Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Unde mai exact e noua locație? Cum e cu parcările pe acolo?

 

Antonia e bomba :) cei care comentați aiurea nu cred ca ati ajuns pe la ea.

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Unde mai exact e noua locație? Cum e cu parcările pe acolo?

 

Antonia e bomba :) cei care comentați aiurea nu cred ca ati ajuns pe la ea.

Buna . Locația este pe Calea Victoriei :) , colț cu str. piața Amzei . Parcare se găsește ,dacă ai noroc chiar in fata scării, sau spre piață.

Pupici :* .

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Serviciile pe care le ofer sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat( in functie de igiena)

- sex normal protejat

- sex intre sani

- 69

- GFE

- sarutari si mangaieri

- diverse pozitii

- finalizare orala(in funcție de igiena ) sau corporala

- cunnilingus

- diverse fantezii ( in limita bunului simt )

Pupici :*

Link spre comentariu

Salutare! Am fost si eu la Antonia acum o saptamana si ceva. Nu ma pricep la recenzii, insa Antonia clar merita una.

Sunat, programat. Respectata de ambele parti. Antonia este o fata super draguta si prietenoasa. Are si cateva tatuaje, placerea mea. Arata foarte bine, are o atitudine prin care iti ea da inteles ca vrea sa te simti bine. Servici foarte bune. Oral foarte bun cu o tehnica a ei aparte (N)+cim si se implica. Eu sunt mai inalt si la primul nr dupa cim se duce la baie, si eu sa o urmez sa cobor sa imi astept randul, si cu gura plina "tipa" si da din maini sa am grija sa nu ma lovesc la cap:)). Foarte amuzanta faza. Arata ca in poze, dar pana o vezi in realitate nu poti sa iti dai seama cu adevarat de farmecul ei. Decartat 250 de ron/h, fara sa ma intrebe ea. Nu m am simtit grabit deloc. Parerea mea, clar merita vizitata si cu siguranta o sa vrei sa te mai duci odata. Eu cu siguranta o sa mai revin. Daca ar fi sau dau note, 10+ pt oral si gfe, restul 9+.Te pup Antonia, persoana cu care erai sa "infrunti" apocalipsa, cerul in flacari, meteoriti si alte alea :)), o sa ne revedem in curand!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Salutare! Am fost si eu la Antonia acum o saptamana si ceva. Nu ma pricep la recenzii, insa Antonia clar merita una.

Sunat, programat. Respectata de ambele parti. Antonia este o fata super draguta si prietenoasa. Are si cateva tatuaje, placerea mea. Arata foarte bine, are o atitudine prin care iti ea da inteles ca vrea sa te simti bine. Servici foarte bune. Oral foarte bun cu o tehnica a ei aparte (N)+cim si se implica. Eu sunt mai inalt si la primul nr dupa cim se duce la baie, si eu sa o urmez sa cobor sa imi astept randul, si cu gura plina "tipa" si da din maini sa am grija sa nu ma lovesc la cap:)). Foarte amuzanta faza. Arata ca in poze, dar pana o vezi in realitate nu poti sa iti dai seama cu adevarat de farmecul ei. Decartat 250 de ron/h, fara sa ma intrebe ea. Nu m am simtit grabit deloc. Parerea mea, clar merita vizitata si cu siguranta o sa vrei sa te mai duci odata. Eu cu siguranta o sa mai revin. Daca ar fi sau dau note, 10+ pt oral si gfe, restul 9+.Te pup Antonia, persoana cu care erai sa "infrunti" apocalipsa, cerul in flacari, meteoriti si alte alea :)), o sa ne revedem in curand!

Ahahahah , super cute recenzia ta :* mulțumesc !

Cu drag . :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 15:00 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Esti disponibila azi? Ca incerc sa dau de tine si nimic

Buna .

Când nu răspund , înseamnă ca sunt ocupată . Da mi un sms ca pot sa revin eu pana la ora x , și vedem dacă ne potrivim :D

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:00 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

 

Serviciile pe care le ofer sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat( in functie de igiena)

- sex normal protejat

- sex intre sani

- 69

- GFE

- sarutari si mangaieri

- diverse pozitii

- finalizare orala(in funcție de igiena ) sau corporala

- cunnilingus

- diverse fantezii ( in limita bunului simt )

Pupici :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...