Sari la conținut

Cristina 0759842837


Postări Recomandate

Salut compatrioti!

Am sunat o pe domnisoara pe la 18, mi a raspuns foarte amabil si chiar avea o voce jucausa. Mi a dat locatia,in spate la benzinaria mol. Am ajuns la ea si am ramas placut surprins de ce am vazut. M a asteptat pe tocuri cu o atitudine vesela,pozele sunt reale,pt cei ce sunt atrasi de forme voluptoase aici e raiul 😂in sfarsit am dat de un apartament curat si ok ,cei care sunt din bacau stiu la ce ma refer. A inceput domnisoara cu un oral in care imi dadea niste priviri de abia ma tineam si cu atentie la zonele adiacente. am schimbat doua pozitii ca nu am rezistat mai mult. Dupa ce am mers la baie sa mi dau un refresh am stat la tigara si am ras. Mi a placut mult atitudinea si faptul ca nu te grabeste. Recomand si daca mai sta in Bacau sigur o sa i mai fac o vizita.

Tarife: 150 numarul parca 300 ora oral si normal

Link spre comentariu

Buna dragilor!

Abia am reusit sa-mi fac cont si de acum putem tine legatura mai bine.

Sunt o tipa cu forme apetisante si deschisa provocarilor si fanteziilor.Igiena mea este impecabila si serviciile mele de calitate.

Sex oral si normal,diferite pozitii,mici fantezii,masaj body si erotic la pretul de 150 finalizarea si 300 ora.va astept cu drag.pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Salutare,am vizitato pe aceasta fata ieri 

 Locatia vitan zizin langa mega,Urc putin intuneric in casa dar pare de etnie...simpatica la fata si cu ceva forme

 Pare pro client dar cu putin teatru,am inceput cu un oral pro bunicel,si am incercat doua pozitii,am finalizat pe la spate cu un ochii in oglinda de la mobila,geme fals din toate tatto se vede bine crucea pe spate...

 fara fk ca si note pe total 8,zicea ca o sa pleci pana de sarbatori in afara..platit 150 o fin dar eu zic ca la 100 este ok,

 Sal!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...