Sari la conținut

Blondina 21 ani fit


Postări Recomandate


chiar daca nu mai e pe ploiesti (sau asa spunea ca pleaca) sunt dator sa fac o mica recenzie in urma unei vizite.

 

locatia stiuta la foto baby, apartament regim hotelier, valiza d-rei vraiste la intrare... 7

fata corp frumusel, tzattze mici, cur bun, slabuta, e cea din poze.

oral protejat (aici a fost greseala mea ca i-am dat banii inainte) un max 7, fara lins de nimic, doar luat preze la frecat 3 min

normal batraneste si capra, un mic zgomot din partea ei. daca era tv dat mai tare nu se auzea nik

gfe- fata ok, nu m-a injurat, pm un 7

nu m-a grabit in mod direct dar cand sugi max 3 min si hai sui-te pe mine ca se scoala in futut e cam tot graba.

nu m-as mai duce in viata mea, nu stiu cum dracu o poti lauda, ori n-ai futut in viata ta, ori te-a batut ma-ta cand erai mic

Îmi pare rău pentru experiența ta “ neplăcuta “ dar cred ca restul recenziilor mele, te contrazic puțin (mai mult ).Îmi pare rău că te-a deranjat atât de tare valiza mea din hol care apropo nu era în cameră, deci nu înțeleg de ce ești așa deranjat..nu cred ca ai găsit mizerie in cameră sau în baie, dar te-a deranjat valiza din HOL! Erai atât de curios de cum fac eu oralul aici pe forum încât atunci când ai venit nu ai mai întrebat, ți-a fost cumva rușine? O seară frumoasă îți doresc!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...