Sari la conținut

Roxana noua în zona rond alba Iulia0790217432


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

bine ai venit pe forum, un mic sfat, nu te lua dupa ce scriu toti nebunii aici care incearca sa denigreze fetele pentru din varii motive

bine ai venit pe forum, un mic sfat, nu te lua dupa ce scriu toti nebunii aici care incearca sa denigreze fetele pentru din varii motive

multumesc da nu o sa stau sa ascult la toti nebuni cine vrea cu adevarat sa ma cunoasca vine si aici unde sunt cine nu sa se abtina de la comentarii de pe profilu meu
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

salut  bic.c, imi poti spune de ce este asa de periculoasa zona Rond Alba Iulia ? o frecventez foarte des ....inclusiv seara am fost prin zona si nu am patit inca nimic...

Nu am zis frate ca este periculoasa, am zis ca nu gasesti mai nimic de futut
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am zis frate ca este periculoasa, am zis ca nu gasesti mai nimic de futut

mdaa.....daca tu spui ca nu se gaseste mai nimic de futut inseamna ca nu sti exact ceace cauti.din punctul meu de vedere daca cineva stie exact ceace vrea gaseste oricand la orice ora restul sunt doar aberatii
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

mdaa.....daca tu spui ca nu se gaseste mai nimic de futut inseamna ca nu sti exact ceace cauti.din punctul meu de vedere daca cineva stie exact ceace vrea gaseste oricand la orice ora restul sunt doar aberatii

La voi nu vin oricum, colega ta cu antecedente nu-mi inspira prea multa incredere

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

bun daca nu esti interesat vedeti de nasu tau si nu mai sta pe profilu meu cauta in alta parte

Incearca pe cat posibil sa nu fii obraznica, am vorbit frumos si mi-am expus punctul de vedere. Am voie sau stric business-ul?!?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Incearca pe cat posibil sa nu fii obraznica, am vorbit frumos si mi-am expus punctul de vedere. Am voie sau stric business-ul?!?

nu am fost deloc obraznica dar vad ca tu tot o ti pe a ta....ok nu sunt "de doamne ajuta" nici nu vreau sa fiu.....eu ti-am spus doar daca nu esti interesat de zona ok eu sunt in zona asta si mi-as dori sa nu mai scri pe profilul meu am cerut prea mult? Eu cred ca nu.....
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxana, aici tupeul obraznic nu e apreciat si nu postam la profilul tău ci pe un topic, care nu e al tău ci despre tine și colegii pot posta cât vor ca doar pentru asta este forumul, sa ne informam noi, ca nu ți convine ție e alta problema. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...