Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 06.12.2020 la 9:08, talharu a spus:

Faci popcorn?

      Fac de toate.  Sunt foarte gospodina.  Fac si minuni. Sunt minunata.

 Imi bagi cate un bob de porumb in fund si eu scot popcorn cald.

 

    Termini prea repede sau prea greu, iepurasule ? Esti stresat ? Esti foarte incordat ? Iti simti ouale prea grele si incarcate ? Esti mereu pe graba ? Grabeste-te incet ! Graba strica treaba. Vino, sa scot tot stresul dn tine ! Vino, sa iti inrosesc ouale, sa ti le masez si sa ti le golesc, nu sta sa til se cloceasca ! Atingerile mele te vor relaxa complet si nu te vei mai satura de ele. Iti pot oferi preludiu cat de lung ti-l doresti, un masaj profesional, fantastic, din talpi, pana in varful capului, stimulare cu strapon, dildo, vibratoare, plug si cu alte jucarii, jocuri senzuale, jocuri de rol, feminizare, sissy slut, age play, doghi play, foot fetish, facesitting, uro, nylon fetish, lingerie fetish, heels fetish, umilire verbala, fizica si publica, porunci, pedepse si recompense, dominare soft si hard, bondage, spanking, tramplin, epilare, ceruire, cbt, instructaj, dresaj, dsciplina, hand job, foot job, bodystockings, bikini fetish, lipstick, fetish, controlul orgasmului si alte multe fantezii. . Poti petrece in compania mea de la o ora, la un weekend intreg. Te pot insoti in oras sau in vacante. Nu ofer gfe la ora !!! Te pot domina si la distanta. Putem avea conversatii deschise si fierbinti si la telefon. Sunt mistress Sanziana regina jocurilor si fanteziilor, stilata, fina, apetisanta, titrata, open minded, curioasa si nerabdatoare sa iti aflu fanteziile ascunse si sa le punem impreuna in practica. Ofer si pretind bune maniere, discretie si curatenie. Program 10-20. Central, select, parcare.

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucurest
  • Oras:Bucurest
La 26.05.2020 la 6:01, talharu a spus:

A incercat cineva sa sarute(linga) picioare la un footjob si maciuca?

Gasim cupluri sa accepte?

Cupluri pentru cuckold  sa accepte si fanteziile astea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...