Sari la conținut

Bruneta slim-total 200 ora -0729335105/0729250096


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Imi par doua fete in poze.

Ai putea sa faci o vizionare ptr fratii tai.

Link spre comentariu

Salutare,

Atras de posteriorul domnișoarei și oferta all inclusive la 200, m-am riscat eu.

Are mai multe anunțuri, cu numere diferite de telefon, a precizat că nu este nouă în branșă. Ea este în pozele din anunțuri, deci pozele sunt reale, m-a primit într-un body negru, sexy, încălțată cu pantofii roșii din poze.

Contact: Sunat cu cca. 40 minute înainte pe numărul 0746974078, a răspuns imediat.

Locație: apartament decent pe str. Grigore Ionescu, la ultimul etaj al unui bloc turn. Singură în locație din ce am văzut și din spusele ei.

Fata: față-7, corp-9 (genul teen, deși declară 25 de ani, sâni nr. 2, fermi, de puștoaică, fund ferm,frumos, piele fină), curată, dușată, discret parfumată.

Atitudine:civilizată, politicoasă, volubilă.

Am servit 1h cu ON, 69, NP și AP. Nu am întrebat de FK, nu știu dacă face.

Oral destul de bun, se străduiește, atenție la biluțe la cererea mea, a supt până am zis eu stop, nu face CIM. Nota 7,5

Normal protejat, destul de strâmtă, i-am dat serios în doggy, fără comentarii, geme ușor. Nota 8

Anal - strâmtă, penetrare cu ceva disconfort vizibil pentru ea, dar fără comentarii. I-am dat ușor până s-a acomodat, apoi în voie, finalizare în balon, în curul ei, acceptă diferite poziții. Nota 8.

Telefonul ei a fost pe silențios, nu m-am simțit grăbit, nu am fost deranjat.

Halat: achitat 200 pentru 1h, preț corect în opinia mea pentru ceea ce oferă, cum s-a comportat și cum arată la corp. O finalizare de 25-30min e 100, cu anal inclus.

Eu o voi mai vizita. Recomandări nu fac, am oferit informații, fiecare decide pentru sine dacă o încearcă sau nu.

 

Sănătate!

  • Like 2
Link spre comentariu

Anunțul cu numărul din recenzie este acesta:

Maria noua in zona, masaj, Buna dragilor sunt o bruneta si frumoasa te astept in locatia mea curata si discreta pentru a petrece clipe de vis. Pupici. Zona Tei.

 

Detalii suplimentare

Bruneta frumoasa si senzuala te astept pe tine domn generos in locatia mea pentru a petrece clipe de vis pupici

 

Link:

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-maria-noua-in-zona-masaj-eM37Qr#ozmWQv

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...