Sari la conținut

Antonia McDonald’s Piața Romană ‼️


Vizitator antoniaaaa

Postări Recomandate

  • Oras:w
  • Oras:w

Îmi selectez clienții !

 

Ar trebui sa ne spui ce intelegi tu prin a selecta, adica te futi cu toti 'portoricanii'.

Unii dintre noi, mai pretentiosi vrem sa stim, ca sa nu mai dam bani pe tine. Antoniaa, inainte de a alege tu clientii, te aleg clientii pe tine.

Ca sa intelegi cum stau lucrurile.

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna dimineața , băieți ! Ma găsiți și azi pana la 22:00. Răsturnare de situație ;))) zilele următoare voi pleca in concediu . Pupici :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Bine ca iti cunosti locul si nu ai incercat sa negi.

Ti-ar spune si altii dar unde mai gasesc ei una care face de toate pe 250 lei? Chilipir.

Tu te ai plictisit așa rău ? Te ai pus pe capul meu ? ;))) fa ceva cu viața ta . Lasă fetele de pe forum in pace ;))
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 14:30pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:00 la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator scorpionul19
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:00 la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Stau si ma intreb de ce oare nu ai review si recenzii? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salutare,fiind cu ceva treaba prin bucuresti zic hai sa sun si eu sa fac o programare...sunat la 2 fete de la top..dar na fiind in scurt aveau deja programari...fiind atent si la trafic si la telefon nu stiu cum am facut de am intrat pe topicul antoniei si bine am facut :),a raspuns imediat...ma indrumat cum sa ajung...am parcat masina si hop la usa...cand deachide usa am ramas fara cuvinte...fata arata mult mai bine k in poze..cred k are undeva la 1.75,antonia cu zambetul pe buze,intrat inauntru am stat vreo 10 minute de vb la o tigare,servit cu ceva de baut..apoi intrat la dus pe rand geluri de dus,primit prosop,mers in patul de nebunii antonia ma atentionat sa nu dau cu capul eu fiind mai inalt...si incepe actiunea cu sarutari apoi cu un oral demential cred k este unul din cel mai bun...cu ruperi de ritm...incercari deep.,atentie la oo...am incercat si normal,a luat initiativa spunand k vrea mama iedului ce sa rezisti k era o priveliste de nota 10 cand a inceput niste contre cred k am rezistat 2 minute finalizat in balonas...apoi am mai stat de vb la o tigare de zici k ne cunosteam de o viata,...eu unul cand o sa mai am drum cu siguranta o mai vizitez.halatul 250 de lei

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 16:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Salutare,fiind cu ceva treaba prin bucuresti zic hai sa sun si eu sa fac o programare...sunat la 2 fete de la top..dar na fiind in scurt aveau deja programari...fiind atent si la trafic si la telefon nu stiu cum am facut de am intrat pe topicul antoniei si bine am facut :),a raspuns imediat...ma indrumat cum sa ajung...am parcat masina si hop la usa...cand deachide usa am ramas fara cuvinte...fata arata mult mai bine k in poze..cred k are undeva la 1.75,antonia cu zambetul pe buze,intrat inauntru am stat vreo 10 minute de vb la o tigare,servit cu ceva de baut..apoi intrat la dus pe rand geluri de dus,primit prosop,mers in patul de nebunii antonia ma atentionat sa nu dau cu capul eu fiind mai inalt...si incepe actiunea cu sarutari apoi cu un oral demential cred k este unul din cel mai bun...cu ruperi de ritm...incercari deep.,atentie la oo...am incercat si normal,a luat initiativa spunand k vrea mama iedului ce sa rezisti k era o priveliste de nota 10 cand a inceput niste contre cred k am rezistat 2 minute finalizat in balonas...apoi am mai stat de vb la o tigare de zici k ne cunosteam de o viata,...eu unul cand o sa mai am drum cu siguranta o mai vizitez.halatul 250 de lei

Mulțumesc pt recenzie . :* .

Cu drag !

Zi frumoasa :* .

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Serviciile pe care le ofer sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat( in functie de igiena)

- sex normal protejat

- sex intre sani

- 69

- GFE

- sarutari si mangaieri

- diverse pozitii

- finalizare orala(in funcție de igiena ) sau corporala

- cunnilingus

- diverse fantezii ( in limita bunului simt )

Pupici :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 14:30 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Buna , băieți . Astăzi sunt disponibilă pentru programări începând cu ora 14:00 pana la 00:00.

Pupici :*

150 lei finalizarea

250 h

Tel : 0767710360

Locația : Calea victoriei

Pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Programare facuta azi, confirmata cu 20 de minute inainte, anulata exact cand am ajuns in fata blocului. Seriozitatea e mare lucru in meseria asta, iar domnisoara, orice alte calitati ar avea, seriozitate nu are!

Link spre comentariu

Vizitator antoniaaaa
Reputație: 0

Programare facuta azi, confirmata cu 20 de minute inainte, anulata exact cand am ajuns in fata blocului. Seriozitatea e mare lucru in meseria asta, iar domnisoara, orice alte calitati ar avea, seriozitate nu are!

Buna . Aveai programarea in 20 min și te am anunțat ca nu mai am cum ca am o treaba urgentă . Urat din partea sa ma faci neserioasa . Nu îmi faci rău, keep calm. Băieții care au a fost la mine , știu cum sunt . Nu îmi faci niciun rău scriind aici. :* te pupic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...