Eu am luat numarul de pe publi24. O duminica placuta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ingin3rul
Reputație: 0

Salut.

 

Am vizitat-o, pentru a doua oara, pe Roza.

 

Ca puncte slabe:

 

- nu face FK

 

- prezenta parului in zona intima, sub brate dar si pe picioare

 

 

In rest Roza este ok si o femeie care are experienta cu barbatii. Oralul este condimentat cu ceva priviri si atentie la sateliti, iar la normal nu comenteaza la nicio pozitie. Tarifele sunt de 100 lei numarul si 200 lei ora, iar locatia este pe George Emil Palade. Voi reveni in cel mai scurt timp.

 

Note:

Aspect fizic: 9

Locatia: 9,5

Oral: 9,5

Normal: 9,5

Igiena: 8,5

GFE: 8,5

Tarif: 200 lei, o ora, 2 numere.

 

O sambata placuta tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator poli_iasi
Reputație: 0

Salut.

 

Am vizitat-o azi pe Roza. Mentionez ca azi am vizitat-o pentru prima data. Este greu de gasit, nu raspunde la apeluri, SMS-uri, nu stiu ce program are. Este timida, evita discutiile si este focusata doar pe fisa postului, adica pe oral si normal.

 

Tarifele sunt de 100 lei numarul si 200 lei ora, iar locatia este pe strda George Emil Palade. Servicii ok, tarife corecte. Voi reveni in cel mai scurt timp.

 

Note:

Aspect fizic: 8

Locatia: 9

Oral: 8

Normal: 9

Igiena: 8

GFE: 1

Tarif: 200 lei, o ora

 

O sambata placuta tuturor.

 

Voi reveni dar sper sa lucreze constant, nu doar din an in Paste.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...