Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Erau 3 fete in apartamentul ala(2 brunete si o blonda), toate puse pe fast fuck. Nici nu am reușit sa termin, am renunțat când am văzut cât de grăbită era domnișoara, deja ma enervasem, nici măcar la oral nu se pricepea. Detalii ar mai fi, dar nu își mai au rostul, mergeți pe riscul vostru dacă vreți.

Când am ieșit pe hol deja erau 3 clienți, așteptau si a 3-a fata ca sa isi aleagă =)))

Sa nu mai spun ca atunci când m-am cerut la dus a făcut tipa aia pe care mi-am ales-o o fata, de parca i-am spus ca banii erau falși :))))

Deci un sincer NU RECOMAND nici dacă ești pe grabă

Halatul acum o luna era 100/fin 150/h

Link spre comentariu

Posesoarea acestor tate fenomenale are poze si cu fata la sectiuna Servicii Diverse. Fata e cam meh. Ciudat e ca gasca asta de care zici membrul cu un post activa inainte in zona Baba Novac si era vorba doar de masaj  cu finalizare laba si preturi in jur de 200 doar masaj.

 

Tot timpul salivam la tatele alea dar daca fata zicea no sex nu am mai insistat. Acum de cand cu pandemia am vazut anuntul in zona Tineretului - Cantemir si am sunat: servicii sex op/np 150fin/200 ora. Tipa zicea ca sta singura dar nu mi-am facut inca curaj, ceva m-a retinut.

 

Daca poate cineva mai detaliat partea cu serviciile...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...