Sari la conținut

Fete la strada buzau


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Gasit sambata o blonda la reprezentanta ford. Oprit 40 op. De altceva nu am intrebat ca nu m-a interesa. Am mers in apropiere. Oral executat doar in varf si mai mult manual de nu puteam sa termin la care ea a zis ''hai mai repede'' apoi m-a bagat la np. Nu prea recomand. E curatita frumusica cercel in nas dar.....na.

Link spre comentariu

Am luat azi pe una frumusica cu un tatuaj pe san pe soseaua de centura intre dedeman si service viostar 50 de lei combinat am anceput cu in oral adanc nota 9 si normal nota 7 nu se misca si geme fals. Actiunea a avut loc pe drumul de langa service viostar cei cu masini joase se evite locul multe gropi si pietre

Link spre comentariu

Am luat azi pe una frumusica cu un tatuaj pe san pe soseaua de centura intre dedeman si service viostar 50 de lei combinat am anceput cu in oral adanc nota 9 si normal nota 7 nu se misca si geme fals. Actiunea a avut loc pe drumul de langa service viostar cei cu masini joase se evite locul multe gropi si pietre

Blonda ?

Link spre comentariu

Mi-a dat mie numărul vineri dar nu am acordul ei sa îl postez. Mi-a spus ca o sa își caute locație, sa presteze și pe camera. Este fata care presta anul trecut la intersecția cu Fundeni-Zărnești. Dacă ma mai duc la ea o sa ii cer acordul sa ii postez numărul!

Link spre comentariu

Mi-a dat mie numărul vineri dar nu am acordul ei sa îl postez. Mi-a spus ca o sa își caute locație, sa presteze și pe camera. Este fata care presta anul trecut la intersecția cu Fundeni-Zărnești. Dacă ma mai duc la ea o sa ii cer acordul sa ii postez numărul!

 

De parca stie ea de la cine avem numarul. Ii faci un bine, o contactam mai multi. O fi din buzau?

Link spre comentariu
  • Oras:centrala
  • Oras:centrala

marabu, am trecut si eu ieri după-amiază acolo in speranța ca o sa prind o fata blonda frumușică pe care o văzusem acum câteva zile in zona aia.... din păcate nu era decât o puștoaică (cam etnica) cerea 50 or si 80 combo totul cauciucat.

nu am rămas , mai bn dau 100 si ma duc la sigur

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost azi la blonda de vizavi de Socar (merg cam de 2 ori pe luna).

 

Am optat doar pentru oral, ca de obicei.

Foarte bine executat, adanc, face fuck, se ineaca cu ea (o am destul de groasa si lunga). Am bagat-o la a maxim si tinut de cap, nu a comentat, de 3 ori chiar. Atentie mare la imprejurimi, ca de obicei, le suge, le linge. Ce am primit azi in plus a fost un anilingus, foarte insistenta si cu simt de raspundere.

Pentru o fata la strada, nota 10 la oral. Normal nu fac, indiferent ca e la strada sau pe camera.

 

Plata: 50 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost azi la blonda de vizavi de Socar (merg cam de 2 ori pe luna).

 

Am optat doar pentru oral, ca de obicei.

Foarte bine executat, adanc, face fuck, se ineaca cu ea (o am destul de groasa si lunga). Am bagat-o la a maxim si tinut de cap, nu a comentat, de 3 ori chiar. Atentie mare la imprejurimi, ca de obicei, le suge, le linge. Ce am primit azi in plus a fost un anilingus, foarte insistenta si cu simt de raspundere.

Pentru o fata la strada, nota 10 la oral. Normal nu fac, indiferent ca e la strada sau pe camera.

 

Plata: 50 lei.

Care blonda? Aia de sta cu cioara mica langa Arabesque?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...