Sari la conținut

ANA!! Vizita scurta! 0756354674


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai bine, fie! Ramane oferta si de data asta! Dar,doar pentru ca suntem noi dragute🤗

Bai cat de dragute suneti voi..n-ai sa vezi asa ceva.. Va plimabti "cu cortul" unde merge treaba asta..

"doar pentru ca suntem noi dragute" in traducere libera este..decat deloc e bine si asa...dar deh, trebuie sa te caci putin baloane..

Prost nu e ala care cere...e ala care da...

 

Asa-s curvele cand se ajung...

 

P.S. Acum ma astept sa apara aia de te ling in cur in mediul asta online..

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Larisssa sunt.

Esti constient ca iti pot raspunde si acum frumos, elegant , coerent și argumentat asa cum am facut si pe topicul meu . Dar de data asta nu mai ai prezumția de nevinovăție ca " e normal sa ai dubii. Prin postarea asta ai aratat ca ,de fapt, iti versi frustrările si neputințele pe unde poti.

Deci nu meriți un raspuns, ai dreptate in tot ce zici. Satisfied ?

Noi suntem curve si recunoastem asta . Tu te poti privi in oglinda si sa spui cu voce tare " azi am tras de urechi niste curve, ce șmecher sunt ! Yeee, i am the king of the world !"

 

Pentru ceilalți, care sunt aici sa futa , nu sa se erijeze in parelologi si justițiari, va asteptam si astazi pana tarziu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da, dar nu in clădirea principala. Mai discret si mai spațios decat data trecuta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Larisssa sunt.

Esti constient ca iti pot raspunde si acum frumos, elegant , coerent și argumentat asa cum am facut si pe topicul meu . Dar de data asta nu mai ai prezumția de nevinovăție ca " e normal sa ai dubii. Prin postarea asta ai aratat ca ,de fapt, iti versi frustrările si neputințele pe unde poti.

Deci nu meriți un raspuns, ai dreptate in tot ce zici. Satisfied ?

Noi suntem curve si recunoastem asta . Tu te poti privi in oglinda si sa spui cu voce tare " azi am tras de urechi niste curve, ce șmecher sunt ! Yeee, i am the king of the world !"

 

Pentru ceilalți, care sunt aici sa futa , nu sa se erijeze in parelologi si justițiari, va asteptam si astazi pana tarziu.

 

Nici nu e nevoie de raspuns, nici nu-l cautam...dealtfel te cam contrazici singura avand in vedere ca ai raspuns (indiferent de sarcasm).

 

Daca te simti trasa de urechi e fix problema ta..

 

Restul e can can ...

 

Multi vad...putini inteleg.

 

Seara minunata !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

I came for a battle of wits, but you are unarmed.

Nu ti-am raspuns la ce te durea pe tine.

Doar ti-am explicat de ce nu o voi face.

Hai ca mi-am călcat pe inima si ti-am mai desenat o data.

@valeeeeeeeeens....ti-am gasit fratele !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

N-are el cuvinte in vocabular cati " nemulțumiți" d-ăștia avem noi la activ.

Eu am mai spus asta. Recunosc ca imi place sa ma cert. Dar sa ma cert ,nu sa trebuiască sa scriu " p-r-o-s-t-u-l-e" ca sa pricepi ca te consider prost.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

N-are el cuvinte in vocabular cati " nemulțumiți" d-ăștia avem noi la activ.

Eu am mai spus asta. Recunosc ca imi place sa ma cert. Dar sa ma cert ,nu sa trebuiască sa scriu " p-r-o-s-t-u-l-e" ca sa pricepi ca te consider prost.

Tu esti cea mai cea...ce sa mai...dar vorbesti in citate :) Probabil te certi singura dupa ce ca te-ai bagat in postare ca o curva adevarata.. dar e de inteles, colega - a carui topic este - macar a scris si ea ceva acolo desi nu avea sens dar tu...tu simti nevoia de afirmare probabil...si in final...o iei pe calea aia a jignirilor. Dar hei ! Nu am eu cuvinte in vocabular.. :)

 

@colericul Merci de "scanare" - probabil viata da o sa decurga altfel de aici incolo

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bai cat de dragute suneti voi..[...].. Va plimabti "cu cortul" [...] pentru ca suntem noi dragute" [...]

 

Asa-s curvele [...]

 

 

dupa ce ca te-ai bagat in postare ca o curva adevarata..

Dacă citatele mele sunt prea dificil de rumegat, poftim, recitește-le pe ale tale. Există două scenarii posibile: 1- ii vorbeai Anei la persoana a doua plural ,ca un domn politicos si educat ce te afli. Sau 2- asa de inflacarat erai când ai scris, ca ai uitat ca ni te-ai adresat amândurora.

Scuteste-ma de a trebui sa rescriu ultimul paragraf al ultimei mele postari.

Ps - dormi linistit, maine dimineata devreme plecam. Dar un maracine in budigai tot iti va ramane ,ca ne-a întrecut Tulcea așteptările dpdv financiar. Ce sa facem, avem noroc ca nu toti au uimitorul tău grad de inteligenta si s-au găsit muuuulti care sa dea cat am cerut. Si ce crezi? Parte din ei au venit chiar si de două-trei ori in astea cateva zile. Incredibil, nu-i asa ?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai cat de dragute suneti voi..n-ai sa vezi asa ceva.. Va plimabti "cu cortul" unde merge treaba asta..

"doar pentru ca suntem noi dragute" in traducere libera este..decat deloc e bine si asa...dar deh, trebuie sa TE caci putin baloane..

Prost nu e ala care cere...e ala care da...

 

Asa-s curvele cand se ajung...

 

P.S. Acum ma astept sa apara aia de te ling in cur in mediul asta online..

 

Daca tot faci analiza pe text...ia si reciteste ca ai mici scapari...ei m-am adresat de la inceput pana la final..pluralul ea l-a adus .. nu eu :)

 

 

P.S. Chiar imi este indiferent ca mai stai sau pleci sau ca ai facut tu "meleoane" ... Non sens..dar nah..fa-ti filmul pana la capat :)

 

P.S. 2 Da ! Te-ai bagat ca o curva !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

- Gigel, de ce i-ai spus lui Ionel "prostule" ?

- El a zis primul, eu doar am repetat!" Gigel, care nu are 4 ani asa cum v-ati imagina , ci e doar imbecilo-cretino-idiot si nu poate adapta conversatia încât să aibă logica , ci doar scoate pe gura baloane mai putin drăguțe decat alea de le scoate Ana pe cur.

 

QED, i'm out.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare futaciosi!

 

Ieri i-am facut o vizita titularei din topic si vreau sa spun ca nu regret nici macar un minut din cele petrecute cu ea!

 

Ana, este o fata de aprox 1.65 m si cam tot atatea kg cati centimetri are peste metru, dar bine proportionate.

 

Celulita lipseste, iar fundul este punctul ei forte!

 

Nu este genul de fata dupa care sa-ti rupi gatul, dar are o frumusete naturala care este data de simplitate si ochii ei albastri-verzui.

 

Discutiile le-am initiat pe whatsapp iar la momentul intalnirii, ne-am conversat telefonic pentru ultimile detalii privind locatia.

 

La momentul intalnirii, Ana avea un machiaj placut, era pe tocuri si imbracata cu o rochita neagra care-i scotea funduletul in evidenta.

 

Am socializat timp de 2 tigari si 2 guri de cafea dupa care am mers fiecare la dus.

 

Ajunsi in pat, eu am explorat fiecare centimetru din corpul ei, dupa care ea a inceput cu o serie de sarutari de la nivelul gatului pana la oute unde a insistat destul de mult. Toate au fost completate cu priviri si mangaieri in puncte cheie pe care le identifica cu usurinta.

 

In prima faza, mi-am dorit un oral mai hard unde nu prea exceleaza. In schimb, am fost suprins de tehnica ei soft care a fost mai presus de asteptarile mele.

Mergeti pe varianta soft ca stie ce face!

 

La normal protejat, am schimbat cateva pozitii unde ne-am futut amandoi ca doi statuti! Pe scurt, sex nebun fara nici o retinere in ceea ce priveste pozitiile sau incursiunile dintre normal si oral.

 

Toata treaba s-a terminat cu o finalizare orala cu supt pana la ultima picatura! A fost super senzatia!

 

La pauza, ne-am igienizat amandoi, am fumat 2 tigari si i-am bout din nou cafeaua ei.

 

A doua repriza, a inceput cu amadoi stand pe pat la care s-au adaugat o serie de mangaieri din partea ei (un fel de masaj), dupa care ne-am futut pana am slabit aprox 1,5 kg dupa estimarea Anei.

 

Ca si note,

 

10 pe linie!

 

Socializarea cu ea a fost placuta. Aproximativ cum ai discuta cu amanta.

 

Din punct de vedere al igienei, nici macar cel mai mic repros.

 

Halat, 250 ora cu 2 finalizari.

 

Vreau sa va spun ca actiunea in sine a durat putin peste 1 ora. Timpul de socializare si igienizare nu a fost normat de Ana. De apreciat!

 

Concluzie finala:

De vizitat! O recomand!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Salutare futaciosi!

 

Ieri i-am facut o vizita titularei din topic si vreau sa spun ca nu regret nici macar un minut din cele petrecute cu ea!

 

Ana, este o fata de aprox 1.65 m si cam tot atatea kg cati centimetri are peste metru, dar bine proportionate.

 

Celulita lipseste, iar fundul este punctul ei forte!

 

Nu este genul de fata dupa care sa-ti rupi gatul, dar are o frumusete naturala care este data de simplitate si ochii ei albastri-verzui.

 

Discutiile le-am initiat pe whatsapp iar la momentul intalnirii, ne-am conversat telefonic pentru ultimile detalii privind locatia.

 

La momentul intalnirii, Ana avea un machiaj placut, era pe tocuri si imbracata cu o rochita neagra care-i scotea funduletul in evidenta.

 

Am socializat timp de 2 tigari si 2 guri de cafea dupa care am mers fiecare la dus.

 

Ajunsi in pat, eu am explorat fiecare centimetru din corpul ei, dupa care ea a inceput cu o serie de sarutari de la nivelul gatului pana la oute unde a insistat destul de mult. Toate au fost completate cu priviri si mangaieri in puncte cheie pe care le identifica cu usurinta.

 

In prima faza, mi-am dorit un oral mai hard unde nu prea exceleaza. In schimb, am fost suprins de tehnica ei soft care a fost mai presus de asteptarile mele.

Mergeti pe varianta soft ca stie ce face!

 

La normal protejat, am schimbat cateva pozitii unde ne-am futut amandoi ca doi statuti! Pe scurt, sex nebun fara nici o retinere in ceea ce priveste pozitiile sau incursiunile dintre normal si oral.

 

Toata treaba s-a terminat cu o finalizare orala cu supt pana la ultima picatura! A fost super senzatia!

 

La pauza, ne-am igienizat amandoi, am fumat 2 tigari si i-am bout din nou cafeaua ei.

 

A doua repriza, a inceput cu amadoi stand pe pat la care s-au adaugat o serie de mangaieri din partea ei (un fel de masaj), dupa care ne-am futut pana am slabit aprox 1,5 kg dupa estimarea Anei.

 

Ca si note,

 

10 pe linie!

 

Socializarea cu ea a fost placuta. Aproximativ cum ai discuta cu amanta.

 

Din punct de vedere al igienei, nici macar cel mai mic repros.

 

Halat, 250 ora cu 2 finalizari.

 

Vreau sa va spun ca actiunea in sine a durat putin peste 1 ora. Timpul de socializare si igienizare nu a fost normat de Ana. De apreciat!

 

Concluzie finala:

De vizitat! O recomand!

Le luai la pachet și aveai și varianta mai hard! 😋ðŸ‘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...