Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 7 minute, antoniaaaa a spus:

 

Buna băieți. Sunt disponibilă pana la ora23:00

Locația: Calea victoriei 

150lei fin

250 h

telefon : 0767710360 

Pup❣️❣️💋💋💋

Eu nu pot sa dau de tine. Tel inchis iar pe whats up nu se transmit mesajele... oare sunt blocat?

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 29 minute, ballas31 a spus:

Eu nu pot sa dau de tine. Tel inchis iar pe whats up nu se transmit mesajele... oare sunt blocat?

Probabil 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Întâmplare ...... 

suna, programam ..... ok, totul in regula,  vrea o ora .. ajunge la scara , ii dau detaliile urca sus și zice ca nu sunt eu ca fata din poze este slim...:))))) wtf .. ăștia sunt genul ala de “labă pe scara “ 🤢

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 minutes ago, antoniaaaa said:

Întâmplare ...... 

suna, programam ..... ok, totul in regula,  vrea o ora .. ajunge la scara , ii dau detaliile urca sus și zice ca nu sunt eu ca fata din poze este slim...:))))) wtf .. ăștia sunt genul ala de “labă pe scara “ 🤢

Nu stiu cum arati acum, dar acum un an cand te-am vizitat si mie mi s-a parut ca esti mai slaba in poze. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 5 minute, maa5fu1.v1 a spus:

Nu stiu cum arati acum, dar acum un an cand te-am vizitat si mie mi s-a parut ca esti mai slaba in poze. 

 

Nu sunt slaba , pozele sunt vizibile  ....  Am 65 de kg, 1,75. Anul trecut da, eram mai slabuță puțin .
Nu sunt slim;)))sunt cu forme !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 minutes ago, antoniaaaa said:

Nu sunt slaba , pozele sunt vizibile  ....  Am 65 de kg, 1,75. Anul trecut da, eram mai slabuță puțin .
Nu sunt slim;)))sunt cu forme !

Oricum trebuie sa privesti situatia pozitiv. Ai avut o ora libera. 😎

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, antoniaaaa a spus:

Întâmplare ...... 

suna, programam ..... ok, totul in regula,  vrea o ora .. ajunge la scara , ii dau detaliile urca sus și zice ca nu sunt eu ca fata din poze este slim...:))))) wtf .. ăștia sunt genul ala de “labă pe scara “ 🤢

Macar a reusit sa prinda o programare ... 🤣

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 55 minute, raducalotanu a spus:

Poate niște poze actuale, relevante ar ajuta pe toată lumea să evite situația descrisă. 

P.S.: lucrezi și în week-end-ul ăsta? 😘

Uita te la poza de profil și cea de la whatsapp . Da, lucrez in Week.😘

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 55 minute, raducalotanu a spus:

Poate niște poze actuale, relevante ar ajuta pe toată lumea să evite situația descrisă. 

P.S.: lucrezi și în week-end-ul ăsta? 😘

Nu mi s a intamplat Niciodată asemenea situație ;))))sunt exact ca in poze + 3 kg . Am foarte multe recenzii unde scrie realitatea  .... 

dar v am zis care este trb cu băiatul..... altceva nu cred ca ar fi ......

Link spre comentariu
Vizitator Dan.dan0
Reputație: 0

Crede-ma ca pozele nu au nici o treaba cu realitatea chiar te rog frumos sa postezi cateva poze recente cu tine daca stiam realitatea numai pierdeam o ora in trafic degeaba ,imi cer scuze de incurcatura si daca vreau sa fac o laba o pot face linistit acasa 

Link spre comentariu
Vizitator Dan.dan0
Reputație: 0
Acum 7 minute, antoniaaaa a spus:

Nu mi s a intamplat Niciodată asemenea situație ;))))sunt exact ca in poze + 3 kg . Am foarte multe recenzii unde scrie realitatea  .... 

dar v am zis care este trb cu băiatul..... altceva nu cred ca ar fi ......

Eu ce poze am gasit pe net nu am nici o legatura cu ce am gasit la fata locului, daca aveai poze recente pe topic credema ca nu pierdeam destul timp in trafic degeaba , imi cer scuze pt incurcatura si daca vroiam sa am material de laba gasesc pe net destul 

Link spre comentariu
Vizitator hexp02
Reputație: 0
1 hour ago, antoniaaaa said:

Uita te la poza de profil și cea de la whatsapp . Da, lucrez in Week.😘

Un pic de variatie in privinta programului n-ar strica, ce zici? Macar in week-end daca ai incepe mai devreme!

Link spre comentariu

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 18 ore, Dan.dan0 a spus:

Eu ce poze am gasit pe net nu am nici o legatura cu ce am gasit la fata locului, daca aveai poze recente pe topic credema ca nu pierdeam destul timp in trafic degeaba , imi cer scuze pt incurcatura si daca vroiam sa am material de laba gasesc pe net destul 

Click pe poza de profil și click din nou pe poza la whatsapp . Nu mi mai pierd timp și energie cu tine am  foarte multă trb aziiii. Te puppp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...