Sari la conținut

0742524953 & 0755684609 (Bibi & Mieuna) - Show lesby


Vizitator mieunaa

Postări Recomandate

Vizitator mieunaa
Reputație: 0

🔥 O să fim disponibile din data de 2 iunie pentru programări 🔥

 

 

 

⌠350 finalizarea (30 min) 

 

⌠650 ora (60 min - 2 finalizări.) 

 

(ÃŽn preț este inclus și show-ul lesby + joculețe cu vibratorul)  :69 

 

 

 

⌠Oral în funcție de igienă! 

 

⌠Normal protejat

 

⌠Finalizare orală sau corporală

 

⌠Masaj de relaxare 

 

⌠Sex între sâni 

 

⌠69

 

⌠Săruturi

 

 

 

âœ”ï¸ Show-ul lesby include mângâieri, săruturi între noi, 69, joculețe cu vibratorul ,limbi una alteia.  :69  :hug1

 

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/156344-0742524953-0755684609-bibi-mieuna-show-lesby/   - aici o să găsiți recenzii  :crazylove

 

 

post-324061-0-27155500-1590612596_thumb.jpgpost-324061-0-69556300-1590612610_thumb.jpgpost-324061-0-66758300-1590612632_thumb.jpgpost-324061-0-22546300-1590612647_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Boss 42.

Vezi ca BB a repus anunțul și a băgat și ceva poze. Am fost la BB... Nu te mai uita la poze... 😀 du-te la reală, că nu o să-ți pară rău.

Subscriu și la ce a scris colericul mai sus... Cauta-le topicul și vezi poze la greu... Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

După ce fetele au anunțat ca vor lucra împreuna pe Arad și după recenziile pozitive pe care le-au primit acolo ma gândeam sa le fac o vizita in Arad dar iata ca se pare căci norocul a fost de partea mea de aceasta data și Bibi nea încântat cu prezenta la Alba.Cum am văzut acest lucru mi-am si făcut programare cu ajutorul lui Roxy pentru aceasta seara și abia așteptăm momentul sa le întâlnesc.Dupa ce am fost întâmpinat de fete in locație și după câteva discuții iata ca sunt invitat in dormitor.Aici cuvintele sunt de prisos căci fetele arată superb împreuna ,se mângâie,se ating si săruta de parca s-ar știi de o viața.Despre cele petrecute in continuare va pot spune ca totul este un vis și ca e o experiența ce nu o poți rata.Aceste fiind spuse vreau sa mai adaug doar ca din cauza emoțiilor(am așteptat momentul asta prea mult)mam cam inhibat și lucrurile nu au decurs chiar cum trebuie din partea mea(îmi pare rău fetelor).

Și ca recenzia sa fie ca la carte sa dam și note:

 

Roxy

Show lesby:10 cum ziceam mai devreme fac o pereche perfecta

Igiena:10 totul perfect

ON:10+ ma cunoaște și știe ce îmi place

NP:10+ îmi știe toate slăbiciunile la acest capitol

GFE:10+FK din plin cu mângâieri și atingeri senzuale

 

Bibi

Show lesby:10 se vede ca fac totul natural

Igiena:miros plăcut și piele fina

ON:9 am dat aceasta nota pentru ca fiind prima data cu ea nu știe ce îmi place

NP:10+am făcut doar o poziție cu ea și anume doggie style dar va spun ca ai o priveliște de zile mari

GFE:9,5 mângâieri,atingeri și săruturi pe corp,singurul minus ar fi ca nu am beneficiat de FK din partea ei(nici nu știu dacă face) chiar dacă îmi venea sa o mănânc așa dulce e

In încheiere tot ce as mai putea sa zic ar fi căci cu siguranta fetele sunt de revizitat(împreuna sau separat)și ca le mulțumim ca sau gândit sa vina la Alba

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

După ce fetele au anunțat ca vor lucra împreuna pe Arad și după recenziile pozitive pe care le-au primit acolo ma gândeam sa le fac o vizita in Arad dar iata ca se pare căci norocul a fost de partea mea de aceasta data și Bibi nea încântat cu prezenta la Alba.Cum am văzut acest lucru mi-am si făcut programare cu ajutorul lui Roxy pentru aceasta seara și abia așteptăm momentul sa le întâlnesc.Dupa ce am fost întâmpinat de fete in locație și după câteva discuții iata ca sunt invitat in dormitor.Aici cuvintele sunt de prisos căci fetele arată superb împreuna ,se mângâie,se ating si săruta de parca s-ar știi de o viața.Despre cele petrecute in continuare va pot spune ca totul este un vis și ca e o experiența ce nu o poți rata.Aceste fiind spuse vreau sa mai adaug doar ca din cauza emoțiilor(am așteptat momentul asta prea mult)mam cam inhibat și lucrurile nu au decurs chiar cum trebuie din partea mea(îmi pare rău fetelor).

Și ca recenzia sa fie ca la carte sa dam și note:

 

Roxy

Show lesby:10 cum ziceam mai devreme fac o pereche perfecta

Igiena:10 totul perfect

ON:10+ ma cunoaște și știe ce îmi place

NP:10+ îmi știe toate slăbiciunile la acest capitol

GFE:10+FK din plin cu mângâieri și atingeri senzuale

 

Bibi

Show lesby:10 se vede ca fac totul natural

Igiena:miros plăcut și piele fina

ON:9 am dat aceasta nota pentru ca fiind prima data cu ea nu știe ce îmi place

NP:10+am făcut doar o poziție cu ea și anume doggie style dar va spun ca ai o priveliște de zile mari

GFE:9,5 mângâieri,atingeri și săruturi pe corp,singurul minus ar fi ca nu am beneficiat de FK din partea ei(nici nu știu dacă face) chiar dacă îmi venea sa o mănânc așa dulce e

In încheiere tot ce as mai putea sa zic ar fi căci cu siguranta fetele sunt de revizitat(împreuna sau separat)și ca le mulțumim ca sau gândit sa vina la Alba

 

Mulțumim 🤗 te pupam și te mai așteptam 😈🔥💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...