Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

asa sa faci antonia ca asa le trebuie!!

 

De obicei cresc prețul persoanelor care au nesimtirea sa vina nespălati pe dinti și sa îmi ceara FK sau cu latei și miros de pipi și alte mirosuri sa ceara oral neprotejat , pentru mine sunt oameni lipsiți de respect . Asa ca ii evit într-un mod mult mai frumos și mai civilizat spunându-le un preț exagerat pentru buzunarele lor ca sa își dea seama ca inainte sa vina nespalati mai bine și ar lua un gel de dus și o pasta de dinti și ar plăti mai putin .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vizita la aceasta domnisoara ma duce cu gandul la pufurile din germania..curata linistita..totul pro client..si e frumusica rau..de revenit cand vrei un moment de relax..e peste media la ce gasesti la ora asta pe piata..merita mai mult decat cere..dar e parerea mea.bvo antonia..ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vizita la aceasta domnisoara ma duce cu gandul la pufurile din germania..curata linistita..totul pro client..si e frumusica rau..de revenit cand vrei un moment de relax..e peste media la ce gasesti la ora asta pe piata..merita mai mult decat cere..dar e parerea mea.bvo antonia..ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Multumesc de recenzie â¤ï¸
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

In seara asta am realizat cat de dobitoc sunt uneori :)) ma duc la toate gioarsele in loc sa investesc banii in fete ca Antonia :)) in seara asta am avut parte de "exact ce trebuie" cu aceasta don'soara :)

E inaltuta, frumoasa, tzatze (cel mai important), privire misto, corp superb. Locatie super ok pt tavaleala, tarife mai mult decat ok (100/200) per total, bani si timp investiti bine. Mergeti cu incredere si nu o lasati sa plece ;)

 

Ps: in acel bloc, in acea scara sau scara de langa a stat una mica, grasa si urata :)) sa nu faca lumea confuzie... mergeti fara dubii, fata e buna, si cel mai important ai si cu cine sta de vorba.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In seara asta am realizat cat de dobitoc sunt uneori :)) ma duc la toate gioarsele in loc sa investesc banii in fete ca Antonia :)) in seara asta am avut parte de "exact ce trebuie" cu aceasta don'soara :)

E inaltuta, frumoasa, tzatze (cel mai important), privire misto, corp superb. Locatie super ok pt tavaleala, tarife mai mult decat ok (100/200) per total, bani si timp investiti bine. Mergeti cu incredere si nu o lasati sa plece ;)

 

Ps: in acel bloc, in acea scara sau scara de langa a stat una mica, grasa si urata :)) sa nu faca lumea confuzie... mergeti fara dubii, fata e buna, si cel mai important ai si cu cine sta de vorba.

Multumesc de recenzie 💋â¤ï¸

Și mersi și de faptul ca ai specificat de doamna mica grasa și urata sa nu se mai facă confuzie 😉💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dragi mei maine voi fi disponibilă de mai devreme , mai exact de la ora 11 pana la ora 23 pentru ca luni am o programare la medic și trebuie sa fiu odihnita și “neatinsa†😂 iar luni am zi libera , ne vedem maine sau dacă nu de marți 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

In seara asta am realizat cat de dobitoc sunt uneori :)) ma duc la toate gioarsele in loc sa investesc banii in fete ca Antonia :)) in seara asta am avut parte de "exact ce trebuie" cu aceasta don'soara :)

E inaltuta, frumoasa, tzatze (cel mai important), privire misto, corp superb. Locatie super ok pt tavaleala, tarife mai mult decat ok (100/200) per total, bani si timp investiti bine. Mergeti cu incredere si nu o lasati sa plece ;)

 

Ps: in acel bloc, in acea scara sau scara de langa a stat una mica, grasa si urata :)) sa nu faca lumea confuzie... mergeti fara dubii, fata e buna, si cel mai eeimportant ai si cu cine sta de vorba.

Sa-ti fie de bine! 😀
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu vreau sa repet ce au spus altii legat de Antonia asa ca imi voi rezuma recenzia la cateva idei: aspect fizic extrem de placut, atitutine buna, prestatie excelenta, igiena si apartament peste medie. Toate acestea coroborate cu un pret mic, fac ca Antonia din punctul meu de vedere sa poata fi declarata fara niciun fel de echivoc, revelatia acestei veri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

In seara asta am realizat cat de dobitoc sunt uneori :)) ma duc la toate gioarsele in loc sa investesc banii in fete ca Antonia :)) in seara asta am avut parte de "exact ce trebuie" cu aceasta don'soara :)

E inaltuta, frumoasa, tzatze (cel mai important), privire misto, corp superb. Locatie super ok pt tavaleala, tarife mai mult decat ok (100/200) per total, bani si timp investiti bine. Mergeti cu incredere si nu o lasati sa plece ;)

 

Ps: in acel bloc, in acea scara sau scara de langa a stat una mica, grasa si urata :)) sa nu faca lumea confuzie... mergeti fara dubii, fata e buna, si cel mai important ai si cu cine sta de vorba.

ce ti-a zis fratele tau barbos? mergi fara grija .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu vreau sa repet ce au spus altii legat de Antonia asa ca imi voi rezuma recenzia la cateva idei: aspect fizic extrem de placut, atitutine buna, prestatie excelenta, igiena si apartament peste medie. Toate acestea coroborate cu un pret mic, fac ca Antonia din punctul meu de vedere sa poata fi declarata fara niciun fel de echivoc, revelatia acestei veri.

💋💋💋
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunt silicoane

cred ca ai putea sa le dai adresa chirurgului care a lucrat la ele tuturor fetelor interesate sa-si faca operatie estetica .

ma oripileaza in general silicoanele ,doar ca in cazul tau am admirat o opera de arta .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

cred ca ai putea sa le dai adresa chirurgului care a lucrat la ele tuturor fetelor interesate sa-si faca operatie estetica .

ma oripileaza in general silicoanele ,doar ca in cazul tau am admirat o opera de arta .

S-o trimită pe Raluca
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

raluca avea niste tite senzationale inainte de operatie , mari ,grele , usor lasate dar extrem de excitante la atingere .

acum arata mult mai estetice dar mie mi-a ramas gindul tot la cele de  odinioara.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cred ca ai putea sa le dai adresa chirurgului care a lucrat la ele tuturor fetelor interesate sa-si faca operatie estetica .

ma oripileaza in general silicoanele ,doar ca in cazul tau am admirat o opera de arta .

Fiecare se opereaza unde ii convine și are încredere . Dacă anumite fete cred ca le-au ieșit rau cred ca singure își vor cauta un alt doctor sa se opereze
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare , nu prea ma pricep la recenzii dar ...Antonia , super fata , frumoasa , corp frumos , sâni bestiali , buze ...tot pachetul .. fara graba , vorbăreata deși tocmai ce se trezise

 

Corp - 9 ( am scăzut un punct din cauza fundului, pt mine e micuț, adică pe gustul meu ar fii ceva mai bombat sau mai mare sa zic asa )

 

Oral - 10 ( pe gustul meu , slow , atenta la

extremități 😉 )

 

Normal - nu stiu ce nota sa ii dau , primul număr m a terminat din oral și al doilea peste mine din 69 ...nu am rezistat prea mult și asta zice multe eu zic 10 , are potențial

 

Gfe - 10

 

Anal - nu stiu , nu am întrebat

 

Fk - nu am avut parte , nu am întrebat și nici ea nu a reacționat

 

Halatul , bomba , 200 lăsat pt 1h

 

Nu știu ce sa mai zic 🤣 ... concluzia:

 

De revenit , o prezenta plăcută și sigur dacă ne cunoaștem mai bn iese foc 😈 usor , ușor

 

Spor la ciocane ( asa am văzut ca se tot spune 🤣 )

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare , nu prea ma pricep la recenzii dar ...Antonia , super fata , frumoasa , corp frumos , sâni bestiali , buze ...tot pachetul .. fara graba , vorbăreata deși tocmai ce se trezise

 

Corp - 9 ( am scăzut un punct din cauza fundului, pt mine e micuț, adică pe gustul meu ar fii ceva mai bombat sau mai mare sa zic asa )

 

Oral - 10 ( pe gustul meu , slow , atenta la

extremități 😉 )

 

Normal - nu stiu ce nota sa ii dau , primul număr m a terminat din oral și al doilea peste mine din 69 ...nu am rezistat prea mult și asta zice multe eu zic 10 , are potențial

 

Gfe - 10

 

Anal - nu stiu , nu am întrebat

 

Fk - nu am avut parte , nu am întrebat și nici ea nu a reacționat

 

Halatul , bomba , 200 lăsat pt 1h

 

Nu știu ce sa mai zic 🤣 ... concluzia:

 

De revenit , o prezenta plăcută și sigur dacă ne cunoaștem mai bn iese foc 😈 usor , ușor

 

Spor la ciocane ( asa am văzut ca se tot spune 🤣 )

Multumesc de recenzie 💋â¤ï¸

Stiu și eu ca am un fund destul de micuț , as vrea sa îl măresc undeva in Decembrie 🤷ðŸ»â€â™€ï¸

Anal nu fac , iar FK fac și as fi făcut cu drag pentru ca ai fost o persoana foarte curată doar ca am avut inițiativa și mi sa parut ca m-ai respins și am spus sa nu mai incerc sa nu ți se para deranjat 🤦ðŸ»â€â™€ï¸â¤ï¸ Data viitoare facem promit 🤪💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...