Sari la conținut

❣️ Andreea Bby în Brașov ❣️


Postări Recomandate

  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -
1 oră în urmă, andreeaivan a spus:

🔥🔥🔥🔥E7D1F11E-037F-437E-A36A-511924D28D75.jpeg.ff22e3b4addd64526e13198a539276c6.jpeg32179A7F-3A44-40FA-B599-641685C5D7AC.jpeg.20d1c2f1049694276fa7af5d1a6ff9b4.jpegHello dragilooor , ma gandeam sa va fac o vizita curand , ca nu am mai fost demult in zona voastra ☺️ 
Ce ziceti , sa vin , ma primiți cu brațele deschise ? 😂😍😍😍

🤗🤗🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🔥 Dragilooooor , vin cu o veste buna. 
 

💜 Voi ajunge in Brasov , in zona Coresi Shopping Resort , Avangarden , luni incepand cu orele 14-15 😍😍

🔥 O sa postez maine lista cu serviciile si preturile si tot ce aveti nevoie sa stiti. 
 

💋💋 va puuuup 💋💋CBF197C1-07D1-4166-9BF3-A0C6711CBEA1.jpeg.2e2daa077c6d7efdbd7b327e13e8b528.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
18 minutes ago, andreeaivan said:

🔥 Dragilooooor , vin cu o veste buna. 
 

💜 Voi ajunge in Brasov , in zona Coresi Shopping Resort , Avangarden , luni incepand cu orele 14-15 😍😍

🔥 O sa postez maine lista cu serviciile si preturile si tot ce aveti nevoie sa stiti. 
 

💋💋 va puuuup 💋💋CBF197C1-07D1-4166-9BF3-A0C6711CBEA1.jpeg.2e2daa077c6d7efdbd7b327e13e8b528.jpeg

Te asteptam cu nerabdare 😘😘😘!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, dan2003 a spus:

Bună Andreea!   Ți-am scris pe whatsapp... 😉... 

Buna ☺️ Am telefonul inchis astazi. De maine il deschid si o sa va raspund la mesaje/apeluri incepand de dimineata. 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

❣️❣️❣️ DISPONIBILĂ ❣️❣️❣️
DUPA ORA 13:00 !!!!

 150-30 min / 250-1h.

♥️ Va astept cu drag sa ne vedem ♥️🔝🔝

0755199370Andreea Bby

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥 

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🏦 daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok 🛁. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰 

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩🏼‍💼 , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba 🏃🏼‍♀️ 👩‍❤️‍👨 

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora pana cand pot da mesaj inapoi ! 

❤️0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣ ❤️

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam ! 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ 

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰 

 

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar” 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

🤍 Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat” , pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas 🤍

🤍 Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta 🤍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vizitat domnisoara azi. 
ce pot spune in afara de faptul ca este o prezenta placuta. draguta si cu o inocenta puerila de i se vede in ochi, niste ochi patrunzatori dar in acelasi timp si o usoara timiditate. Dupa cateva replici schimbate devine mai degajata si ai ce discuta cu ea. 
asteptam de ceva vreme revenirea ei fapt pentru care am vizitat-o azi si m-am bucurat de prezenta ei. Am cunoscut-o prima oara anul trecut cand a vizitat Brasovul si aceeasi impresie buna mi-a lasat-o si atunci. 
 

nu voi descrie actiunea pentru ca nu consider ca este relevanta, ceea ce este pe gustul meu poate nu este si pe al altuia, dar ce pot sa afirm este ca domnisoara Andreea arata bine la corp, sanii sunt dementiali si o atitudine prietenoasa ce te face sa te simti bine in prezenta ei. 
 

modalitate de contact: whatsapp, destul de rapid, fara probleme

on: se descurca bine, placut executat, pe modul soft cu atentie si la vecinatati. Cum spuneam gusturile difera. 
np: se muleaza dupa preferintele tale, schimbat pozitii, nu comenteaza. Daca o tratezi frumos si tu vei fi tratat la fel. 
locatie: ap nou, curat, totuk ok. 
 

de revenit: pentru mine da, oricand daca va mai vizita Brasovul. Dar din ce imi povestea slabe sanse. Am inteles ca oricum vrea sa isi scurteze vizita, din pacate. Daca ar mai fi stat cu siguranta i-as mai fi facut o vizita. 

Un lucru nu inteleg... sunt atatia din membrii acestui forum care invita fetele la Brasov, iar cand fetele vin, pauza. Unul din motivele spuse de ea ar fi acela ca sunt foarte multe programari false. Si nu este singura fata care sustine acest lucru. 
Oare la Brasov 90% din membri sunt numai guvizi? E doar o intrebate retorica. 
Nu inteleg sunt promovate mai mult panarame, poze false, si cele cu atitudine de mahala in detrimentul unor fete de calitate. E doar o parere personala, la fel cum este si faptul ca pentru noi, consumatorii de acest “sport” e tot mai greu sa gasesti o fata de calitate in acest oras. 
 

Iti multumesc Andreea pentru timpul acordat si sper ca vei mai reveni pe la noi. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator CristianPoli
Reputație: 0
La 12.04.2021 la 8:50, andreeaivan a spus:

❣️❣️❣️ DISPONIBILĂ ❣️❣️❣️
DUPA ORA 13:00 !!!!

 150-30 min / 250-1h.

♥️ Va astept cu drag sa ne vedem ♥️🔝🔝

0755199370Andreea Bby

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥 

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🏦 daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok 🛁. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰 

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩🏼‍💼 , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba 🏃🏼‍♀️ 👩‍❤️‍👨 

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora pana cand pot da mesaj inapoi ! 

❤️0️⃣7️⃣5️⃣5️⃣1️⃣9️⃣9️⃣3️⃣7️⃣0️⃣ ❤️

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam ! 

‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ 

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰 

 

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar” 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. 

 Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte 

🎁 Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎁 

🤍 Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat” , pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas 🤍

🤍 Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta 🤍

Andre ceau ,dar pe la noi in Tm nu ajungi,te Tuc dulce😘😘😘😘

Link spre comentariu

Vizitator lancerevo
Reputație: 0

Andre ceau, dar pe la noi in Frecațeii din Vale nu ajungi? Ca sunt satul de laba si vreau sa vad cum mai e si cu o femeie tanara, nu doar babe

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...