Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Baiati, am avut ghinionul sa mi pașească pragul, Panoramic ;)))) ce om ciudat ;))) mi am dat seama ca e el in prima secunda și, când voiam sa i zic ca nu poate rămâne , a zis ca el nu sta a venit doar sa ma vadă ca l am refuzat de 2 la tel :)) acest om are probleme mintale vizibile !

Fetelor , dacă citiți asta , nu îl primiti in casa .

Un tip la 1,70, grasut , păros pe mâini din cale afara ;)))))) și ciudat .. aaa și ochelarist ;)))))

Va pup pe toți și am vrut sa va zic și vouă ,pt cei ce nu-l știu pe vestitul Panoramic ;)))

ps: mi-a cerut și un pahar de apa ca a venit pna aici ... tipul foarte ciudat ;)))

Link spre comentariu

Baiati, am avut ghinionul sa mi pașească pragul, Panoramic ;)))) ce om ciudat ;))) mi am dat seama ca e el in prima secunda și, când voiam sa i zic ca nu poate rămâne , a zis ca el nu sta a venit doar sa ma vadă ca l am refuzat de 2 la tel :)) acest om are probleme mintale vizibile !

Fetelor , dacă citiți asta , nu îl primiti in casa .

Un tip la 1,70, grasut , păros pe mâini din cale afara ;)))))) și ciudat .. aaa și ochelarist ;)))))

Va pup pe toți și am vrut sa va zic și vouă ,pt cei ce nu-l știu pe vestitul Panoramic ;)))

ps: mi-a cerut și un pahar de apa ca a venit pna aici ... tipul foarte ciudat ;)))

E cumva jegosu asta?

Da-mi quote te rog ca boul de admin imi sterge contu si postarile ca ma crede clona lu pisdadera ca in caz ca dispare postarea sa fie aia din quoteu tau

 

 

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

E cumva jegosu asta?

Da-mi quote te rog ca boul de admin imi sterge contu si postarile ca ma crede clona lu pisdadera ca in caz ca dispare postarea sa fie aia din quoteu tau

 

https://i.postimg.cc/cJfRwmt8/D2-A5-F3-D5-FF06-4897-833-C-75-D76996-FD2-D.jpg

Acesta este ........
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

E cumva jegosu asta?

Da-mi quote te rog ca boul de admin imi sterge contu si postarile ca ma crede clona lu pisdadera ca in caz ca dispare postarea sa fie aia din quoteu tau

 

https://i.postimg.cc/cJfRwmt8/D2-A5-F3-D5-FF06-4897-833-C-75-D76996-FD2-D.jpg

Sa nu jignim te rog !
Link spre comentariu

ps: mi-a cerut și un pahar de apa ca a venit pna aici ... tipul foarte ciudat ;)))

Om hain si rau la suflet esti. Venise saracul sa bea apa minerala in liniste. Poate nu avea un loc linistit sa savureze un pahar....nu

Antonia, looks and brain, double threat girl.

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Om hain si rau la suflet esti. Venise saracul sa bea apa minerala in liniste. Poate nu avea un loc linistit sa savureze un pahar....nu

Antonia, looks and brain, double threat girl.

Pe bune ??? Ai mâncat amuzant azi? Astea sunt Glume ? Sau tu vb serios ? Cum sa primesc in casa un debil psihic și sa i dau și apa ? Cine știe ce ii trecea prin cap și îmi spărgea paharul in cap sau in fata ? Bine ca a luat-o el înainte și a zis ca nu rămâne . A fost mai rapid cu o secunda . Urma sa l dau afara . Nu sunt obligată sa primesc pe toată lumea . Îmi selectez clienții ! Dacă ai fi fost in locul meu , i ai fi dat apa? Poți ști cum ar reacționa un om debil? Eu nu vreau probleme . In 3 ani de zile a fost cel mai urat eveniment . Așa nu!

Nu sunt om hain și rău la suflet dar prefer sa evit situații de genul decât sa ma pun in pericol singura .

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 17:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna dlor, Antonia bună!

Am revenit sapt.aceasta la A...am tot amânat.

Locatia- aproape catastrofa, prin Amzei.

Fata A. - buna( febr.ultima vizita)...la corp ok, tate de tate, amabilă...

Am stat o ora:

Nr.1 - sex oral, oral bun, sex intre sâni, iar oral bun, finalizat oral astfel încât a reușit greu sa strângă tot atât am fost de excitat, si i am dat in gura la greu.

Nr.2 - mai greu, eu fiind cauza.

Fata s a străduit, nu a comentat.

Am mers pe varianta pe la spate la greu, combinat cu oral bun.

Am reusit si finalizarea așteptată.

In concluzie - fata merge, este cooperanta cum o stiam.

250 roni, fără nici un pahar cu apa.

(Ulterior am aflat de meseriașul panoramic...)

Antonia ne revedem!

Mulțumesc pentru recenzie

Cu drag! :*

La punctul cu locația cred ca ai exagerat puțin ;))) nu e catastrofala . Este foarte modernă și drăguța :* nu mai fiți răutăcioși . Tot centrul este plin de clădiri de genul .

Pupici :* !

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

 

Serviciile pe care le ofer sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat( in functie de igiena)

- sex normal protejat

- sex intre sani

- 69

- GFE

- sarutari si mangaieri

- diverse pozitii

- finalizare orala(in funcție de igiena ) sau corporala

- cunnilingus

- diverse fantezii ( in limita bunului simt )

Pupici :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:00 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:00 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...