Sari la conținut

0769833763 ALEXIA SLIM


Postări Recomandate

Vizitator dany_xl
Reputație: 0

Desi vizita fetei a fost extrem de scurta,duminica a venit si luni a plecat,las recenzia pt viitor cand va mai veni pe Bacau.

 

Contactat fata duminica pe whatsapp,inca nu ajunsese la locatie,adresa fiindu-mi trimisa mai tarziu cand s-a instalat,ora progamata fiind respectata consensual,de altfel a raspuns de fiecare f repede.

 

Ajuns in locatie,care e cam bomba dpmdv,am gasit o fata volubila,lipicioasa,vorbareata(ooo da,vorbeste mult :laugh2  ),atitudine pro client care iar dpmdv a fost dusa la extrem cu atentia,simtindu-ma la un moment ca si cum am fi fost mama cu copilul  :laugh2 

 

Pe scurt

 

Fizic-inalta 1,75,constitutie slim spre normala(pozele reflecta realitatea),draguta

 

ON-placut,soft in general dar s-a putut si mai hard,sustinut,umed,variatii de viteza,f putin ajutat de mana,are o tehnica de a bate cu limba,tente deep,fara atentie la sateliti,fara CIM

 

NP-aici cred ca consta punctul forte al fetei,se implica si da contre din orice pozitie,se muleaza bine,te trage,te mangaie,este acolo cu tine pe tot parcursul actiunii

 

De recomandat categoric,cat si de revizitat :pepsi

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator dany_xl
Reputație: 0

Si cateva faze comice(au fost mai multe);ma duc la dus nu inainte de a plasa cadoul pe noptiera,cand ies din dus,fata ma astepta sau pazea usa?,probabil se gandea sa nu fug nefutut daca tot lasasem cadoul :laugh2

 

Ne intindem in pat sa incepem actiunea,nu inainte de a mi se servi o noua portie de vorbarie,timp in care se juca cu mana pe junior,la care ma intreaba daca am bile;initial nu am inteles la ce se refera si intreb stupefiat si nevinovat ce bile,pe urma ma prind si-i spun sa se uite atenta ca e doar o vena  :slap2

 

In timp ce am trecut si eu la degustat corpul fetei,aflu ca se gadila cam peste tot si-mi spune infantil sa nu o musc;acum nu stiu cu ce semanam,cu un rottweiler sau un chihuahua,dar de muscat sigur n-am muscat :laugh2

 

Fiind cald in camera si temperatura corpului meu se ridicase vertiginos in urma efortului,pomenesc de un ventilator ca ar fi binevenit,la care fata incepe sa sufle spre mine sa ma racoreasca  :laugh2  ;asta da atitudine pro client  :pepsi 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...