Sari la conținut

0790128890


Postări Recomandate

Salut,

 

Am fost astazi la domisoara,locatia Sala Palatului langa posta, domisoara este noua ai as putea spune ca se vede ( sper sa nu se schimbe)

Am sunat, am programat totul respectat tipa arata exact ca in poze bruneta cu ochii superbi verzi .

 

Am intrat apartament in regula , curat intim foarte bun pentru actiune.

 

Fata nu stie cum sa te faca sa te simti mai bine: apa , tigare vorbareata , prietenoasa putin surprin pentru ca nu prea gasesti cu asa atitudine.

 

Am primit prosop curat , gel de dus totul in regula si curat.

Actiunea a inceput cu sarutari pe corp si un oral in regula si un prim numar rapid dar intens.

A urmat un masaj super relaxant cel putin pentru mine , discutii trecut la a doua parte la fel sarutari , frecat cu sanii supt , scuipat dupa care a incalecat si a inceputa actiune.Terminat pe la spate , chiar pare ca -i place ce face.

Locatie-9

Domnisoara-10

Oral 8,5

Normal-10

 

Foarte prietenoasa si onesta pentru moment, este langa locul meu de munca si clar mai vizitez. Scuze pentru recenzie este prima.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salut,

 

Am fost astazi la domisoara,locatia Sala Palatului langa posta, domisoara este noua ai as putea spune ca se vede ( sper sa nu se schimbe)

Am sunat, am programat totul respectat tipa arata exact ca in poze bruneta cu ochii superbi verzi .

 

Am intrat apartament in regula , curat intim foarte bun pentru actiune.

 

Fata nu stie cum sa te faca sa te simti mai bine: apa , tigare vorbareata , prietenoasa putin surprin pentru ca nu prea gasesti cu asa atitudine.

 

Am primit prosop curat , gel de dus totul in regula si curat.

Actiunea a inceput cu sarutari pe corp si un oral in regula si un prim numar rapid dar intens.

A urmat un masaj super relaxant cel putin pentru mine , discutii trecut la a doua parte la fel sarutari , frecat cu sanii supt , scuipat dupa care a incalecat si a inceputa actiune.Terminat pe la spate , chiar pare ca -i place ce face.

Locatie-9

Domnisoara-10

Oral 8,5

Normal-10

 

Foarte prietenoasa si onesta pentru moment, este langa locul meu de munca si clar mai vizitez. Scuze pentru recenzie este prima.

Cat costa fin? Ora?

E slim? Draguta la fata? Fk?

Varsta?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0742146905
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Confirm cele spuse in prima recenzie, fata este senzatie.

Programare cu 10 min inainte, eram in zona si a putut sa ma primeasca, de regula lucreaza cu programari din cate am inteles.

Tipa este super misto la corp cat si atitudine, bruneta cu ochii verzi, fund super bombat, silicoane micute pentru inceput si asta datorita faptului ca are carnea beton pe ea.

Apreciez undeva la 1.71 inaltime si 62 de kg, foarte bine proportionata, creola sau bronzata , nu stiu siugur.

Tipa este peste cam tot ce am intalnit pana acum cu exceptia catorva fete.

Confirm inca o data cele spuse mai sus, nu te lasa neterminat, nu se uita la ceas, nu te grabeste, sta cu tine, este vorbareata si inteligenta.

Locatia este pe Ion Campineanu, curat, ambient placut cu tot ce trebuie pentru refrisare.

Intr-adevar halatul este 150 cu 300 din motive de siguranta, selectie de clienti etc.

Am acceptat sa dau 150, de regula nu prea ma intereseaza pragul asta ca mi-am luat teapa de multe ori, chiar si la 200 fin.

Sper sa nu o schimbe timpul, acum note.

 

OP - 8 din cauza cauciucului

NP - 10 pasarica carnosa cu pierce verde

GFE - 10 dupa cum stiti, eu asta caut

Locatie - aproape de casa, curat, dotata, nimic de reprosat

Aspect - 9 poate putina burtica, insesizabil

Igiena - 10 curata, piele fina bronzata si data cu creme

 

Ps: te invita la tigara, la un suc sau apa.

 

Bafta si ciocane tari

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover

Salutari la toata lumea,

Deci..sunat programat..confirmat inainte cu 1 ora..ajuns...placut...executat...plecat....oarecum fericit..

Duduia e pe Ion Campineanu pe langa posta...

Fizic impecabil my type of woman...cca 1.70 si 60 (si putin de kg) poponet frumos tare, sani misto , corpul tonifiat volubila si vorbateata masaj chiar bun... ce mai o femeie adevarata...(colegul de mai sus a precizat bine e cu mult peste multe si de la Top)

Pacat ca: nema ON, nema CIM, COF, nema AP:

Executat 1 numar lung pe cca 1 ora si ceva cu N pozitii multe venind natural fara stres fara grabit cu teasing la inceput si putin masaj la final:

 

Si notele:

OP - 8 (fara atentie sateliti si cu gumă)

NP - 9 (e loc de mai bine)

Cadoul:300 leusteni

Igiena: impecabil...

Daca recomand...definitly yes at least 1 time.....

Personal o sa revin daca include ON si CIM....

Spor si sange in instalatie.

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu am fost la ea si mi s-a parut ca arata rau, ca o vanzatoare la un aprozar de cartier si cu o atitudine asemanatoare, cu niste kg in plus asa ca n-am ramas. Asta la 100 de lei, la 150 poate doar pt arabi si alte natii fara femei :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...