Sari la conținut

Betty noua in Cluj ❣0721056292


Postări Recomandate

  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

Acuma eu va zic, daca dati 400 pe ora la petardele astea doua, adica daca sustineti dublul pret fata de alte localitati atunci sunteti cei mai prosti oameni care merg la futut, nu va jignesc, dar asta e adevarul, pozele cu pasaricile sunt editate, sau poate nu le apartin, dar daca voi pe astea le tineti ca pe cele din top atunci sa-mi bag pl in el forum!

  • Like 1
Link spre comentariu

Acuma eu va zic, daca dati 400 pe ora la petardele astea doua, adica daca sustineti dublul pret fata de alte localitati atunci sunteti cei mai prosti oameni care merg la futut, nu va jignesc, dar asta e adevarul, pozele cu pasaricile sunt editate, sau poate nu le apartin, dar daca voi pe astea le tineti ca pe cele din top atunci sa-mi bag pl in el forum!

. Dragule esti foarte frustrat si disperat de viața. Fă-ți o laba si culcate linistit . Eu am pretenții de la domni nu de la unul ca tine , si prin asta se intelege tot!
Link spre comentariu
  • Oras:In timp.
  • Oras:In timp.

. Dragule esti foarte frustrat si disperat de viața. Fă-ți o laba si culcate linistit . Eu am pretenții de la domni nu de la unul ca tine , si prin asta se intelege tot!

Fotografia bettypreda19' bettypreda19

25 nov 2019

 

Option

Bună , explorează-ti imaginatia alături de o brunetă cu un trup apetisant si miscari senzuale .

Cu mine iti poti indeplini cele mai ascunse fantezii ! Te astept intr-un ambient romantic si discret ....unde te voi răsfata , si cu sigurantă vei trai momente unice in extaz , in urma cărora vei ramane cu amintiri placute si cu dorinta de a ma mai vizita .

Sunt o domniță de 19 de ani ,educata si ingrijita ...iar IGIENA este pe primul loc !

Daca te consideri un domn respectabil si pretentios contacteaza-ma ‼💥😈🥰🔞

Mentionez ca sunt colega Lerissei iar profesionalismul meu chiar daca ma aflu la inceput de cariera nu va lasa de dorit 😉💋😘

Programul la birou este intre orele 09:00- 23:00 pe baza programarilor pe WhatsApp,sms sau apel

Serviciile pe care le ofer sunt urmatoarele : masaj erotic & relaxare, sex oral si normal , streptes , show impreuna cu Larissa + o multitudine de fantezii respectiv dominari ðŸ˜

Costul unei sedinte de 30 de minute este de 200 Ron , iar h 350 😈

[imagini atasate]

 

20191122_215516.jpg

 

 

Sa il intreb pe nelu cum ii sugeai pl pe 100 de lei? Pe ady cum te-a futut cu o sticla de vin si 200 lei o ora jumate? Vrei sa-i pun sa scrie aici?, credeti ca nu va cunoaste nimeni petardelor?, pe contul asta va dau doar arama pe față si promit aici solemn ca ce am sa fac cu tine nu o sa faca nici un clujean chiar daca costa in plus, asta ca sa iti arat ca sunt un domn in primul rand iar in al doilea rand doar te bifez si iti dau di un picior in fund, de ce? Pentru ca esti la mine acasa si pot, cu tot cu strambul ala sl tau, te-ai luat si tu gura-n pl cu cine nu trebuie, iar ce am scris mai sus cu petarda o sustin pana la capat.👆

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Se pare ca ,câțiva domnii sunt deranjați de prezenta mea eu nu am.nici aere sunt foarte simpla chiar am venit sa ma relaxez la voi si primesc dintr-o dată numai comentarii aiurea ma jigniți unii dintre voi si eu nu v-am zis nimic chiar v-am vorbit mereu frumos eu nu inteleg de ce ziceți ca am atitudine nașpa eu .Toate au început de la tarif eu nu oblig pe nimenea sa vina la.mine daca nu va plac ok am inteles nu este nici o problemă....va rog sa nu ma mai jigniți doresc doar domnii sa ma simt fain aici nu sa ma indispuna acest oras 😡

Grasuno... daca nu vroiai sa te indispuna acest oras.... nu trebuia sa incepi cu stangul... vorba ta : esti o femeie simpla cu pizda poleita cu aur ! Nu te-a jignit nimeni... dar nici tu nu ne lua la misto. Impresile , figurile si animalele de companie se lasa la intrarea in oras.

Link spre comentariu

Știi ce, și așa nu-ți plac regulile de pe forum, de ce nu te duci tu pe centură înapoi și să faci ce vrei acolo?

Nu vreau sa fiu rea pe tine te-a lăsat pandemia fara job de tot ne cauti atâta si ne comentezi aiurea ,stai linistit la noi in Timisoara alta treaba nu ai nu iti zic din răutate dar vad ca esti bagator de seama cu noi .

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

(1.) Să-ți dau un pumn de virgule, poate le pui în postări. Se pare că nu ai ajuns până în clasa a V-a ca să înveți cum se scrie corect.

(2.) Să-ți pui proxenetul să citească regulamentul.

(1.) E prea complicat cu virgulele.

(2.) E prea complicat cu cititul ...

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

io am vrut sa ma duc pe la ele. sincer. am pus deoparte de ieri pana azi 800 de coco-lei. cand am vazut ca efectiv is varza pe virgule...am zis...pas. da-va si in plm. pai e clar cum sugeti pula daca la virgule sunteti varza. si asta e. nu am fost. bine si eram 83 si...cu 83 era ampulea. 3 numar prim...poate cu 84 ...dar , fetele hai cu virgulele alea unde trebuie. de exeplmu 150 virgula 00:)))). sau 200 virgula 00.:))). 

Link spre comentariu

Hei buna am sa va mai zic din nou prețurile ,cat si cu colega mea Larisa

Singura am 200de lei finalizarea include :normal doar protejat ,oral in functie de igiena, dus împreună, 69.

O oră 400de lei include normal doar protejat, oral in functie de igiena ,dus la plecare la intrare ,masaj,sex între sani,sărutări, 69,diferite poziții,sărutări pe gura, show erotic ,footjob.

Nu fac anal .

Finalizare corporală pe sani pe fund

 

Amândouă 600de lei 30 de minute sex total din partea Larisei plus show lesby între noi două.

800de lei o oră 👄👄â£

Locația la 2minute de Iulius Moll.👄ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥°ðŸ¥°

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Hei buna am sa va mai zic din nou prețurile ,cat si cu colega mea Larisa

Singura am 200de lei finalizarea include :normal doar protejat ,oral in functie de igiena, dus împreună, 69.

O oră 400de lei include normal doar protejat, oral in functie de igiena ,dus la plecare la intrare ,masaj,sex între sani,sărutări, 69,diferite poziții,sărutări pe gura, show erotic ,footjob.

Nu fac anal .

Finalizare corporală pe sani pe fund

 

Amândouă 600de lei 30 de minute sex total din partea Larisei plus show lesby între noi două.

800de lei o oră 👄👄â£

Locația la 2minute de Iulius Moll.👄ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥°ðŸ¥°

Din meniul pus pe masa am înțeles că sărutul pe gura e doar in varianta in care alegi durata "dedulcirii" timp de o ora.

 

@bettyna, greșesc?

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

hai ba ca fetele au inteles care-i jocu':). au pus si virgulele unde trebuie. de pula is bune. io zic ca-i ce trebe. acu io am asa alergie la motani in plm. am rezolvat cu virgulele dar ...apare motanu in poze cu ele. si e motanu inainte de operatia estetica. cre ca a fost la fata in Timisoara. auzi betty, larisa are si ea un topic pe Timisoara? Ca mi-e lene sa caut.

Link spre comentariu

Din meniul pus pe masa am înțeles că sărutul pe gura e doar in varianta in care alegi durata "dedulcirii" timp de o ora.

 

@bettyna, greșesc?

Ai inteles gresit sărutul este indiferent de cat stati 🥰

Link spre comentariu

hai ba ca fetele au inteles care-i jocu':). au pus si virgulele unde trebuie. de pula is bune. io zic ca-i ce trebe. acu io am asa alergie la motani in plm. am rezolvat cu virgulele dar ...apare motanu in poze cu ele. si e motanu inainte de operatia estetica. cre ca a fost la fata in Timisoara. auzi betty, larisa are si ea un topic pe Timisoara? Ca mi-e lene sa caut.

De ce vorbesti aiurea de mine daca te crezi asa destept nu contest, dar de ce scrii numele meu si al Larisei cu litere mici urât ce faci tragi atenția la altcineva si tu ai greseli.....urât

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...