Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Am vorbit ieri la 15.20 și ai zis ca în 30 de minute ești libera și ca suni. Când am sunat înapoi aveai telefonul închis. Nu trebuie sa dau explicații și nici tu dar eu nu vorbesc aiurea ci doar am povestit ce mi s-a întâmplat. Ce faci tu e treaba ta......

Nu o cunosc pe fata si nici pe tine dar in cazul de fata tu cam gresesti :) nici o fata nu va sta dupa tine sa te astepte 30 min daca nu te cunoaste...ele vor bani, repede si multi :)) daca a spus ca e libera in 30 min ideea era sa revii cu telefon in 30 min sa confirmi intalnirea. Daca de exemplu clientul pe care il avea a prelungit "sedinta" crezi ca dadea clientul afara din casa ca sa riste sa nu mai vii tu? :) fara suparare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu o cunosc pe fata si nici pe tine dar in cazul de fata tu cam gresesti :) nici o fata nu va sta dupa tine sa te astepte 30 min daca nu te cunoaste...ele vor bani, repede si multi :)) daca a spus ca e libera in 30 min ideea era sa revii cu telefon in 30 min sa confirmi intalnirea. Daca de exemplu clientul pe care il avea a prelungit "sedinta" crezi ca dadea clientul afara din casa ca sa riste sa nu mai vii tu? :) fara suparare

Nu era vorba de risc sau de alte lucruri de mai sus . Treaba care ma suparat a fost ca a spus ca a făcut programare și a venit și eu nu am mai raspuns , ca aveam telefonul inchis .

1. Eu îmi respect programările , dacă ma decalez cu 10 minute in plus sau cu 10 minute in minus , anunt de fiecare data !

2 . Nu sunt genul sa anulez programări sau sa îmi închid telefonul când clientul ajunge , asa cum a spus el .

3. O singura data mi am anulat programarea și asta pentru ca chiar aveam ceva grav și nu am mai putut munci . Si atunci am anunțat cu o ora inainte , nici de cum când clientul ajunseseră deja la mine . Și treaba asta nu a fost ieri 100% .

Ma deranjat foarte mult ca ma numit neserioasa pentru simplu fapt ca eu i-am spus ca as fi disponibilă in jumătate de ora si sa revină atunci cu un telefon , nu am spus ca îți fac programare in jumătate de ora și după sa îmi închid telefonul . A fost vorba sa revină sa stabilim când ne vedem . Nu am stabilit 100% ca ne vedem atunci !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna , asa cum am promis am spus ca voi lasă telefonul la reparat și voi spune cam cât timp îl va tine , mi sa spus ca la ora 11 pot sa vin după el , deci nu îmi va afecta deloc programul de munca . Țin sa va amintesc ca pana nu îmi ridic telefonul de la reparat nu pot fi contactata pe whatsapp pentru programări , ma puteți contacta doar telefonic .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nu o cunosc pe fata si nici pe tine dar in cazul de fata tu cam gresesti :) nici o fata nu va sta dupa tine sa te astepte 30 min daca nu te cunoaste...ele vor bani, repede si multi :)) daca a spus ca e libera in 30 min ideea era sa revii cu telefon in 30 min sa confirmi intalnirea. Daca de exemplu clientul pe care il avea a prelungit "sedinta" crezi ca dadea clientul afara din casa ca sa riste sa nu mai vii tu? :) fara suparare

Salut! O discuție în contradictoriu dacă este civilizata nu are de ce să supere pe cineva! Eu am spus un lucru clar, ca atunci când am vorbit ea a rămas sa ma sune când se eliberează, nu eu sa o sun. În general toate fetele te întreabă de la început cât vrei sa stai și sa îndoiesc ca cineva după 28 de minute mai prelungește cu un număr. In fine asta chiar nu are importanță, la insistențele unui amic am vizitat-o pe domnișoară și o sa revin cu o părere personala! Tipa este chiar cea din poze, aranjata frumos, silicon, botox, tatuaje, piercing, înaltă și fit deci din punctul asta nimic de reproșat. Totuși impresia mea este ca este un pic prea ' self conscience' cum ar zice englezu', ca a lucrat afara, ca arata bine, etc. Asta se vede și din replica ei... 'eram sigur ca o sa apară un nemulțumit ca tine'.... pai și normal ca doar nu o mulțumești pe toată lumea!

În fine ca să închei într-un ton optimist deși eu nu o sa mai revin, o recomand măcar pentru un număr și va faceți voi o părere mai departe, eu zic ca sunt 100 RON bine investiți! Eu unul o prefer spre exemplu pe Alina care a fost la top, mai uratica dar mai naturala! Bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut! O discuție în contradictoriu dacă este civilizata nu are de ce să supere pe cineva! Eu am spus un lucru clar, ca atunci când am vorbit ea a rămas sa ma sune când se eliberează, nu eu sa o sun. În general toate fetele te întreabă de la început cât vrei sa stai și sa îndoiesc ca cineva după 28 de minute mai prelungește cu un număr. In fine asta chiar nu are importanță, la insistențele unui amic am vizitat-o pe domnișoară și o sa revin cu o părere personala! Tipa este chiar cea din poze, aranjata frumos, silicon, botox, tatuaje, piercing, înaltă și fit deci din punctul asta nimic de reproșat. Totuși impresia mea este ca este un pic prea ' self conscience' cum ar zice englezu', ca a lucrat afara, ca arata bine, etc. Asta se vede și din replica ei... 'eram sigur ca o sa apară un nemulțumit ca tine'.... pai și normal ca doar nu o mulțumești pe toată lumea!

În fine ca să închei într-un ton optimist deși eu nu o sa mai revin, o recomand măcar pentru un număr și va faceți voi o părere mai departe, eu zic ca sunt 100 RON bine investiți! Eu unul o prefer spre exemplu pe Alina care a fost la top, mai uratica dar mai naturala! Bafta!

Salut,

A fost vreo alta alina la top decat Doamna Alina ?? Cand ? Care?

Cu respect,

Vaporeanul

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

A fost alina...aliah sau ceva de genul asta...cea mica skinny care ti-o sugea de zici ca ti-o manca :)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut! O discuție în contradictoriu dacă este civilizata nu are de ce să supere pe cineva! Eu am spus un lucru clar, ca atunci când am vorbit ea a rămas sa ma sune când se eliberează, nu eu sa o sun. În general toate fetele te întreabă de la început cât vrei sa stai și sa îndoiesc ca cineva după 28 de minute mai prelungește cu un număr. In fine asta chiar nu are importanță, la insistențele unui amic am vizitat-o pe domnișoară și o sa revin cu o părere personala! Tipa este chiar cea din poze, aranjata frumos, silicon, botox, tatuaje, piercing, înaltă și fit deci din punctul asta nimic de reproșat. Totuși impresia mea este ca este un pic prea ' self conscience' cum ar zice englezu', ca a lucrat afara, ca arata bine, etc. Asta se vede și din replica ei... 'eram sigur ca o sa apară un nemulțumit ca tine'.... pai și normal ca doar nu o mulțumești pe toată lumea!

În fine ca să închei într-un ton optimist deși eu nu o sa mai revin, o recomand măcar pentru un număr și va faceți voi o părere mai departe, eu zic ca sunt 100 RON bine investiți! Eu unul o prefer spre exemplu pe Alina care a fost la top, mai uratica dar mai naturala! Bafta!

Pe limba romana nu engleză , eu nu sufăr de mine ca am muncit in afara , poate ca asta ai tras tu concluzia , nu ma consider o femeie frumoasa sau ca arar bine , ba din contra îmi văd foarte multe defecte . Sunt nemulțumita de mine din multe puncte de vedere . Din replica mea nu cred ca reiese asta . Dar nemulțumirea ta era pe baza la niște aberatii și asta ma suparat . In fine.. sper sa te duci la fata la care ai mai mers și ai fost mulțumit si sa nu mai ai parte de fete ca mine care sa te dezamăgească . O zi frumoasa sa ai !
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salut,

A fost vreo alta alina la top decat Doamna Alina ?? Cand ? Care?

Cu respect,

Vaporeanul

Era o tipa skinny prin spate la City (Aalliyah cred) avea și o colega Andreea sau ceva de genul... s-a retras, dar oricum făcea un oral beton!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare! Am fost si eu la ea,acum vreo sapt. La programare nu se pune problema, ba chiar am intarziat 10 minute . Ajuns in locatie, nu gesturi sau figuri ca am intarziat. Am stat o ora, 2 numere . Primul oral nep ,plus la coltul patului normal prot cu finalizare pe corp.Al doilea oral nep plus LOT prot cu fin in prez.se umezeste frumos. O suge bine, soft si deep chiar si putina atentie la oo... Intre numere ,povestiri adevarate :)) deci fara graba. Oral-10 pt pirsu ala... normal - 10 se misca bine cu corpul ala slim si sanii beton.. n am incercat FK nu prea ma caracterizeaza, nici 69... va salut!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare! Am fost si eu la ea,acum vreo sapt. La programare nu se pune problema, ba chiar am intarziat 10 minute . Ajuns in locatie, nu gesturi sau figuri ca am intarziat. Am stat o ora, 2 numere . Primul oral nep ,plus la coltul patului normal prot cu finalizare pe corp.Al doilea oral nep plus LOT prot cu fin in prez.se umezeste frumos. O suge bine, soft si deep chiar si putina atentie la oo... Intre numere ,povestiri adevarate :)) deci fara graba. Oral-10 pt pirsu ala... normal - 10 se misca bine cu corpul ala slim si sanii beton.. n am incercat FK nu prea ma caracterizeaza, nici 69... va salut!

💋👌ðŸ¼
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...