Sari la conținut

Perversa senzuală 0790201348


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut

Am fost si eu la ea, are in casa 4 cățeluși si o pisica, e o tipa calma ten de madlina dar nu e țiganca, e char drăguță la fața, îi place sa danseze.

Dupa ce m-a spalat la pulă,am intrat amandoi in camera VAR, tipa s-a demarcat si a inceput sa danseze pe la spatele meu, apoi in fata s-a pus capra, avea un body cu capse, mi-a prins capul pulii intre buci, aici eram sa intru in offside sa-mi dau drumul (eu nefiind un tip de anduranta,... la mine e sex la viteza luminii) dar cu ea nu merge e adepta sexului lent si chair mi-a placut pe la spate, am dat asa lent vreo 5 minute, dupa care mi-am dat drumul pe curul ei rotund

Eu dau nota generala 8

E pret corect pentru o finalizare.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost si eu la Eliza, sta pe langa mall vitan, este foarte frumusica la fata , si corpul este exact unde trebuie, are catelusi , dar asta nu este un impediment sa te simti bine plus ca nu sunt spectatori prezenti in camera, iti danseaza inainte si o face bine, n ai cum sa dai gres, per ansamblu best experienceRecomand

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost si eu la Eliza, sta pe langa mall vitan, este foarte frumusica la fata , si corpul este exact unde trebuie, are catelusi , dar asta nu este un impediment sa te simti bine plus ca nu sunt spectatori prezenti in camera, iti danseaza inainte si o face bine, n ai cum sa dai gres, per ansamblu best experienceRecomand

Cred ca ai vrut sa zici Melisa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...