Sari la conținut

💎Bruneta ��� TOTAL 💯🔞🖤0733652830��


Postări Recomandate

  • Oras:Siberia
  • Oras:Siberia

Am fost si eu la ea,fata este sictirita,suge bine,dar cum vrea ea,nu te lasa sa o atingi prea mult,te lasa la dush,dar iti zice ca nu are prosoape,eu nu o sa mai vizitez niciodata.

Nu ma pot abține sa nu ii iau apărarea pentru ca sincer legat de treaba asta cu mine a fost ok. Când am vizitat-o, am fost la dus, m-am cerut eu din propria inițiativa, nici nu sa pus problema sa nu îmi aducă prosoape curate sau sa zică ceva. Mi-a adus prosop curat,în baie era gel de dus tot ce trebuie, singurul minus era ca baia era cam mica și spațiul îngrămădit, dar asta nu e vina ei. Iar de atins chiar ea ma invita sa o ating "pune mana ca nu mușc" sunt cuvintele ei. Cat despre oral nu am ce să-i reproșez, a fost ce trebuie. Man nu știu ce sa zic, poate ai prins-o tu într-o zi aiurea dar n-aș prea crede.
  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Băieți, tot ce pot spune este ca nu am întâlnit niciodată o domnișoara ca Roxana, timpul care l am petecuț cu ea a fost ceva special și senzațional, nu pot sa descriu ce mi a oferit Roxana, trebuie sa mergeți sa vedeti și sa simțiți ca sa puteți înțelege, locația superba linsitita doar noi și entuziasmul, fata foarte adevarata tot ce vedeti in poze este adevărat! Pe lângă faptul ca e o femeie senzuala și buna la pat e atât buna și se pricepe la tot ca veți simți raiul cu voi, Roxana mi ai oferit plăceri maxime fanteziile duse la final urletulete gematuri plăcere senzație maxima. Va sugerez sa mergeți cu mare încredere la

Roxana, nu o sa aveți nimic de pierdut.

Multunesc Roxana! Niciodată nu o sa mai simt ce am simțit cu tine, ne vedem in curând.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...