Jump to content

Rozqa - 0745284020

Recommended Posts

53 minutes ago, Tutankamonus said:

Colegu'...noroc e la Loto...nu cind dai bani si vrei un serviciu de calitate, dar fata avida de bani nu stie sa se opreasca in momente critice. Fete de top rar sunt de gasit....slava dlui ca merg la pasarici din distractie nu din obicei. De ce sa dau la o obosita nervoasa, incapabila,grabita, niste gologani care ii merita o fata dedicata....

Cu primele 15 cuvinte sunt de acord, mai departe nu.

Intradevar , nici pentru tariful de 100 nu ar trebui sa apara mofturi si graba mai devreme de 20 min.

Doar ca in cazul meu nu a fost nervoasa, nic incapabila , nici grabita. Nu iti contest experienta, doar ca nu mi-o insusesc pana nu patesc si eu. Doar ca eu nu merg din distractie, cel mult datorita unor imprejurari ale vietii. Fetele cu care am avut cele mai placute experiente au fost "ajutate" sa plece. Pe ea am asteptat-o mai mult de 2 luni sa se revina in Iasi. Imi face impresia ca are niste probleme pe locatia actuala si i-as sugera sa caute Rivers sau Masinii, daca e adevarat. E aer mai curat.

• Like 1
  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare,   Am vizitat-o pe Roza saptamana aceasta, locatie in zona Palas, politicoasa la telefon. Ajung in locatie, am fost intampinat de o domnisoara inaltuta, cu lenjerie neagra, tocuri, aranjata s

Bună seara! Acum vreo două zile în urmă nu știu cum s-a întâmplat dar m-am pomenit, fără nicio premeditare, că am format numărul de telefon al Rozqa.De vină fiind,cred, colegul Moneyfucker.De regulă l

Dupa ce mi-am luat o teapa maare de la Alexia lu maresalu' fiind in zona si cu maciuca neastamparata am zis sa imi incerc norocul in alta parte. De data asta nu a mai fost teapa deci sunt undeva 1 la

• 2 weeks later...

Ca o replica la ultima recenzie, cu mine nu a fost niciodata nici obosita, nici nervoasa, nici grabita. 

Ba mai mult , la cea mai recenta experienta am ales-o pentru siguranta maxima (mai erau vreo 3 optiuni),  fiindca inaintea ei am avut cea mai nasoala experienta , imi pierdusem putin increderea in mine , chiar i-am spus  la traditionalul "ce mai faci?" ca testez sistemul. 

Imi place la ea si atitudinea prietenoasa si imi plac si liniile curbe. Pt mine a fost si ramane OK si ca fizic si ca GFE . 

In ce o priveste am fost si raman subiectiv, si nu voi scrie de cele doua minusuri observate ,  nici nu ma afecteaza prea mult.

Revenind la recenzia negativa a colegului dinainte, sunt sigur ca nu a fost vorba de graba.

95 % a fost legat ceva de ON sau FK. Mi se pare incorect sa faci o recenzie negativa in totalitate daca cineva se fereste de ceva transmisibil prin contact umoral (incepand cu papiloma, hepatita B si continuind cu toate minunile).

• Inimioara 1