Sari la conținut

Fete la strada buzau


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

marti pe la pranz am vazut o caprioara la iesire din buzau/maracineni spre rm. sarat,  la primul drum de pamant care se face la dreapta dupa ce treci de sensul giratoriu. Micuta, bruneta, tunsa scurt, nu parea de etnie. Cred ca purta si ochelari. O lasase un coleg si pana sa intorc deja a luat-o altul. N-am mai asteptat. Stiti ceva de ea? Cump presteaza? Ce tarife?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Ceva nou pe traseu ?

La Petrom in Nord stateau pe 2 parti odata , langa parcarea de camioane si la intrare in peco, acum nimic, sincer m-a interesau mai tare alea de stateaua langa parcarea de camioane, cele de la intrare cereau cat nu facea si mai prestau si slab.

 

La LukOil langa Ford nu am mai vazut nimic...

 

La Arabesque nimic.

 

La Viostar e blonda aia nasoala.

 

Spre Ramnicul Sarat nimic.

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: pe_adi41
  • Oras:Buzau
  • Telefon: pe_adi41
  • Oras:Buzau

Salutare

Este o tipa brunetica spre Ploiesti la iesire din Istrita catre Sahateni

Daca a fost cineva si ne poate spune cate ceva

Apare dimineata dupa 9

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau
La 01.03.2022 la 12:58, pe_adi a spus:

Salutare

Este o tipa brunetica spre Ploiesti la iesire din Istrita catre Sahateni

Daca a fost cineva si ne poate spune cate ceva

Apare dimineata dupa 9

Am oprit eu asta toamna. E pe graba te grebleaza pe cuc cu dintii de zici ca vrea sa o smulga. 50 lei op era atunci

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0770065488
  • Oras:Ploiesti

Update: Azi la ora 13:00 o roscata top la arabesque si blonda aia slaba si scarboasa, pana m-am intors inapoi sa o iau o luase deja altcineva si nu am putut sa mai astept.

Cred ca e aceeasi pe care am zarit-o acum 3 saptamani la Restaurantul Garden.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau
  • Telefon: 0720123456
  • Oras:Buzau

Azi dupa ora 14 pe langa viostar era o bruneta (parea buna) si o blonda (mai tavalita de soarta).

Bruneta avea client si cand m am dus  si cand m am intors iar blonda numara masinile 😁 Usor cam expusa zona .

La pasarela Nehoiu era una neagra-neagra. 
La Lukoil, acea zona de drum mai “discret” nu era nimic si drum parea blocat si inchis deci nu cred ca mai va fi frecventat.

Mai e ceva in drum spre Ploiesti sau spre Focsani?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 9 minute, tanar_si_nelinistit a spus:

Azi dupa ora 14 pe langa viostar era o bruneta (parea buna) si o blonda (mai tavalita de soarta).

Bruneta avea client si cand m am dus  si cand m am intors iar blonda numara masinile 😁 Usor cam expusa zona .

La pasarela Nehoiu era una neagra-neagra. 
La Lukoil, acea zona de drum mai “discret” nu era nimic si drum parea blocat si inchis deci nu cred ca mai va fi frecventat.

Mai e ceva in drum spre Ploiesti sau spre Focsani?

Am oprit eu din curiozitate ieri(nu merg la nici una la strada) la bruneta aia arata binisor la corp pana deschide gura 🤣🤣🤣🤣,are lipsa vreo 2 dinti si culmea a zis ca face doar oral...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar

Am vazut alaltaieri pe centura cum iesi pe la Dedeman din Buzau ceva mai departe una imbracata cu fusta scurta alba si o geaca de blug parca.

Nu mi s-a parut de etnie, desi am vazut-o in scurt si eram pe contrasens intram in Buzau iar pe sensul opus au trecut si 2 tiruri ce mi-au obstructionat campul vizual de scanare.

Arata oarecum binisor la cat am apucat sa vad.

Nu am putut opri ca ma duceam la munca, plus de asta eu nu am mai fost la centuriste de vreo 15 ani.

Ciocane tari! 

Link spre comentariu
  • Oras:Madagascar
  • Oras:Madagascar
10 hours ago, rv201 said:

salut

nu am fost niciodata la strada pana acum, doar la camera

am vazut ca a intrebat cineva daca se poate merge pe jos

intrebarea e unde imi fac treaba cu fata daca sunt pe jos?

Salutam,

se pare ca ai avea vreo 3 optiuni si anume:

1. Iei autobuzul nr.1 si cobori la Patinoar, de acolo continui sa mergi pe jos, ca si cum ai face o plimbare

2. Daca ai un prieten taximetrist care te lasa sa dau si tu o buca la el in masina ar fi mai bine (nu ma indoiesc ca nu o sa te taxeze si el ceva extra daca accepta)

3. Daca ai un prieten cu masina poti vb cu el sa mergeti impreuna (eventual ii spui ca il cinstesti cu o "mumu" sau ma rog)

Spor si succes sa ai!

P.S. Daca mergi pe jos e cam la 10-15 minute distanta de statia de autobuz, doar ca odata ajuns la ele probabilitatea sa te rezolve fara masina nu stiu cat e de plauzibila (oricum daca nu ma insel e padure pe acolo, eu stiu poate gasesti vreuna care sa accepte sa te rezolve sub cerul liber).

Link spre comentariu
Acum 5 ore, hellspawm a spus:

Salutam,

se pare ca ai avea vreo 3 optiuni si anume:

1. Iei autobuzul nr.1 si cobori la Patinoar, de acolo continui sa mergi pe jos, ca si cum ai face o plimbare

2. Daca ai un prieten taximetrist care te lasa sa dau si tu o buca la el in masina ar fi mai bine (nu ma indoiesc ca nu o sa te taxeze si el ceva extra daca accepta)

3. Daca ai un prieten cu masina poti vb cu el sa mergeti impreuna (eventual ii spui ca il cinstesti cu o "mumu" sau ma rog)

Spor si succes sa ai!

P.S. Daca mergi pe jos e cam la 10-15 minute distanta de statia de autobuz, doar ca odata ajuns la ele probabilitatea sa te rezolve fara masina nu stiu cat e de plauzibila (oricum daca nu ma insel e padure pe acolo, eu stiu poate gasesti vreuna care sa accepte sa te rezolve sub cerul liber).

Majoritatea te rezolva la pădure singurul minus sunt țânțari care tu înțeapă la buci restul e ok umbra liniște....😅

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...