Sari la conținut

0769833763 ALEXIA SLIM


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor ma numesc Alexia am 22 ani sunt din bucuresti,sunt pentru prima data in bacau..☺😘

Serviciile mele sunt :- 1h,2 fin, oral pro/nep in functie de igiena, sex normal diferite pozitii , masaj de relaxare,mici fantezii,fkðŸ“

1 fin 150 oral pro/ nep ,sex normal, diferite pozitii mici fantezii

Servci extra:- dominare 1 h 400 inclus, masaj prostata ,joculete,penetrare,uro,scato,footfetish si mai astept propuneri 🤩

Va pup si va astept cu drag😘😘😘ðŸ“♥ï¸

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Daca vroiai sa ma ajuti ma sunai si imi explicai..acum nu inteleg ce vrei sa demonstrezi

😂😜😜😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Salutare,

 

M-am hotarat ieri sa ii fac o vizita titularei, iar ca urmare a acestei intalniri, revin cu o scurta recenzie, spargand gheata, ca sa spun asa.  :innocent

 

Am luat legatura cu Alexia ieri dupa-amiaza si pot spune ca mi-a placut maniera de comunicare iar asta m-a facut sa ma decid la o intrevedere pe seara. 

 

Ajuns la locatie, am fost primit de fata, intr-o tinuta sexy, asa cum stabilisem anterior. De apreciat ca a tinut cont de tot ceea ce am discutat in prealabil, iar de aici un mare plus de la mine. Are si o colega, pe care nu am intalnit-o, dar pe care poate o voi vizita pe viitor.

 

Alexia e o fata foarte frumoasa, cu un trup armonios si un chip cu trasaturi fine si ochi super. Chiar e o femeie frumoasa si atragatoare. Nu as spune ca e slim, e chiar ok la corp, cu forme bine conturate si un fund bestial. 

 

Locatia e curata, si arata foarte bine. Putin cam expusa intrarea, dar e ok, mai ales pe seara cand nu mai e asa aglomerat. Zona Pompieri.

 

Dupa ce am stabilit o finalizare, am mers la dus (curat si foarte fain si acolo) si revenit in camera am inceput actiunea.

Alexia se descurca bine la oral, cu tente de deep si cu priviri languroase. Nu da atentie bilutelor decat cu mana, evitand zona cu buzele, dar adevarul e ca nici eu nu am adus asta in discutie. Posibil sa se conformeze. Poate data viitoare.

Dupa ce aproape m-a dat gata la oral, am trecut la normal, intai cu ea deasupra, apoi pe la spate in picioare. Se misca foarte bine la normal, iar daca eram si eu mai in forma, cu siguranta era o partida memorabila. Asa, a fost doar bine. Stie sa te incite cu atingeri, pupaturi pe gat si priviri lascive.

Am terminat in preze si fata s-a ocupat sa il recupereze. Apoi am fugit la dus, am mai schimbat cateva cuvinte si am plecat, oarecum bulversat de intalnire si mai ales de aspectul si prezenta fetei. Chiar impresioneaza placut.

 

Ce trebuie sa remarc, este ca fata are un tonus placut, o energie pozitiva, care te face sa te simti foarte bine in prezenta ei, chiar si fara partea sexuala. Iar in ceea ce priveste sexul, felul ei de a fi si comunicarea o fac sa fie o partenera agreabila.

 

Sa trecem pe scurt la note:

 

Locatie - 9

Aspect fizic - 10+ (arata bestial la corp, mai ales fundul e punctul ei forte, iar la fata e chiar o femeie frumoasa)

Atitudine - 10 (vorbeste frumos, e vesela, te atinge si stie sa se faca placuta)

Igiena - 10 (a facut dus exact inainte de a intra eu)

Oral (neprotejat) - 8,5 (nota creste daca e sa dea atentie si la anexe)

Normal (protejat) - 9 (revin cand sunt mai in forma si sigur nota va fi mai buna)

 

Per ansamblu, o prezenta faina si placuta, care imbie la mai mult. 

Daca recomand? Desigur, fara nicio ezitare.

Daca revin? Cu siguranta!

 

Tarife - 150/300, exact asa cum spune si ea.

 

Nu face FK, CIM/COF/COB, anal, dar in opinia mea, nu sunt minusuri.

 

Spor la toate si sper ca va e utila mica mea recenzie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...