Sari la conținut

ofer-masaj-somatic-de-relaxare-si-anticelulitic


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în ofer-masaj-somatic-de-relaxare-si-anticelulitic

Am vizitat o eu pe doamna,45-47 ani,mai modesta în realitate decât în poza, nu face masaj ci mângâiere cu ulei, vis a vis de Opel Fundeni, o garsoniera drăguță la mansarda, dus cu tot ce e necesar, a scos tatele afara din proprie inițiativa, door2door 40min,cu tot cu 2 dușuri, laba în sictir la sfârșit, decartat(aruncat) 120lei

De revenit? Doar dacă e ultima pe piața, spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare stimabililor,

 

Am fost la doamna in cauza in luna septembrie. Locuieste intr-un apartament la mansarda in zona Fundeni, mai exact pe strada perpendiculara pe reprezentanta Di Bass Fundeni.

 

Locatie: curata si cocheta, mi-a dat prosop curat, baie curata. Ii pot acorda nota 9 pentru ca avea un catelus care patrula pe acolo, inclusiv pe la hainele mele.

 

Pret: platit 120 ron

 

Masaj: de nota 6-7, isi da silinta chiar vrea sa te faca sa te simti bine, este mai mult o mangaiere decat un masaj, relaxant ce e drept dar nu merita suma platita. La finalul orei de masaj care a fost chiar o ora pe ceas a inceput sa il frece pe junior si a scos tatele afara, te lasa sa sa te joci cu tatele, se prezinta decent pentru varsta dansei. I am dat si pantalonasii si chiloteii jos si i am bagat mana la pizdoc, surpriza... Era tare uda.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Salutare stimabililor,

 

Am fost la doamna in cauza in luna septembrie. Locuieste intr-un apartament la mansarda in zona Fundeni, mai exact pe strada perpendiculara pe reprezentanta Di Bass Fundeni.

 

Locatie: curata si cocheta, mi-a dat prosop curat, baie curata. Ii pot acorda nota 9 pentru ca avea un catelus care patrula pe acolo, inclusiv pe la hainele mele.

 

Pret: platit 120 ron

 

Masaj: de nota 6-7, isi da silinta chiar vrea sa te faca sa te simti bine, este mai mult o mangaiere decat un masaj, relaxant ce e drept dar nu merita suma platita. La finalul orei de masaj care a fost chiar o ora pe ceas a inceput sa il frece pe junior si a scos tatele afara, te lasa sa sa te joci cu tatele, se prezinta decent pentru varsta dansei. I am dat si pantalonasii si chiloteii jos si i am bagat mana la pizdoc, surpriza... Era tare uda.

Poza din linkul olx este reala? Cum e la corp, slaba, masiva? Te lasa cu degete in pzd? I ai propus si sex?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

salut,

 

mai baieti, va rog, mai puneti o data anuntul dupa olx.......nu dau de tanti neam! Nu o gasesc............

 

multumesc tare mult

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

salut,

 

mai baieti, va rog, mai puneti o data anuntul dupa olx.......nu dau de tanti neam! Nu o gasesc............

 

multumesc tare mult

Sa ne spui bro cum e cu bagat mana la fufa si luat tzatze in gura...elucideaza misterul

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Sa ne spui bro cum e cu bagat mana la fufa si luat tzatze in gura...elucideaza misterul

Este clar ca din moment ce intrebi, inseamna ca stii tu ceva.....eu nu ma prind

 

Si ca sa-ti raspund punctual, e f misto cu tzatza in gura si mangaind-o intre timp/picioare la fofo

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 21.11.2020 la 13:55, laury a spus:

Poza din linkul olx este reala? Cum e la corp, slaba, masiva? Te lasa cu degete in pzd? I ai propus si sex?

Salut! Da, poza este reala. O poti verifica pe contul de whatsapp atasat nr. 

Am mai fost intre timp la doamna, am intrebat o daca poate sa stea nud sau macar topless pe parcursul masajului dar nu a acceptat. In schimb la sfarsit, aceeasi desfasurare, soate sanii ti lasa sa o bulanesti bine, i am dat pantalonasii jos si chiloteii cat am putut si m-am jucat cu fofo. 

Obiectivul meu ar fi sa o si fut macar o data. 

Nu este o femeie spectaculoasa, arata normal, miniona as putea spune, proporțională. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...