Sari la conținut

❣️ Andreea Bby în Brașov ❣️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â—ï¸ Buna dragilor 💋 Ma gandeam sa va fac o vizita scurta cam de o saptamana asa prin Brasov , ce ziceti , vreti sa ne cunoastemâ‰ï¸

🔠Deocamdata, activez doar in Bucuresti , puteti citii cateva recenzii (bune si rele) despre mine in topicul de la testate Bucuresti. Bine , nu poti sa multumesti pe toata lumea 😃.

🎀 Eu am 26 de ani , 1,65 inaltime , si 57 de kg. 🥰

♥ï¸â™¥ï¸ Daca vreti , ma puteti suna sau scrie oricand. O sa raspund cat de repede pot ♥ï¸â™¥ï¸

â£ï¸ðŸ’‹ Andreea Bby â£ï¸ðŸ’‹ 0755199370 â£ï¸ðŸ’‹

post-306314-0-84749700-1591050809_thumb.jpeg

post-306314-0-70398300-1591050828_thumb.jpeg

post-306314-0-04406800-1591050850_thumb.jpeg

post-306314-0-13479900-1591050922_thumb.jpeg

post-306314-0-68697300-1591050932_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Ce lene ți-a fost sa treci serviciile si scorurile. Era un simplu copy /paste. Puteai lasa un link măcar spre topicul de bucale. Dar nu ai vrut. De ce ne-ai usura viata?

Tu nu știi ca ardelenii sunt mai molcomi/leneși?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Ce lene ți-a fost sa treci serviciile si scorurile. Era un simplu copy /paste. Puteai lasa un link măcar spre topicul de bucale. Dar nu ai vrut. De ce ne-ai usura viata?

Tu nu știi ca ardelenii sunt mai molcomi/leneși?

Uite link-ul 💋 https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-1

Sper sa ai rabdare sa citesti atatea pagini😂

Pupici 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Iubito, pun eu cu copy/paste ca vad ca n-ai timp. Dar lipsesc preturile si locația. Tu nu știi ca reclama e sufletul comerțului? Dacă tie ti-e lene sa te ocupi de tine apoi ce sa mai zicem de noi, ardelenii?

Tine minte de la batranu': prezentarea unui CV fara nume si prenume e ca sexul fara laba...

Bine ai venit!

 

✔ Buna dragilor ! Ma numesc Andreea, am 24 de ani , de curand in aceasta meserie , nu stiu prea multe despre acest site (sper sa ma descurc cu el primind sfaturi de la voi) ☺ , sunt o fata timida , nu sunt perfecta , (sau poate da) sunt o persoana extrem de curata , sociabila. Poate v-ati saturat de aceste texturi care sa va atraga , tocmai de aceea as vrea sa va las pe voi sa ma descoperiti ! Va garantez ca nu o sa aveti de pierdut. Vorba aceea: incercarea moarte n-are . Si o sa vedeti ca totul este perfect . 

Ofer domnilor manierati , curati si disciplinati care stiu sa se comporte omeneste , cele mai calitative servicii. Sunt doar putine lucruri care nu le fac ! 

Numarul meu este 0755199370. Imi puteti scrie si pe Whatsapp. Va pup , o seara cat mai placuta ♥

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💜 Helloooo 💜 Oficial de maine o sa ajung in Brasov si o sa ne putem vedea !!! 💜

â¤ï¸ O sa stau doar cateva zile â¤ï¸ va pup si va astept 💖

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â™¥ï¸ Buna dragilor ! Pentru cateva zile o sa stau in Brasov si abia astept sa ne cunoastem ! â™¥ï¸ Am 1,65 , 26 de ani , forme apetisante , 57 de kg , sani foarte frumosi , va astept sa ne cunoastem mai bine. Pozele imi apartin , nu sunt furate de la alte fete. ⌠Ca si servicii , preturi si alte detalii , ne putem auzii la telefon â—ï¸

Locatia este vizavi de Mall Coresi. Andreea 0755199370

Pupici si va astept â£ï¸

 

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£ðŸ”Ÿ1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Va atasez si un link din bucuresti de unde am activat pana acum , ca sa va faceti o parere.

 

https://nimfomane.co...199370-andreea/

 

Bine , parerile sunt impartite si nu pot face pe plac oamenilor care se comporta urat cu mine!!

 

â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ Va pup si abia astept sa ne cunoastem â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

 

â—ï¸ Desigur , voi lua masurile de igiena in serios ! La fel si schimbarea asternutului dupa fiecare act , prosoape albe curate , dezinfectat tot , si dus obligatoriu inainte de inceperea actului !! Dezinfectant si la intrare in casa , cat si la iesire â—ï¸

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Wow mersi ca ai pus tu recenziile asa. Eu chiar nu stiam cum sa le pun aici.

 

băieții te ajuta, uite mai jos recenzii sugestive pentru acest forum

 

RECENZIE:

Locatie: 8.8 (Bd. Coposu)

Aspect: 8.4 (chip: 9.2 , corp: 7.6, domnisoara frumusica undeva la 1.62 cm, ochi caprui, 2 nuante ale parului: blond si brunet, sani mari frumosi siliconati nota 10, fund rotund, ceva kg in plus nederanjant, piercing in buza stanga, buric si limba, cateva tatuaje mici, dantura alba frumoasa, piele alba ca laptele)

Oral: 7.7 (protejat, ok, lins, fara atentie la bijuterii, umed, cateva viteze, incearca deep, se mai ineaca)

Normal: 8.5 (protejat, se implica/accepta pozitii, docila)

Gfe: 9 (saruta pe corp, FK/DFK da, se simte fain piercingul din limba ^_^ )

Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)

Igiena: 10 (foarte curata, piele fina)

Halat: 300 RON (pentru o ora)

 

Naratiunea:

Cautand printre anunturi de ceva nou, anuntul Andreei mi-a atras atentia, in special prin textul, dar si pozele domnisoarei :D . Mi-a raspuns prompt la telefon, voce calda, placuta, am stabilit intalnirea relativ repede; locatia este undeva pe Bd Coposu, usor de ajuns, central. Andreea m-a asteptat intr-o tinuta sexy neagra, frumusica, are niste sani foarte frumosi siliconati de nota 10, cred ca i-ar prinde putin cardio pentru tonefiere, acele kg in plus de care ziceam sunt distribuite uniform. Am ales sa raman o ora si nu mi-a parut rau. Apartamentul este ok, destul de mare, mai are 2 colege in apartament, nu am fost deranjat de prezenta lor. Am primit prosop curat, papuci de unica folosinta, la baie totul ok, cateva geluri de dus de la DM, Balea, la alegere. La inceput a fost putin timida, urmand sa fie mai relaxata pe durata intalnirii. Are un zambet frumos, inca de cand am intrat in camera de nebunii i-am furat mai multe saruturi, urmand sa constat ca are si piercing in limba, faina senzatie  ^_^ . Miroase frumos, este data discret cu un parfum ok-ish, cat sa nu iti lase parfumul pe haine, dar sa o simti ca esti cu tine pe toate durata intalnirii. Este plina de viata, ma intreba ce imi place si cum sa ma multumeasca, asa ca am luat-o in brate si minute bune am sarutat-o, FK s-a transformat usor usor in DFK, foarte pupacioasa. I-am dat de inteles ca putem incepe si in asternut, asa ca a montat "hanoracul" si am inceput sa ne simtim bine :) , meniul zilei 69, unde am descoperit o pisicuta micuta, lucru confirmat si la normal, foarte foarte stramta, o placere incredibila. In LOT este foarte activa, te saruta frumos, te strange de pectorali, se mai joaca cu parul :)), nu oboseste deasupra. In doggy stie cum sa stea, am incercat mai multe variante in toate s-a adaptat destul de repede, nu este novice. Mi-a placut mult pozitia LOT mai ales din cauza sanilor mari care imi veneau pe fata, foarte faini la atingere, devin erecti daca te joci cu ei. La un moment dat nu imi putea da seama daca sanii sunt siliconati sau nu, sunt fermi, frumosi, mari, zici ca sunt naturali, dar e putin silicon acolo. Referitor la pozitii, o intrebam daca ii place si ei anumite poziti, m-a lasat pe mine sa aleg ce vreau, nu are nici o problema, a acceptat toate pozitiile propuse de mine de s-a incins cauciucul nu gluma. Andreea este o fata dulce, sa va purtati frumos cu ea, eu ma bucur ca am cunoscut-o.

 

Notite)

1)Incearca sa te multumeasca cum poate mai bine

2)Foloseste servetele umede si lubrifiant

3)Andreea este foarte placuta si poti vorbi multe cu ea in limitele bunului simt

 

M-am simtit bine cu Andreea

 

 

Am fost si eu azi. Primul client al zilei. Merita vizitata. Mai are 2 colege.

 

 

Salut!

In primul rand aprob ce a spus un coleg mai sus si anume ca cateva minute la solar ar fi ce trebuie pentru domnisoara.

Pentru mine locatia putin indepartata de zona de actiune insa datorita pozelor am spus sa incerc.

Nu au fost probleme se rezolvat o programare, chiar destul de usor, corect faptul ca mai are colegere, nu m-am intersectat insa, as fi vrut sa le vad insa dar poate data viitoare.

Meniu destul de generic, 150 cu 250, inceput cu o degustare de piersica coapta, fara gusturi ciudate, epilata, cum trebuie ca idee.

Continuat cu o muie in picioare, nu te opreste daca te misti mai violent, docila.

Futai in diverse pozitii, minus folosirea lubrifiantului in exces, posibil ca nu mai e cazul de lubrifiere naturala si apeleaza prea mult.

Oral 7, ok dar simteam ca lipseste acel ceva.

Normal 8, nu ma simteam destul de ok alunecand insa privelistea sanilor combinat cu pozitii m-au ajutat la finalizare.

Gfe 9, destul de amabila, zambareata, sarutari.

250 roni, recomand.

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Cineva zice ca nu face FK ci mici pupici. Altcineva zice ca face. S-a apucat între timp? Andreea, de ce nu treci serviciile? E asa de greu? Ai timp sa bati drumul pana la Brașov dar nu poți formula in câteva minute serviciile si preturile. Iti dai seama ca e greu sa cumperi ceva fără eticheta...

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Cineva zice ca nu face FK ci mici pupici. Altcineva zice ca face. S-a apucat între timp? Andreea, de ce nu treci serviciile? E asa de greu? Ai timp sa bati drumul pana la Brașov dar nu poți formula in câteva minute serviciile si preturile. Iti dai seama ca e greu sa cumperi ceva fără eticheta...

Decat sa scrii aiurea...mai bine citesti! Cu siguranță afli mult mai multe decat dintr-o descriere succintă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Decat sa scrii aiurea...mai bine citesti! Cu siguranță afli mult mai multe decat dintr-o descriere succintă!

Unde sa citesc? In biblie sau coran? Sunt ateu...

E mare lucru sa pui un msj co ce stii sa faci? Trebuie să citesc 10 recenzii si sa dau nshpe mii de click-uri ca sa imi dau seama de servicii /preturi?

Tu când iti cumperi o pereche de chiloți(dacă porți) de la h&m din Brașov, te uiți la preț in magazinul din Prahova iar despre cantitatea de bumbac a produsului citești la emag pe site la secțiunea reviews?

Sau te uiți la nenorocita aia de etichetă atasata produsului?

Fuck logic...

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Unde sa citesc? In biblie sau coran? Sunt ateu...

E mare lucru sa pui un msj co ce stii sa faci? Trebuie să citesc 10 recenzii si sa dau nshpe mii de click-uri ca sa imi dau seama de servicii /preturi?

Tu când iti cumperi o pereche de chiloți(dacă porți) de la h&m din Brașov, te uiți la preț in magazinul din Prahova iar despre cantitatea de bumbac a produsului citești la emag pe site la secțiunea reviews?

Sau te uiți la nenorocita aia de etichetă atasata produsului?

Fuck logic...

ÃŽn ultimul timp...am făcut cumpărăturile online! Asa afli toate detaliile, chiar si recenzii despre anumite produse.ðŸ˜ðŸ˜

Linkul postat de titulara, duce către toate informatiile de care ai nevoie..ba chiar mai mult...vei observa si recomandarile/eșecurile altora care au intalnit-o.

Daca nu a modificat nimic in servicii sau tarife, inseamna ca au rămas la fel ca acolo. Dacă modifica ceva, cu siguranță preciza..cam asa merge treaba.ðŸ‘

Dar probabil iti este lene sa citesti si vrei totul mura in gura! Total eronat! Titulara are destule recenzii ca sa iti dai seama daca merita sau nu sa o întâlnești.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Recenzii de pe Bucuresti:

 Am citit topicul de pe Bucuresti, ofera si analul in functie de dimensiuni, dar ce este mai interesant ca nu am vazut nici intr-o recenzie ca a facut vreodata... aaaa , acuma nu mai este problema.. inteleg

Scuze de off topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mai sunt si altele...

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

 

Recenzii de pe Bucuresti:

 Am citit topicul de pe Bucuresti, ofera si analul in functie de dimensiuni, dar ce este mai interesant ca nu am vazut nici intr-o recenzie ca a facut vreodata... aaaa , acuma nu mai este problema.. inteleg

Scuze de off topic

 

E-n funcție de interes ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mai sunt si altele...

Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

Pai ori suntem golani ori nu mai suntem!

:)

 

Scuza-ne, Andreea. Suntem vreo 2-3 mai prosti pe aici dar restul golanilor sunt ok.

Ar trebui un mecanism de depunctare sau banare temporara pentru cei ca noi ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Pai ori suntem golani ori nu mai suntem!

:)

 

Scuza-ne, Andreea. Suntem vreo 2-3 mai prosti pe aici dar restul golanilor sunt ok.

Ar trebui un mecanism de depunctare sau banare temporara pentru cei ca noi ;)

Nu i problema 💋 nu ii poti multumii pe toti. Iar serviciile mele sunt aceleasi ca in anuntul postat cu link-ul. Nu am modificat nimic. Iar eu cred ca in loc sa scrii nspe mii de mesaje aici , ar putea sa ma intrebe telefonic sau pe whatsapp. Eu nu stau mult pe forum. Pupici si mersi 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Va astept pentru programari la telefon📱0755199370 , cadoul 🎠este 150-30 de minute , iar 250-60 de minuteâ—ï¸ care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM extra 100 , iar anal fac in functie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatoriu inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽 Eu fac dus inainte de venirea ta , si evident dupa !🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapo !

â¤ï¸0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£ â¤ï¸

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam !

‼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸

ðŸ”â—ï¸Trateaza-ma frumos , fii un tip discret,generos si cu o igiena impecabila,si iti promit o intalnire frumoasa â—ï¸ðŸ”

â—ï¸â—ï¸ Intarzierile neanuntate duc automat la anularea programarii, nu te costa nimic daca suni sau dai un sms â—ï¸â—ï¸Locatie centrala , usor de ajuns si parcat ♥ï¸

Va pupic 💋💋💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...