Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Va salut.

Dupa lupte seculare , care au durat mult , ieri dupa-amiaza am reușit sa ajung pentru prima oara si eu la Antonia.

Pur si simplu nu reuseam sa ne sincronizam deloc , cand puteam eu nu era ea disponibila si invers.

Avand in vedere modalitatea ( laconica ) de efectuare a recenziilor efectuate in ultima vreme de catre useri in general , nu voi mai detalia actiunea de acum inainte , ci ma voi limita doar la cateva adnotari personale la notele acordate.

Prin urmare , notele din punctul meu de vedere sunt :

Locatia - 8 , pe cal Victoriei, central , usor de ajuns, curata , , baie ok , geluri de dus. Amuzant ca in camera , urci scarile pana la pat .

Aspect Antonia - 8.50 , frumusica, sani naturali, frumosi, pielea fina , craci frumosi, cur rotund, carne tare.

Oral - 10 , excelent, nepro, supt exceptional, deep complet, eye-contact ,limbi memorabile pe coaie ( mi-au placut maxim )

Normal - 10 , implicare , fut pasional , te trage in ea .

GFE - 10 , simpatica, vesela , jucausa , lipicioasa , FK excelent si intretinut.

Igiena - 10 , curata impecabil.

Doua numere , unul oral finalizat CIM, unul fut cauciucat normal , timp aproximativ 70 min, fara pic de graba, cadoul 250 de RON super meritati.

Voi reveni cu placere la Antonia.

O zi buna va doresc!

Si tu...Brutus!?

:rax2

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Frate Puparo,ma mir ca ai mers la ea,n are o poza concludenta :)

Va salut.

Dupa lupte seculare , care au durat mult , ieri dupa-amiaza am reușit sa ajung pentru prima oara si eu la Antonia.

Pur si simplu nu reuseam sa ne sincronizam deloc , cand puteam eu nu era ea disponibila si invers.

Avand in vedere modalitatea ( laconica ) de efectuare a recenziilor efectuate in ultima vreme de catre useri in general , nu voi mai detalia actiunea de acum inainte , ci ma voi limita doar la cateva adnotari personale la notele acordate.

Prin urmare , notele din punctul meu de vedere sunt :

Locatia - 8 , pe cal Victoriei, central , usor de ajuns, curata , , baie ok , geluri de dus. Amuzant ca in camera , urci scarile pana la pat .

Aspect Antonia - 8.50 , frumusica, sani naturali, frumosi, pielea fina , craci frumosi, cur rotund, carne tare.

Oral - 10 , excelent, nepro, supt exceptional, deep complet, eye-contact ,limbi memorabile pe coaie ( mi-au placut maxim )

Normal - 10 , implicare , fut pasional , te trage in ea .

GFE - 10 , simpatica, vesela , jucausa , lipicioasa , FK excelent si intretinut.

Igiena - 10 , curata impecabil.

Doua numere , unul oral finalizat CIM, unul fut cauciucat normal , timp aproximativ 70 min, fara pic de graba, cadoul 250 de RON super meritati.

Voi reveni cu placere la Antonia.

O zi buna va doresc!

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna, baiieți .

Sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16 pana la ora 01:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, baiieți .

Sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16 pana la ora 01:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Te sun Antonia, si mesaj. Pentru o programare.

Daca poti sa raspunzi, pup...

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Mai băieți , in ce lume trăim ? Ma suna x, programam .. ma SUNa ca întârzie,ok. Ma bag la dus . .. dansul ma suna de vreo 2 ori... ies din dus, sun.. urla la mine ca fac mișto ca etc. Întrebarea mea a fost cu ce fac mișto .. a început și a tipat la mine și i am zis sa stea pe jos ca eu nu îl mai primesc . Pai cum se poate un asemenea comportament? Sa mi zici ca întârzii 5-10 min, eu sa ma bag la dus și sa zici ca te iau la mișto și sa urli la mine ? Probabil a fost vreun psihopat de pe aici care nu are ce face ... după mesajele bineînțeles ..ca respect, ca nesimțire ca trebuia sa mi cer scuze ca etc .. ca se întoarce înapoi ca vine ... Stai puțin... tot eu sa-mi cer scuze? Voi ce părere aveți ?

Am scris eu întâmplarea sa nu cumva sa vina nenea sa zica ca i am dat teapa . Nu se vorbește așa , nu se urla la telefon ca sunt nesimțita și ca fac mișto!! Rușine !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai băieți , in ce lume trăim ? Ma suna x, programam .. ma SUNa ca întârzie,ok. Ma bag la dus . .. dansul ma suna de vreo 2 ori... ies din dus, sun.. urla la mine ca fac mișto ca etc. Întrebarea mea a fost cu ce fac mișto .. a început și a tipat la mine și i am zis sa stea pe jos ca eu nu îl mai primesc . Pai cum se poate un asemenea comportament? Sa mi zici ca întârzii 5-10 min, eu sa ma bag la dus și sa zici ca te iau la mișto și sa urli la mine ? Probabil a fost vreun psihopat de pe aici care nu are ce face ... după mesajele bineînțeles ..ca respect, ca nesimțire ca trebuia sa mi cer scuze ca etc .. ca se întoarce înapoi ca vine ... Stai puțin... tot eu sa-mi cer scuze? Voi ce părere aveți ?

Am scris eu întâmplarea sa nu cumva sa vina nenea sa zica ca i am dat teapa . Nu se vorbește așa , nu se urla la telefon ca sunt nesimțita și ca fac mișto!! Rușine !

Niste nefututi frustrati...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ÃŽmi aduc aminte că așa mi-ai zis si mie... Să te sun cand ajung. Te-am sunat, n-ai răspuns (probabil erai la duș), am așteptat fix 4-5 min. și m-ai sunat. Am urcat și a fost totul la superlativ... Ce atâta încrispare pentru câteva minute?!

 

P.S.: când ne sincronizam și noi iar?! 😶😶

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna, baiieți .

Sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 15:30 pana la ora 01:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Îmi aduc aminte că așa mi-ai zis si mie... Să te sun cand ajung. Te-am sunat, n-ai răspuns (probabil erai la duș), am așteptat fix 4-5 min. și m-ai sunat. Am urcat și a fost totul la superlativ... Ce atâta încrispare pentru câteva minute?!

 

P.S.: când ne sincronizam și noi iar?!

Buna , pai suna ma si stabilim . :*
Link spre comentariu

Trebuia sa i spun ca ma bag la dus ? In condiția in care el mi a zis ca întârzie 10 min? Ce întrebări puneți unii,..

ămm, probabil te-ai supăra dacă ți-aș răspunde cu „da”. Pentru ca să știe și omul la ce să se aștepte.

Uite, eu am ajuns mai devreme cu 15 minute și am primit înapoi mesaj că se bagă la duș, și primesc răspuns sau apel după

Și am așteptat mai bine de 12 minute așteptând..

Că altfel dacă nu primeam niciun răspuns, da, mă enervam și plecam

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna, baiieți .

Sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 14:30 pana la ora 01:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Link spre comentariu

Trebuia sa i spun ca ma bag la dus ? In condiția in care el mi a zis ca întârzie 10 min? Ce întrebări puneți unii,..

Ce întrebare am pus ? E o întrebare destul de normală.

Ca tu să fi 100% corectă, da. Ca să ai tu ce să-i reproșezi.

Și mie mi s-a întâmplat să spun că întârzii 20 de minute, și de fapt am ajuns în 3 minute.

Nu toți putem aproxima timpul cum trebuie, și aproape mereu depinde de alții

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Ce întrebare am pus ? E o întrebare destul de normală.

Ca tu să fi 100% corectă, da. Ca să ai tu ce să-i reproșezi.

Și mie mi s-a întâmplat să spun că întârzii 20 de minute, și de fapt am ajuns în 3 minute.

Nu toți putem aproxima timpul cum trebuie, și aproape mereu depinde de alții

Dacă mi a zis ca întârzie 10min, am intrat la dus . Asta nu e vina mea ca a ajuns deodată ce a zis ca întârzie . Și, dușul a durat 3 min...

in fine ... subiect închis . Pupici :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...