Sari la conținut

Ruperea/ tăierea prepuțului "aței".


Postări Recomandate

Cu siguranță avem pe aici mulți care și-au tăiat singuri "ața" sau cărora li s-a rupt în contactele sexuale....

Este vreo diferență după ce aceasta se rupe? Mai sunt zvonuri precum că....se mărește, crește în grosime...etc

Mie personal nu mi s-a rupt și nici nu am făcut pe viteazul :))) am prietenă, o facem fără prezervativ de cele mai multe ori :))

Sunt mulțumit și prietena este la fel de mulțumită, 17 cm REALI dar circumferința parcă se mai poate îmbunătăți :))

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de Soare
  • Oras:Rasarit de Soare

Când se rupe ața crește și nivelul de inteligență.  :laugh2

glumele astea cred ca iti vin inainte de culcare, dupa ce iti pui proteza dentara in paharul cu apa. lol

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca nu s a rupt pana acum nu cred ca mai se rupe doar din futut. Bafta totusi.

Nu țin neapărat să se rupă....cum am zis...eram doar curios dacă e vreo diferență ...mă pot duce și la urolog dacă de bună voie nu vrea 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Not your fuckin' business !!
  • Oras:Not your fuckin' business !!

Nu cred sa fie vreo diferenta daca se rupe sau nu, sau cel putin nu stiu eu de una, in schimb barbatii circumcisi beneficiaza de o igiena mai buna a penisului, plus datorita frecarii de materialul lenjeriei intime, capul glandului nu mai este asa sensibil, nu apare ejacularea precoce, iar actul sexual poate dura mai mult ... bafta si multa sanatate !

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Pune mana pe un cutit si taie-o da-o in mmsi... 

 

Daca sangereaza... poti pune sare pe ea si se cicatrizeaza. 

:laugh2  :laugh2

 

Gingonel, spune-i sa fie pregatit sa anunte inainte 112, ca sa aiba timp sa ajunga la el, ca dupa ce face asta nu mai e in starea fizica sa-i mai cheme...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...