Sari la conținut

Villa Babylon - Mall Vitan - 0725240414


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

HORROR!!! am fost la ei, am intrat cu 2 fete, locatia in vitan, o vila luxoasa DAR AM FACUT DUS LA LANTERNA TELEFONULUI SI MASAJ TOT LA ACEEASI LANTERNA, NU AVEAU BEC NICI IN BAIE NICI IN CAMERA!!!

am ales 2 domnisoare frumusele, o bruneta si o blonda mai rasarite.. Dupa ce s a inceput cu stangul neavand lumina, in camera pe pat un amarat de prosop, fara perna fara nimic, un masaj de relaxare la 4 maini jalnic, urmat de o laba agresiva la erotic ( fara atingeri si asa mai departe, stateau la 1metru de mine) 30 minute cu tot cu dus si imbracat dezbracat si comanda la taxi!! O sa dau note asa ca sa mu zic ca nu dau!

 

Locatie : 4. E luxoasa dar n au bec in baie si camere, n au perna, prosop minuscul, practic unde s a asezat ala dinainte te asezi si tu!!

Aspect fete: 8.bai erau frumusele, dar puse pe japca..

Relaxare: 2

Erotic : 2

Permisivitate : 2

Igiena: habar n am ca de parut pareau okey, fiind la 1m de mine nuj exact

Gfe : 0

Amenda 300 lei

30 minute door to door ca m am ridicat si am plecat!!

DE EVITAT MAXIM!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dute la ador, acolo e si curat si totul okey. ‍♂

Adevarat 

 

HORROR!!! am fost la ei, am intrat cu 2 fete, locatia in vitan, o vila luxoasa DAR AM FACUT DUS LA LANTERNA TELEFONULUI SI MASAJ TOT LA ACEEASI LANTERNA, NU AVEAU BEC NICI IN BAIE NICI IN CAMERA!!!

am ales 2 domnisoare frumusele, o bruneta si o blonda mai rasarite.. Dupa ce s a inceput cu stangul neavand lumina, in camera pe pat un amarat de prosop, fara perna fara nimic, un masaj de relaxare la 4 maini jalnic, urmat de o laba agresiva la erotic ( fara atingeri si asa mai departe, stateau la 1metru de mine) 30 minute cu tot cu dus si imbracat dezbracat si comanda la taxi!! O sa dau note asa ca sa mu zic ca nu dau!

 

Locatie : 4. E luxoasa dar n au bec in baie si camere, n au perna, prosop minuscul, practic unde s a asezat ala dinainte te asezi si tu!!

Aspect fete: 8.bai erau frumusele, dar puse pe japca..

Relaxare: 2

Erotic : 2

Permisivitate : 2

Igiena: habar n am ca de parut pareau okey, fiind la 1m de mine nuj exact

Gfe : 0

Amenda 300 lei

30 minute door to door ca m am ridicat si am plecat!!

DE EVITAT MAXIM!!!

Thx... de recenzie 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...