Sari la conținut

Fete la strada buzau


Postări Recomandate

Salut colegi am prin azi o blondă pe varianta la pădure arata destul de bine face total cu 100 oral normal si anal(Eu nu am vrut anal ) face un oral adanc si umed am negociat cu ea la 60 un combinat tin sa precizez ca a spus ca e din focșani și nu o gasim mult timp spor

Link spre comentariu
La 10.04.2021 la 9:23, lovepussy1 a spus:

Salut colegi am prin azi o blondă pe varianta la pădure arata destul de bine face total cu 100 oral normal si anal(Eu nu am vrut anal ) face un oral adanc si umed am negociat cu ea la 60 un combinat tin sa precizez ca a spus ca e din focșani și nu o gasim mult timp spor

Merge sa te duci la ele si fara masina ? Is amator in astea .

Link spre comentariu
Acum 2 ore, lovepussy1 a spus:

Sincer eu cred ca e mult mai bine pe jos atâta timp cât nu te vad cunoscuți ....eu am fost până la dedeman cand am avut mașina în servis cu autobuzul😂 si tot am dat o muie😂

Iauzi :)) , ms de informatii !

Link spre comentariu
Acum 19 minute, mariusbrb a spus:

A mai vazut cineva ceva? Am dat o tura ieri si nimic. Toate vechi adica uratele alea de la arabesque si bruneta aia de la peteom.  Spre merei nimic spre oreavu nimic cu toate ca era cald afara dar....nimic

Azi la Petrom era bruneta

Link spre comentariu

Am fost si eu la bloda de la viostar astazi si nu mi s-a parut fenomenala. 

70 OP

100 combinat

Eu am incercat oralul, intr-adevar are buzele mari si arata miso mulate pe plua. 

Prestatia, una medie, fara atentie deosebita la zone adiacente, o ciocaneste mecanic.

Link spre comentariu
On 8/1/2020 at 6:17 PM, maffiotul said:

Am fost azi la blonda de vizavi de Socar (merg cam de 2 ori pe luna).

 

Am optat doar pentru oral, ca de obicei.

Foarte bine executat, adanc, face fuck, se ineaca cu ea (o am destul de groasa si lunga). Am bagat-o la a maxim si tinut de cap, nu a comentat, de 3 ori chiar. Atentie mare la imprejurimi, ca de obicei, le suge, le linge. Ce am primit azi in plus a fost un anilingus, foarte insistenta si cu simt de raspundere.

Pentru o fata la strada, nota 10 la oral. Normal nu fac, indiferent ca e la strada sau pe camera.

 

Plata: 50 lei.

Si eu mergeam la ea dar nu am mai vazut-o de cateva luni? Ai idee daca si-a schimbat locatia sau un nr de tel?

Link spre comentariu
22 hours ago, slime4all said:

Este tot acolo, in general apare dupa amiaza 4-5, ieri am trecut eu prin zona si am vazut-o. 

Cred ca vorbim de persoane diferite. Era una mica, blonda si super slaba. Si eu am trecut regulat prin zona si nu am vazut-o

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

La iesire spre Ploiesti imediat dupa pod o gasesti pe aia grasa,mai este una mai in varsta si nu mereu mai gasesti doua surori(de etnie),in general alea stau acolo dupa ora 10 pana pe la ora 16-17...Mereu cand trec pe acolo le vad

Link spre comentariu

Salut colegi....Am trecut ieri pe la triton zona industrială și era in fata mea o tipa mica de înălțime blonda si cu ochii albaștri arata restul de bine..ia cerut vanzatoarei 10 prezervative si a plecat ..pana am achitat eu cumpărăturile a dispărut....stiti ceva de ia pe unde activeaza sau daca a mai văzut-o cineva .....

Link spre comentariu
Acum 11 ore, lovepussy1 a spus:

Salut colegi....Am trecut ieri pe la triton zona industrială și era in fata mea o tipa mica de înălțime blonda si cu ochii albaștri arata restul de bine..ia cerut vanzatoarei 10 prezervative si a plecat ..pana am achitat eu cumpărăturile a dispărut....stiti ceva de ia pe unde activeaza sau daca a mai văzut-o cineva .....

Antonia o cheamă pe publi 24

Link spre comentariu
  • Telefon: pe_adi41
  • Oras:Buzau
  • Telefon: pe_adi41
  • Oras:Buzau

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...