Sari la conținut

Rozqa - 0745284020


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 44 minute, radu-alex a spus:

Eu unul încă nu înțeleg cum de ti s-a întâmplat tie asta, daca o fi real ce spui tu.  Mie unul și ca mine mai sunt destul de mulți, nu mi s-a întâmplat asa ceva,iar ce povestești tu aici frizează deja imposibilul. Păcat ca nu sunt in țară,ca o vizitam sigur și aveam de gând sa ma conving de realitate. Sper sa nu fie vreo strategie de a alunga și ce mai avem de calitate prin oraș. Eu zic sa lași fata în pace și gata cu discuția asta inutila care nu face bine nimănui. Ai spus ce ai avut de spus, cred ca deja o lungim prea mult. O zi frumoasa la toată lumea.

Draga Radu-Alex, poate gasim o modalitate si ma ajuta cineva sa postez aici SMS ul de la numarul de telefon care apare in anunturile actuale ale fetei  0743412200. Mie mi se pare halucinant cum dupa ce ma chemi si nu raspunzi la zeci de apeluri si de mesaje, mai ai impertinenta sa imi scrii dupa mai mult de o zi si sa ma certi "de ce am scris de finalizare orala" in conditiile in care ea a spus ca face daca platesc in plus. Astazi cand am sunat-o ma blocase deja, se stia cu musca pe caciula. Cred ca ai putea sa iti dai seama, din cum scris un om si din ce relateaza, si cati neuroni activi are si cat de credibil este. Eu am ales sa relatez intamplarile care pe mine ma frustreaza si pe care le consider de evitat. La capitolul noutati remarcabile, si Andra si Larisa - ambele in vizita - sunt absolut fabuloase insa sigur daca m-as apuca sa le fac recenzii bune apar confrati care fie ma fac peste fie zic ca nu sunt credibil. Mi-e greu sa pricep ce a mai ramas din forumul acesta, una peste alta ce am scris mai sus este experienta mea personala cu aceasta domnisoara iar cele pe care le recomand au un pachet comple de servicii si o atitudine deosebite. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
19 minutes ago, PamPenis said:

Draga Radu-Alex, poate gasim o modalitate si ma ajuta cineva sa postez aici SMS ul de la numarul de telefon care apare in anunturile actuale ale fetei  0743412200. Mie mi se pare halucinant cum dupa ce ma chemi si nu raspunzi la zeci de apeluri si de mesaje, mai ai impertinenta sa imi scrii dupa mai mult de o zi si sa ma certi "de ce am scris de finalizare orala" in conditiile in care ea a spus ca face daca platesc in plus. Astazi cand am sunat-o ma blocase deja, se stia cu musca pe caciula. Cred ca ai putea sa iti dai seama, din cum scris un om si din ce relateaza, si cati neuroni activi are si cat de credibil este. Eu am ales sa relatez intamplarile care pe mine ma frustreaza si pe care le consider de evitat. La capitolul noutati remarcabile, si Andra si Larisa - ambele in vizita - sunt absolut fabuloase insa sigur daca m-as apuca sa le fac recenzii bune apar confrati care fie ma fac peste fie zic ca nu sunt credibil. Mi-e greu sa pricep ce a mai ramas din forumul acesta, una peste alta ce am scris mai sus este experienta mea personala cu aceasta domnisoara iar cele pe care le recomand au un pachet comple de servicii si o atitudine deosebite. 

Salut, multumiri pt recenzie si recomandari. Am vazut topicul Larisei, dar cine e Andra?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragi colegi de pe acest forum, oare nu putem face nimic impotriva unor idioti ca Dan1984 - noi livram informatii utile pe care le validam personal cu timp si bani pierduti pe pielea unor nesimtite si labagii astia cu pensie de handicap dau minusuri in nestire si se simt importanti ca au realizat ceva in afara de omorat tantarii. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 2 ore, PamPenis a spus:

Draga Radu-Alex, poate gasim o modalitate si ma ajuta cineva sa postez aici SMS ul de la numarul de telefon care apare in anunturile actuale ale fetei  0743412200. Mie mi se pare halucinant cum dupa ce ma chemi si nu raspunzi la zeci de apeluri si de mesaje, mai ai impertinenta sa imi scrii dupa mai mult de o zi si sa ma certi "de ce am scris de finalizare orala" in conditiile in care ea a spus ca face daca platesc in plus. Astazi cand am sunat-o ma blocase deja, se stia cu musca pe caciula. Cred ca ai putea sa iti dai seama, din cum scris un om si din ce relateaza, si cati neuroni activi are si cat de credibil este. Eu am ales sa relatez intamplarile care pe mine ma frustreaza si pe care le consider de evitat. La capitolul noutati remarcabile, si Andra si Larisa - ambele in vizita - sunt absolut fabuloase insa sigur daca m-as apuca sa le fac recenzii bune apar confrati care fie ma fac peste fie zic ca nu sunt credibil. Mi-e greu sa pricep ce a mai ramas din forumul acesta, una peste alta ce am scris mai sus este experienta mea personala cu aceasta domnisoara iar cele pe care le recomand au un pachet comple de servicii si o atitudine deosebite. 

  O fi colega cu 0743495123- care dă țepe.(deși nu cred că stau tot timpul la aceeași adresa). A se citi de 2+ ori.

 Revenind, trebuie sa înțelegi că se comunica pe tot feluri de grupuri de wapp multe și poate de asta ai avut parte de așa ceva.  

Tot timpul când pui ochii pe o tipă, ii bagi Nr in contact sa vezi dacă are wapp, telegram, you name it. 
Dacă are, îți asumi riscuri ca va comunica sa vadă dacă ești pe o lista de fraierit/neagră
 Daca nu Reușești sa pui poza cu sms, eu recomand sa citezi ce ți-a scris, cu greșeli de ortografie inclusiv.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
8 hours ago, PamPenis said:

Fratilor, am si eu o curiozitate - a confirmat cineva cu certitudine ca ea este? Pentru ca aseara am primit mesaj pe numarul de telefon de pe care am sunat o si a avut nesimtirea sa ma cheme si sa nu raspunda ca sa ma certe de ce mi am permis sa scriu pe forum de finalizarea orala ca acum lumea o suna sa ii ceara asta. O fi fost vreo strategie sa aduca clienti si - ajuns acolo - sa spuna ca nu face? Unele toante au un tupeu fantastic. 

Probabil ca a acceptat finalizare orala doar ca o cireasa pe tort la comanda ta de o ora, poate ai si o voce/comunicare care te-a facut interesant ca si client. 

Oricum daca vrei sa ii faci reclama negativa, nu se prinde, o stim majoritatea. Ca lipici la public, daca o consideram pe blonda 100%, ea e pe la vreo 70%, dar are servicii mai bune decat le avea blonda la final. La ea merg doar cu sunat de jos, 5-10 min inainte. Sunt multi rapperi de la concurenta care isi bat joc de ele cu programarile, si asta e, se adapteaza si ele la mediu , cred ca respecta programarile doar cu cei pe care ii cunosc bine. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 12 ore, PamPenis a spus:

Draga Radu-Alex, poate gasim o modalitate si ma ajuta cineva sa postez aici SMS ul de la numarul de telefon care apare in anunturile actuale ale fetei  0743412200. Mie mi se pare halucinant cum dupa ce ma chemi si nu raspunzi la zeci de apeluri si de mesaje, mai ai impertinenta sa imi scrii dupa mai mult de o zi si sa ma certi "de ce am scris de finalizare orala" in conditiile in care ea a spus ca face daca platesc in plus. Astazi cand am sunat-o ma blocase deja, se stia cu musca pe caciula. Cred ca ai putea sa iti dai seama, din cum scris un om si din ce relateaza, si cati neuroni activi are si cat de credibil este. Eu am ales sa relatez intamplarile care pe mine ma frustreaza si pe care le consider de evitat. La capitolul noutati remarcabile, si Andra si Larisa - ambele in vizita - sunt absolut fabuloase insa sigur daca m-as apuca sa le fac recenzii bune apar confrati care fie ma fac peste fie zic ca nu sunt credibil. Mi-e greu sa pricep ce a mai ramas din forumul acesta, una peste alta ce am scris mai sus este experienta mea personala cu aceasta domnisoara iar cele pe care le recomand au un pachet comple de servicii si o atitudine deosebite. 

Am înțeles asta, însă ce faci tu pe topicul fetei asteia deja chiar începe sa devina supărător pentru oamenii cu capul pe umeri. Sa apari și sa faci reclamă la altcineva, ca or fi,ca nu or fi fabuloase, este fix problema lor și nu ma priveste pe mine,dar deja cred ca este timpul sa te oprești. Depășești orice limita,iar din spusele tale,cred și eu ca după ce ești bombardat cu zeci de apeluri și mesaje, pana la urma iei atitudine și dai block. Deci,sfatul meu ar fi sa te duci la fabuloasele tale care ofera servicii extraordinare, cum spui tu și toată lumea este fericită.  Lasa fata în pace și vezi de fericirea ta.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 10 ore, PamPenis a spus:

Dragi colegi de pe acest forum, oare nu putem face nimic impotriva unor idioti ca Dan1984 - noi livram informatii utile pe care le validam personal cu timp si bani pierduti pe pielea unor nesimtite si labagii astia cu pensie de handicap dau minusuri in nestire si se simt importanti ca au realizat ceva in afara de omorat tantarii. 

Exista loc sub soare pentru toți,asa ca fiecare se manifesta pe forumul asta cum dorește,unora le place sa dea minus,spre exemplu. Este fix problema lor, cel mai indicat este sa ne vedem fiecare de defectele noastre. Dacă ai adus contribuții extraordinare forumului,felicitările mele,însă asta nu înseamnă că trebuie să ți se ridice statuie, hai totuși sa păstrăm o limita a decentei.  Totuși, nu ar trebui sa mutam discuția pe DG și sa o lasam pe Rozyca în pace?. Eu cred ca merita asta, port amintirile unor clipe memorabile petrecute alături de ea. Sa fiți sănătoși și la minte frumoși, fără ranchiuna și fără răzbunări. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...