Sari la conținut

Betty noua in Cluj ❣0721056292


Postări Recomandate

Betty,ai venit impreuna cu colega ta de la Timisoara?Daca da,ne da si ea detalii?Se poate si impreuna?

 

mersi

buna draga da sunt cu ,coleguta mea Larisa si facem si impreuna show lesby

30de minute cu amândouă plus show lesby (ne dăm limbi una la.alta,ne lingem ,ne sarutam )facem dus in 3,te sugem amândouă ,te lingem amândouă,te FUTEM amândouă costa 600de lei plus anal doar de la Larysa😊

o ora cu noi doua te costa 800de lei

Link spre comentariu

Hei dragiilor sunt disponibilă până la oră 00:00 astept cu nerăbdare să cunosc domnii manierati si educați, o sa petrec o săptămână în orașul vostru minunat,pentru cei doritori am si colega pe Larisa de la top Timisoara ❣❣❣

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia-locul fara baieti rai!:)))
  • Oras:Pizdeia-locul fara baieti rai!:)))

:) inceput bun pentru bettyna. am vazut si 800 ca io zic ca aia lipsea. dar e si 800. :) . vezi ce inseamna sa nu aiba manager. le-a luat-o mintea razna. adr se vor linisti. :) nu pot pronunta numele virusului ala...dar io zic ca fetele se cred inainte de....c19. zici ca ai pizda dulce bettyno? pfuuu plm. eu am ceva probleme cu glicemia ca altefel te-as fi rupt in pula. :) hai ca va urmaresc asa de la distanta.:)

Link spre comentariu
Vizitator simplu31
Reputație: 0

Aștept cu nerăbdare prima recenzie.dar nu prea cred ca o sa apăra.Asta din cauza prețului plus a atitudinii domnisoarei

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Se pare ca voi nu aveti simțul glumii,cum el a zis de tariful meu asa am glumit si eu este vreo problemă?

Se pare ... că se pare că anumite păreri sunt părelnice.

 

@bettyna, ai zis, undeva mai sus, că intenționezi sa stai in Cluj o săptămână.

Cu așa atitudine, așa cum ai arătat până acum, da, se pare că vei sta.

Doar vei sta ... adică nu vei prea activa.

Vei sta și ... vei croșeta.

 

P.S.: eu nu am nimic cu tarifele tale. E chiar treaba ta.

Eu am ceva cu atitudinea ta, cu aerele tale.

Aere de diva ... fără nici un suport real.

 

P.S.: in rest ... spor, mult spor!

Link spre comentariu

Betty ai lapte in sani?

Nu draga nu am lapte am laptic 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ˜‚🤣😂ðŸ˜ðŸ˜‚ðŸ˜ðŸ¤£ðŸ˜‚😂🤣

Link spre comentariu

Se pare ... că se pare că anumite păreri sunt părelnice.

 

@bettyna, ai zis, undeva mai sus, că intenționezi sa stai in Cluj o săptămână.

Cu așa atitudine, așa cum ai arătat până acum, da, se pare că vei sta.

Doar vei sta ... adică nu vei prea activa.

Vei sta și ... vei croșeta.

 

P.S.: eu nu am nimic cu tarifele tale. E chiar treaba ta.

Eu am ceva cu atitudinea ta, cu aerele tale.

Aere de diva ... fără nici un suport real.

 

P.S.: in rest ... spor, mult spor!

 

 

Se pare ca ,câțiva domnii sunt deranjați de prezenta mea eu nu am.nici aere sunt foarte simpla chiar am venit sa ma relaxez la voi si primesc dintr-o dată numai comentarii aiurea ma jigniți unii dintre voi si eu nu v-am zis nimic chiar v-am vorbit mereu frumos eu nu inteleg de ce ziceți ca am atitudine nașpa eu .Toate au început de la tarif eu nu oblig pe nimenea sa vina la.mine daca nu va plac ok am inteles nu este nici o problemă....va rog sa nu ma mai jigniți doresc doar domnii sa ma simt fain aici nu sa ma indispuna acest oras 😡
Link spre comentariu

😀🤣😠la ce sani ai (imensi si frumosi) ma ga gandeam ca poate ai laptic vorba ta 🙂.

Serios iti iese lapte din sani sau doar ai glumit?

glumesc si eu cu voi cum sa am lapte 🥰🥰

Link spre comentariu

Betty nu ii lua in seama. Tarifele tale daca vrei sa le reduci vei avea probabil mai multi clienti. Cam 250/h e pretul de piata aici la cluj asta pentru o fata care presteaza f bine si ofera calitate!

Acum legat de pret tu decizi dar la un 500 lei pt 2 fete si 250 pt o fata pe ora e un tarif rezonabil.

 

Tot nu mi-ai raspuns :)) daca te strangi bine de sani curge laptic? 😀

Link spre comentariu

Betty nu ii lua in seama. Tarifele tale daca vrei sa le reduci vei avea probabil mai multi clienti. Cam 250/h e pretul de piata aici la cluj asta pentru o fata care presteaza f bine si ofera calitate!

Acum legat de pret tu decizi dar la un 500 lei pt 2 fete si 250 pt o fata pe ora e un tarif rezonabil.

 

Tot nu mi-ai raspuns :)) daca te strangi bine de sani curge laptic? 😀

Nu curge 😒

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...