Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

Vizitator blueangel20
Reputație: 0

Cu o asa recenzie lunga îmi permit și eu sa dau un raspuns lung , nu-i asa ?

Ma bucur ca te am emoționat din prima deși nu aveai de ce . Chiar ma bucur ca suntem vecini pentru ca nu e cazul de întârziere . Anal nu fac ca sa nu fii in dubii. In privința banilor inainte , ne e vorba de încredere , este vorba ca asta este regula mea atunci când un client e pentru prima data la mine , necunoscându-te prefer sa am siguranța dinainte , a doua oară când revii nu țin cont dacă ma plătești inainte sau după , nu mai este o regula treaba asta . Mi-ai descoperit secretul aici pe forum despre sucul meu preferat și in privința la ceea ce ai spus cu “ nu recomand “ si “ sper sa nu se deschidă “ poți sa te uiti in frigider

Ai grija ce bagi in frigider ca daca nu au loc, vin să -ți dau din ele înapoi:))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

dar mie mi-a placut rau cand ai luat-o azi pe toata in gurita, imi venea sa cer ca colegul ora de deep, ai noroc ca eu prefer FK-ul mai mult decat deepthroat-ul cine stie daca nu sa schimba in timp cat ne intilnim.

 

Așteaptă whatsapp ul ‍♀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

dar mie mi-a placut rau cand ai luat-o azi pe toata in gurita, imi venea sa cer ca colegul ora de deep, ai noroc ca eu prefer FK-ul mai mult decat deepthroat-ul cine stie daca nu sa schimba in timp cat ne intilnim.

Nu se schimba 💋💋
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator blueangel20
Reputație: 0

După ce am fost la Antonia și m-am simțit foarte bine, am aflat de aici ca e prietena cu Laura si intra amândouă. M-am programat imediat să fiu sigur ca prind loc :)) . Am stat la o tigară și la o bârfă mică, mi-au zis de la început ca ele nu se săruta sau alte chestii, în schimb o să se ocupe de mine. Nu o să dau prea multe detalii, pentru ca sunt la prima experiență de acest gen, insă fetele m-au făcut să ma simt bine. Se cunoaște ca sunt prietene, relaxate amândouă (am încercat să ma relaxez și eu cat am putut, nu stiu cat mi-a ieșit). Mai o gluma, mai un oral, mai un normal si tot asa, pentru mine a fost un cadou de ziua mea pe care o sa-l tin minte mult și bine. Singurul regret ca nu am reușit să finalizez, poate data viitoare. Decartat 400 pentru o ora la sfârșit ca sa fie bine :)) Ne-am întâlnit in locație la Antonia că dacă tot am învățat drumul, să nu-l uit. Cu Laura am fost la prima întâlnire, mi-a plăcut și de ea, cu un oral bun cu deep ( avea nu stiu ce probleme ca nu-i sta parul :)) :)) cred ca daia nici nu am finalizat ca eu m-am dus sa vad cum au parul aranjat :)) ), Nu cred ca au topic comun deschis, de aceea o să postez recenzia pe ambele profile. Recomand.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

După ce am fost la Antonia și m-am simțit foarte bine, am aflat de aici ca e prietena cu Laura si intra amândouă. M-am programat imediat să fiu sigur ca prind loc :)) . Am stat la o tigară și la o bârfă mică, mi-au zis de la început ca ele nu se săruta sau alte chestii, în schimb o să se ocupe de mine. Nu o să dau prea multe detalii, pentru ca sunt la prima experiență de acest gen, insă fetele m-au făcut să ma simt bine. Se cunoaște ca sunt prietene, relaxate amândouă (am încercat să ma relaxez și eu cat am putut, nu stiu cat mi-a ieșit). Mai o gluma, mai un oral, mai un normal si tot asa, pentru mine a fost un cadou de ziua mea pe care o sa-l tin minte mult și bine. Singurul regret ca nu am reușit să finalizez, poate data viitoare. Decartat 400 pentru o ora la sfârșit ca sa fie bine :)) Ne-am întâlnit in locație la Antonia că dacă tot am învățat drumul, să nu-l uit. Cu Laura am fost la prima întâlnire, mi-a plăcut și de ea, cu un oral bun cu deep ( avea nu stiu ce probleme ca nu-i sta parul :)) :)) cred ca daia nici nu am finalizat ca eu m-am dus sa vad cum au parul aranjat :)) ), Nu cred ca au topic comun deschis, de aceea o să postez recenzia pe ambele profile. Recomand.

Multumesc din nou pentru recenzie ❤️

MI-AM LUAT TELEFONUL !!!! Pot fi contactata și pe whatsapp !!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Daca a afirmat ca nu mai vrea sa ii mai scazi la fk, probabil ca o sa faca si fk.

domnisoara face fk , probabil ca este mai selectiva cu anumiti clienti care vorbesc si se exprima corect in limba romana , eu am dintii negrii si cariati , imi pute gura de la caz la  caz a bubble ,orange ,whitewidow sau amnesia sint nebarbierit si totusi ,fara sa o intreb , si-a indreptat buzele timida catre buzele mele oferindu-mi cel mai original fk , chiar daca nu am intrebat sau insistat . 

in mod normal , domnisoara antonia ar trebui sa fi cerut cel putin 100 de euro pentru o finalizare , pentru a restrictiona accesul unor badarani care considera ca au  dreptul  daca au decartat o mina de maruntis  sa o intoarca pe toate partile pina o sifoneaza ,sa o dea cu capul de tablia patului , sau sa o penetreze pina ii da singele .

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

domnisoara face fk , probabil ca este mai selectiva cu anumiti clienti care vorbesc si se exprima corect in limba romana , eu am dintii negrii si cariati , imi pute gura de la caz la  caz a bubble ,orange ,whitewidow sau amnesia sint nebarbierit si totusi ,fara sa o intreb , si-a indreptat buzele timida catre buzele mele oferindu-mi cel mai original fk , chiar daca nu am intrebat sau insistat . 

in mod normal , domnisoara antonia ar trebui sa fi cerut cel putin 100 de euro pentru o finalizare , pentru a restrictiona accesul unor badarani care considera ca au  dreptul  daca au decartat o mina de maruntis  sa o intoarca pe toate partile pina o sifoneaza ,sa o dea cu capul de tablia patului , sau sa o penetreze pina ii da singele .

:slap2  :clapp  :clap2  :138x

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

mai este timp pana deschid nemtii, o sa trec inca decade! cred ca pana atunci ii pare insas ei rau sa ne paraseasca.  :luxhello

o sa treci decade semianalfabetule?ii pare insas ei rau?lasa-te ba de futut si pune mina pe o carte de gramatica nostradamus de slobozia ,ce ai impresia ca  o sa ramina pe veci la mare doar de dorul tau ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

domnisoara face fk , probabil ca este mai selectiva cu anumiti clienti care vorbesc si se exprima corect in limba romana , eu am dintii negrii si cariati , imi pute gura de la caz la caz a bubble ,orange ,whitewidow sau amnesia sint nebarbierit si totusi ,fara sa o intreb , si-a indreptat buzele timida catre buzele mele oferindu-mi cel mai original fk , chiar daca nu am intrebat sau insistat .

in mod normal , domnisoara antonia ar trebui sa fi cerut cel putin 100 de euro pentru o finalizare , pentru a restrictiona accesul unor badarani care considera ca au dreptul daca au decartat o mina de maruntis sa o intoarca pe toate partile pina o sifoneaza ,sa o dea cu capul de tablia patului , sau sa o penetreze pina ii da singele .

De obicei cresc prețul persoanelor care au nesimtirea sa vina nespălati pe dinti și sa îmi ceara FK sau cu latei și miros de pipi și alte mirosuri sa ceara oral neprotejat , pentru mine sunt oameni lipsiți de respect . Asa ca ii evit într-un mod mult mai frumos și mai civilizat spunându-le un preț exagerat pentru buzunarele lor ca sa își dea seama ca inainte sa vina nespalati mai bine și ar lua un gel de dus și o pasta de dinti și ar plăti mai putin .
  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...