Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna ziua, domnilor !💋😙

Vă anunț ca am pe toată ziua programări făcute .. Numai am timp de nici-o programare. 
Pe mâine, pupici ! 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Hmm, cred ca merita si ea o recenzie din arhivele mele, chiar daca am fost la ea inainte sa inceapa pandemia in decembrie 2019 lol..

Am ajuns la ea intr-o seara rece de iarna, pe Victoriei, am rugat-o daca are "un cola" sau ceva gen si a crezut ca sunt ungur :)))

Am linistit-o ca nu am venit sa ii fur tara sau padurile ci doar sa ne futem pasional si apasat si asta am facut, dupa ce am facut un dus cald din care inca am iesit rece, m-a ajutat sa ma incalezesc, mergand la etaj cu ea, la "terapie" cu un oral misto atanc si pasional , apoi ea a stat pe spate si i-am intors favorul, si am pus gumitza si m-am urcat peste ea, apoi ea s-a urcat peste mine, nu stiu daca am facut si doggie, dar stiu ca nu a fost a doua finalizare desi mi-a facut cel mai misto oral pe canapea a doua tura, de imi tremurau genunchii si mi se invinetea pula dar nu mai putea... asta tin minte spre rusinea mea lol

bla bla ceva note..

Locatia 8, pe Victoriei calduta si primitoare, ca pizda ei...

Fata 8, destul de teapana 1,73, aproape 70 kile atunci.. nu stiu ce face in legatura cu asta dar vad ca lumea nu se plange oricum totu se duce in fundul ala mare de iti vine sa iti bagit fatza intre buci si sa stai acolo toata sedinta de terapie..

ONP 10, cu cata pasiune si nesatulime o sugea doamne... deep de imi lua si coaiele in gura, doar la o singura tipa am ami vazut asa ceva... mda

NP 9, misionar de zici ca stateam pe saltea, am putut sa stau cu totul pe ea fara sa zica ceva si participa chiar, ba chiar cand era deasupra a avut ea grija sa nu ma sufoce, desi nu ma deranja eu o trageam in mine intentionat sa o faca :)) la doggie destul de greut ca avea picioare cam cat ale mele si trebuia sa se arcuiasca ca lumea :))

GFE 8, ceva FK, nesimulat fie ii place sau nu cu tine, asta e secretul unei terapii bune ;)

Dauna de 250 lei grei pentru o terapie de succes de o ora, pe vremea cand nu exista terapia lol

 

  • Like 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 13 ore, alexazerty a spus:

Hmm, cred ca merita si ea o recenzie din arhivele mele, chiar daca am fost la ea inainte sa inceapa pandemia in decembrie 2019 lol..

Am ajuns la ea intr-o seara rece de iarna, pe Victoriei, am rugat-o daca are "un cola" sau ceva gen si a crezut ca sunt ungur :)))

Am linistit-o ca nu am venit sa ii fur tara sau padurile ci doar sa ne futem pasional si apasat si asta am facut, dupa ce am facut un dus cald din care inca am iesit rece, m-a ajutat sa ma incalezesc, mergand la etaj cu ea, la "terapie" cu un oral misto atanc si pasional , apoi ea a stat pe spate si i-am intors favorul, si am pus gumitza si m-am urcat peste ea, apoi ea s-a urcat peste mine, nu stiu daca am facut si doggie, dar stiu ca nu a fost a doua finalizare desi mi-a facut cel mai misto oral pe canapea a doua tura, de imi tremurau genunchii si mi se invinetea pula dar nu mai putea... asta tin minte spre rusinea mea lol

bla bla ceva note..

Locatia 8, pe Victoriei calduta si primitoare, ca pizda ei...

Fata 8, destul de teapana 1,73, aproape 70 kile atunci.. nu stiu ce face in legatura cu asta dar vad ca lumea nu se plange oricum totu se duce in fundul ala mare de iti vine sa iti bagit fatza intre buci si sa stai acolo toata sedinta de terapie..

ONP 10, cu cata pasiune si nesatulime o sugea doamne... deep de imi lua si coaiele in gura, doar la o singura tipa am ami vazut asa ceva... mda

NP 9, misionar de zici ca stateam pe saltea, am putut sa stau cu totul pe ea fara sa zica ceva si participa chiar, ba chiar cand era deasupra a avut ea grija sa nu ma sufoce, desi nu ma deranja eu o trageam in mine intentionat sa o faca :)) la doggie destul de greut ca avea picioare cam cat ale mele si trebuia sa se arcuiasca ca lumea :))

GFE 8, ceva FK, nesimulat fie ii place sau nu cu tine, asta e secretul unei terapii bune ;)

Dauna de 250 lei grei pentru o terapie de succes de o ora, pe vremea cand nu exista terapia lol

 

Hahahaaa !

Multumesc pentru recenzie . ❤️❤️❤️
Cu drag! 
pupici !💋💋

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Bunaaaaa . Va aștept la terapie pana la ora 23:00
puppp. 😘😘😘💋💋💋

pt programări :

•••WHATSAPP : 0767710360 

•••sms și telefonic 
———-CALEA VICTORIEI————

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 29 minute, chemoo a spus:

Salut 

Ai o lista cu serviciile și prețurile? 

 

Serviciile pe care le ofer sunt următoarele :

-sex oral protejat sau neprotejat (in funcție de igiena 

-sex normal protejat 

-deepthroat 

-sex între sâni 

-face fuck 

-69

-gfe

-fk

-sărutări și mângâieri 

-diverse pozitii

-CIM (in funcție de igiena) sau corporală

-cunnilingus

-diferite fantezii in limita bunului simt 

pupici !💋💋💋
 

 

 

150/250 ☺️

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Heiii!!😘😘

NU PRIMESC CUPLURI NICI GAGICI 😃

spun asta pt ca in ultima vreme , am primit multe mesaje de genul. 

O SEARA FRUMOASA ! Va pup!😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, il pupparo a spus:

Pai incearca si ei mai Antonia.... poate -poate te milostivesti si te razgandesti 😊.

🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Militari Residence
  • Oras:Militari Residence
8 hours ago, antoniaaaa said:

 

Heiii!!😘😘

NU PRIMESC CUPLURI NICI GAGICI 😃

spun asta pt ca in ultima vreme , am primit multe mesaje de genul. 

O SEARA FRUMOASA ! Va pup!😘😘😘

ai colege frumoase?

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0
Acum 13 minute, ddydz a spus:

cred ca lucreaza mai mult pe circuit inchis. nu mai raspunde de mult la mesaje pe whatsapp sau la tel. incercat de multe ori. pacat ... am vizitat-o de 3 ori.

Probabil ești pe lista neagra . Nu lucrez cu circuit închis 😘

Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Just now, antoniaaaa said:

Probabil ești pe lista neagra . Nu lucrez cu circuit închis 😘

Pai de ce as fi pe lista neagra? nu ti-am tras teapa niciodata. nu mi-ai dat impresia niciodata ca ai fi fost nemultumita :)  toate intalnirile au decurs aproximativ la fel. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...