Sari la conținut

❣️ Andreea Bby în Brașov ❣️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💜 Disponibila doar cateva zile in Brasov💜

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💜 Disponibila doar cateva zile in Brasov💜

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

post-306314-0-01611100-1591203640_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Cred ca nu a facut un ban azi si o impinge ,,iubi,, , scrie ca esti disponibila .. parerea mea ..

Cand faci astfel de afirmatii, ar trebui să dovedești cumva.

Imi pare rau ca nu ai acces la PM. Iti dădeam cateva informatii...dovedite!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Mda , multe afirmatii se fac care nu sunt dovedite , iar eu mi-am exprimat parerea , dovada ,, parerea mea,, din final .. nu crezi?

Nu...nu ai prezentat nici o dovada....dar cand faci o astfel de afirmatie, vii cu dovezi...iar faptul că își posteaza disponibilitatea, nu inseamna ca are peste, este o metoda de a-și ridica topicul. O practică des întâlnită la fete.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

In primul rand nu am postat din ora in ora. Si pot posta pe topicul meu oricand vreau eu. De aceea l-am deschis nu? S-a postat mai sus la ora 20:01 de 2 ori pentru ca nu reuseam sa incarc poza. Si nu ma “impinge†nimeni sa fac bani. Am venit cateva zile pentru a vedea cum este aici , si pentru munte. Crezi ca daca nu vine nimeni la mine , stau ca proasta in casa si ma plang ca nu am facut bani ? Nu. Merg sa ma plimb , sa vad locurile frumoase din Brasov. Nu sunt vreo urata sa las preturile , daca vrei calitate , trebuie sa platesti si sa ai calitate, nu cantitate. Nu cred ca ma cunoasteti ca sa sa vorbiti urat la adresa mea. Si cu asta nu voi mai posta nimic in legatura cu “parerile voastreâ€. Am zis ce am avut de zis , iar voi puteti crede ce vreti !!! Pupici 💋💋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:La Lidia acasă :)))
  • Oras:La Lidia acasă :)))

'Nu sunt vreo urata sa las preturile , daca vrei calitate , trebuie sa platesti si sa ai calitate, nu cantitate.'

Asa cum tu fixezi un preț pe serviciile tale eu, in calitate de client, decid dacă plătesc acel preț.

Nu e absolut nici o problema. Nu trebuie sa ne suparam. Ca plimbare iti recomand aleea de sub tampa, piata sfatului, republicii

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Vrei sa incercam o treaba prin pădure pe Tampa?

 

Nu , mersi. Am locatie unde pot incerca. In padure nu ai baie sa te speli. Dar imi poti scrie pe numarul de telefon. Nu stau mult pe

Forum ca sa pot raspunde non stop. Pup

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Salutare!

Ma mir ca nu a postat nimeni o recenzie. Eu am fost chiar cand a ajuns in Brasov, miercuri, locație ușor de găsit, doar ca usa blocului nu vroia sa se dechida.

Fata e din poze, usor chubby, foarte prietenoasă, dulce la față, vorbareata. Sânii sunt piesa de rezistență. Am inceput cu un oral protejat făcut cu implicare, s-a pis pe genunchi din propria inițiativă și mai privea sus cu o submisivitate erotica. Na normal nu prea comentează, nimic special, folosește gel.

La 150 de ron a fost ok, în baie primești prosop, gel de duș și de toate.

 

Per total un raport preț / calitate ok.

 

 

La normal nimic

  • Like 5

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Salutare!

Ma mir ca nu a postat nimeni o recenzie. Eu am fost chiar cand a ajuns in Brasov, miercuri, locație ușor de găsit, doar ca usa blocului nu vroia sa se dechida.

Fata e din poze, usor chubby, foarte prietenoasă, dulce la față, vorbareata. Sânii sunt piesa de rezistență. Am inceput cu un oral protejat făcut cu implicare, s-a pis pe genunchi din propria inițiativă și mai privea sus cu o submisivitate erotica. Na normal nu prea comentează, nimic special, folosește gel.

La 150 de ron a fost ok, în baie primești prosop, gel de duș și de toate.

 

Per total un raport preț / calitate ok.

 

 

La normal nimic

fata este ok, am lăsat printre primii recenzie, nu se mai practică scrisul recenziilor bro!

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â—ï¸â—ï¸Nu mai sunt in Brasov. Cand o sa mai revin la voi , o sa va dau un semn aici. Pana atunci , pupici multi 💋💋💋💋

Link spre comentariu

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🔥🔥🔥🔥E7D1F11E-037F-437E-A36A-511924D28D75.jpeg.ff22e3b4addd64526e13198a539276c6.jpeg32179A7F-3A44-40FA-B599-641685C5D7AC.jpeg.20d1c2f1049694276fa7af5d1a6ff9b4.jpegHello dragilooor , ma gandeam sa va fac o vizita curand , ca nu am mai fost demult in zona voastra ☺️ 
Ce ziceti , sa vin , ma primiți cu brațele deschise ? 😂😍😍😍

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...