Sari la conținut

Noemi 0747820668 a fost cineva?pareri?


Postări Recomandate

Vizitator unifun
Reputație: 0

Era una Noemi mai demult undeve in 7noi. Poate a revenit ea? Avea tarife mici da mucegai in casa de nu puteai respira!

Mai activeaza aceea Noemi de care spui tu ca ar fi stat in blocul de nefamilisti de la TCM cartier 7 Noiembrie?

Link spre comentariu
Vizitator unifun
Reputație: 0

Cine e ajutor bucatar : aceea Noemi din zona TCM 7 noiembrie sau titulara actualului topic?

Apropos,titulara actualului topic presteaza undeva in cartierul Unirii in spatele scolii generale, tarif 100 lei/finalizare si 200 lei/ora. Mai multe detalii de la ea poti obtine.Ciocane tari si sex bun sa aveti!

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

Nu e cea din 7 nov,mai stiti ceva de ea?locatia ere nasoala dar ea presta ok,am fost de mai multe ori la ea din vremea cand  presta in tudor,daca stiti ceva postati as vrea sa mai merg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Nu e Noemi scotch :laugh2 Daca s-a facut bucatareasa mai bine ne spuneti unde, nu de alta dar daca si cand gateste e mai atenta la televizor decat la ce face...  :slap2  :laugh2 

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator unifun
Reputație: 0

cu alte cuvinte e SUB-bucatar  :)

E sau nu Noemi scotch TCM 7 noiembrie? Daca nu ea, atunci ar avea cineva informatii exacte despre aceea Noemi?  Cu titulara anuntului am vorbit, imi e vecina de strada, dar nu m-a convins sa o vizitez acum, dar poate o voi face in curand! 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Am sunat-o pe asta.. nu stiu cum s-o numesc.. va asigur ca nu e Noemi din 7 Noiembrie. Comunica cam dificil in lb romana, accent puternic si atitudine tipica de smechera "bronzata". Imi spune in graba tarifele: 150/30 min, 250/ora etc.. apoi ma intreaba "vii acum?" Eu: "pai hai sa facem o programare.." dar nici nu apuc sa zic mai departe, incepe sa vorbeasca urat, dupa cateva cuvinte jignitoare i-am inchis telefonul in nas.  Totusi, nu m-am suparat. Mai bine asa, decat ajungand la domnisoara (?) sa am parte de o surpriza urata. 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...