Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Aceleasi curve ... " prima data in oras".... 

 

De cand cu pandemia asta nu am reusit sa mai prind ceva "nou" din motive personale... Avand putin timp de manevra ma duc la cele de pe circuit inchis care NU MAI sunt pe piata :D  si presteaza rar... nu pot spune mai mult. Nu as vrea sa le pierd :D 

 

In alta ordine de idei mi-a zis o pasarica sa evit "deplasarile" pentru perioada urmatoare.... ca se filmeaza... :D Si eu nu sunt fotogenic :D 

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

hai papagalule ... da startu la fazan :D

ba eu as putea sa mi dau startul la altceva la tine pe fata si la mamicuta ta stang in genunchi in fata mea inchinunduse la sarpele meu si la final scuipandu va cu veninin pe amandoi

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Mai bine pune in plm un IBAN aici... daca stii ce e ala sa iti trimit niste bani sa mergi la scoala sa termini si tu macar 4 clase. 

 

Acuma sincer, cand vb cu astea sa mergi la futut... apuci sa faci programare sau iti iei direct eject ? ca stiu ca unele sunt mai pretentioase si cer lb romana nivel incepator macar. 

Eu cred ca aici e problema la tine... nu stii sa vb nici corect nici coerent nici cum vrei tu sa o iei... si rupi laba in doua, ca nu te primeste nimeni. De aici si apucaturile astea cu fazanu'... de la prea multa laba... 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Aceleasi curve ... " prima data in oras".... 

 

De cand cu pandemia asta nu am reusit sa mai prind ceva "nou" din motive personale... Avand putin timp de manevra ma duc la cele de pe circuit inchis care NU MAI sunt pe piata :D  si presteaza rar... nu pot spune mai mult. Nu as vrea sa le pierd :D

 

In alta ordine de idei mi-a zis o pasarica sa evit "deplasarile" pentru perioada urmatoare.... ca se filmeaza... :D Si eu nu sunt fotogenic :D

mai este și Găbița tot la flori, la etajul 2 , are niște sâni mari de tot și face treabă bună, oralul cu de toate

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

mai este și Găbița tot la flori, la etajul 2 , are niște sâni mari de tot și face treabă bună, oralul cu de toate

De ce nu faceti discutia pe sectiunea de Galati.

Domnul Daniel sau cum v-ati mai numit pe conturile pe care le-ați mai avut pe aici :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

am interdicție la numele vechi  :))

Scuze. Nu am știut

 de ce nu iti vezi tu de babele tale ? 

Parcă tu erai cu **spam editat**ele și cu babele.

Eu am futut vineri la Galați pe una bună tinerică, menționată de Daniel undeva, acum vreo 2 zile.

Tu, tot la lăbuță :laugh2

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...