Sari la conținut

Ema 0752689826


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Fiind în trecere prin orașul vostru am vrut să fut ceva. Am văzut pozele tipei, mi au plăcut și am sunat. O voce plăcută m a făcut sa ma programez. Când am ajuns am avut doua surprize. Prima că este miniona și mie îmi plac femeile mai solide. A doua ca este chiar mai frumoasa decât în poze. Am zis să iau o finalizare. A început cu un ON foarte bine executat. Deși este foarte tânără are experienta și ii place sa sugs pula. M a excitant tare și am început NP unde am chinuit o rău în toate pozițiile care mi au trecut prin cap, inclusiv am lut o în brate și am futut o din picioare. Nu a comentat, mi a făcut fata, a dat contre, a gemut în mod sigur natural căci se udase toată. După 30 de minute de futai non stop (am fost într o forma de zile mari) din care ultimilor 10 am dat în ea ca surdul în clopot pusă capra, am explodat în balonas. M am odihnit, am mai făcut un dus căci era transpirat de atâta munca și am plecat. Fata asta cred ca na face să îmi schimb gusturile. Sincer a rezistat exemplar, nu a comentat nu m a grăbit nu au sunat telefoanele. Am decartat încă 150 lei peste cei de la început, fără sa mi ceara ea ci pentru ca așa am vrut eu și am crezut ca merita. Nu știu dacă o mai prind dar e buna rău. Duceți vă. 

  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
Acum 2 ore, mihaia a spus:

Fiind în trecere prin orașul vostru am vrut să fut ceva. Am văzut pozele tipei, mi au plăcut și am sunat. O voce plăcută m a făcut sa ma programez. Când am ajuns am avut doua surprize. Prima că este miniona și mie îmi plac femeile mai solide. A doua ca este chiar mai frumoasa decât în poze. Am zis să iau o finalizare. A început cu un ON foarte bine executat. Deși este foarte tânără are experienta și ii place sa sugs pula. M a excitant tare și am început NP unde am chinuit o rău în toate pozițiile care mi au trecut prin cap, inclusiv am lut o în brate și am futut o din picioare. Nu a comentat, mi a făcut fata, a dat contre, a gemut în mod sigur natural căci se udase toată. După 30 de minute de futai non stop (am fost într o forma de zile mari) din care ultimilor 10 am dat în ea ca surdul în clopot pusă capra, am explodat în balonas. M am odihnit, am mai făcut un dus căci era transpirat de atâta munca și am plecat. Fata asta cred ca na face să îmi schimb gusturile. Sincer a rezistat exemplar, nu a comentat nu m a grăbit nu au sunat telefoanele. Am decartat încă 150 lei peste cei de la început, fără sa mi ceara ea ci pentru ca așa am vrut eu și am crezut ca merita. Nu știu dacă o mai prind dar e buna rău. Duceți vă. 

Te pup..și te mai aștept 🥵😜

Link spre comentariu
Acum 5 ore, mihaia a spus:

Fiind în trecere prin orașul vostru am vrut să fut ceva. Am văzut pozele tipei, mi au plăcut și am sunat. O voce plăcută m a făcut sa ma programez. Când am ajuns am avut doua surprize. Prima că este miniona și mie îmi plac femeile mai solide. A doua ca este chiar mai frumoasa decât în poze. Am zis să iau o finalizare. A început cu un ON foarte bine executat. Deși este foarte tânără are experienta și ii place sa sugs pula. M a excitant tare și am început NP unde am chinuit o rău în toate pozițiile care mi au trecut prin cap, inclusiv am lut o în brate și am futut o din picioare. Nu a comentat, mi a făcut fata, a dat contre, a gemut în mod sigur natural căci se udase toată. După 30 de minute de futai non stop (am fost într o forma de zile mari) din care ultimilor 10 am dat în ea ca surdul în clopot pusă capra, am explodat în balonas. M am odihnit, am mai făcut un dus căci era transpirat de atâta munca și am plecat. Fata asta cred ca na face să îmi schimb gusturile. Sincer a rezistat exemplar, nu a comentat nu m a grăbit nu au sunat telefoanele. Am decartat încă 150 lei peste cei de la început, fără sa mi ceara ea ci pentru ca așa am vrut eu și am crezut ca merita. Nu știu dacă o mai prind dar e buna rău. Duceți vă. 

🐟🐟🐟🐟

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 32 minute, mihaia a spus:

Ce m ai prins! Miroase asa de tare? Sincer ași pești o căci ar ieși bani frumoși cu pizda ei. 

Păi, nu cred că merge așa bine da' mult succes. 

Dacă faceți nuntă cu gangbang, lansați o invitație, promit să dau darul pentru toate variantele de oral și bukkake. 🤗

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 2 minute, biliape a spus:

Păi, nu cred că merge așa bine da' mult succes. 

Dacă faceți nuntă cu gangbang, lansați o invitație, promit să dau darul pentru toate variantele de oral și bukkake. 🤗

Când ma duc să o petesc îi propun și gangbang. La cât am văzut o ca tine la pula s ar putea sa accepte. 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
  • Oras:La tine în oraș 🥰🤗
1 oră în urmă, catelul.dinamo a spus:

Multumesc pentru invitatie. Este un gest deosebit. Urmează sa te contactez in aceasta seara pentru a stabili toate detaliile unei intalniri memorabile. 

🐕💬

Te aștept cu drag... 🥵🥵

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
La 26.02.2022 la 17:01, catelul.dinamo a spus:

Multumesc pentru invitatie. Este un gest deosebit. Urmează sa te contactez in aceasta seara pentru a stabili toate detaliile unei intalniri memorabile. 

🐕💬

Așteptăm recenzia..

Asa vom vedea rezultatul lecțiilor predate on line..🤣🤣😝

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 3 minute, spopescu a spus:

Eu nu prea cred în școala asta online, mai ales la futut. Sa dea proba practica și apoi mai discutam 

 

Cățelu trebuie sa ne spună.. ca a luat-o de la 0..acum sa ne zică unde se situează 😎😎

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 12 minute, dyerseve a spus:

Cățelu trebuie sa ne spună.. ca a luat-o de la 0..acum sa ne zică unde se situează 😎😎

Asta inteleg,dar cine da notele?Daca da spaga branza si oua sa ia examenul?Ce facem in cazul asta???🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...