Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

pai tu si ca baba fara dinti o sa ai programul incarcat, chiar daca esti asa de rea cu gica, el des are dreptate dar de data asta a fost prea pesimist :D

 

Unde-i gluma ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

cea mai buna ideie era sa ma pot trezi ziua si sa decid ca merg la antonia sa o trezesc din somn  :date  ca este acasa :P

 

Buna idee

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Antonia m am gandit la tine ca vi aici si am stranutat in acel timp.. mi a dat dreptate ?

mai toate fetele vin in tara inainte de Craciun din simplul fapt ca in perioada aceea nici nu se fac bani nici nu mai este mai nimic deschis .

 

problema este ca fata a spus de nenumarate ori ca nu mai lucreaza in tara iar voi ori nu intelegeti romaneste ori va faceti ca nu pricepeti .

 

....acum nu este o regula ,poate cu anumiti clienti cu care are anumite afinitati va mai iesi la o cafea care probabil se termina in cearceafuri dar astea sunt exceptii si tine doar de placerea ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mai toate fetele vin in tara inainte de Craciun din simplul fapt ca in perioada aceea nici nu se fac bani nici nu mai este mai nimic deschis .

 

problema este ca fata a spus de nenumarate ori ca nu mai lucreaza in tara iar voi ori nu intelegeti romaneste ori va faceti ca nu pricepeti .

 

....acum nu este o regula ,poate cu anumiti clienti cu care are anumite afinitati va mai iesi la o cafea care probabil se termina in cearceafuri dar astea sunt exceptii si tine doar de placerea ei.

Pentru informarea dumneavoastră in perioada de craciun se fac cei mai mulți bani in meseria noastra . Și toate fetele stiu asta 😉

Dacă se presupune ca as veni in perioada de craciun acasa as veni pentru a-mi face o vacanta nu pentru a munci fără nici o excepție . Dacă m-as întoarce pentru a munci in romania voi anunta 😊

Link spre comentariu

Dacă m-as întoarce pentru a munci in romania voi anunta 😊

Eu unu credeam ca ai sa te intorci sigur pana acum. Aveam ideea aia despre nemti ca legea se respecta cu strictete la ei... adica eram sigur ca se vor inchide toate bordelurile.

 

Oricum ar fi noi te asteptam si aici ai marele avantaj ca esti acasa si te simti ca acasaðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Eu unu credeam ca ai sa te intorci sigur pana acum. Aveam ideea aia despre nemti ca legea se respecta cu strictete la ei... adica eram sigur ca se vor inchide toate bordelurile.

 

Oricum ar fi noi te asteptam si aici ai marele avantaj ca esti acasa si te simti ca acasaðŸ˜

In cazul in care ma voi întoarce voi anunta , deocamdată nu e cazul 😊
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Deci ca idee Antonia , in cazul in care acolo unde esti tu se stopeaza activitatea tu o sa revii aici in constanta.. iar daca continui ca acum acolo si chiar daca vi in ro de ex in vacanta ..nu vei reveni in constanta sa prestezi , o sa prestezi aici doar daca se intrerupe unde esti..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Deci ca idee Antonia , in cazul in care acolo unde esti tu se stopeaza activitatea tu o sa revii aici in constanta.. iar daca continui ca acum acolo si chiar daca vi in ro de ex in vacanta ..nu vei reveni in constanta sa prestezi , o sa prestezi aici doar daca se intrerupe unde esti..

S-a prins maaa :))) ti-a luat ceva :))))

Acum..sa vedem daca si restul au inteles sau in 2 3 zile apare iar aceeasi intrebare :)) fata a spus lucrurile de mai sus de cateva ori :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

S-a prins maaa :))) ti-a luat ceva :))))

Acum..sa vedem daca si restul au inteles sau in 2 3 zile apare iar aceeasi intrebare :)) fata a spus lucrurile de mai sus de cateva ori :)))

Stai calm ca m am prins , plus ca fata a fost explicita si clara eu i am mai scris doar sa stiu daca e aproape de revenire sau ceva de genu

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci ca idee Antonia , in cazul in care acolo unde esti tu se stopeaza activitatea tu o sa revii aici in constanta.. iar daca continui ca acum acolo si chiar daca vi in ro de ex in vacanta ..nu vei reveni in constanta sa prestezi , o sa prestezi aici doar daca se intrerupe unde esti..

Deci ca idee . E ultima data când spun . NU AM PRESTAT , NU OBIȘNUIESC SA PRESTEZ ACEASTA MUNCA IN ROMANIA !!!!!!!!!!!! AM PRESTAT ACEASTA MESERIE IN ROMANIA PE PERIOADA PANDEMIEI . ACUM IN MOMENTUL DE FATA NU MAI PRESTEZ IN ROMANIA ! NU AM DE GÂND SA MA INTORC IN ROMANIA !!!!!!! IN CAZUL IN CARE MA VOI ÃŽNTOARCE PENTRU A MUNCI VOI ANUNTA . MULTUMESC ANTICIPAT DE ÃŽNÈšELEGERE !!!! E ultima data când raspund la întrebări de genul 😊
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

am inteles rautate-o ce mai faci in rest esti bine? ne este dor de tine trebuie sa intelegi o data si tu :D

 

Deci ca idee . E ultima data când spun . NU AM PRESTAT , NU OBIȘNUIESC SA PRESTEZ ACEASTA MUNCA IN ROMANIA !!!!!!!!!!!! AM PRESTAT ACEASTA MESERIE IN ROMANIA PE PERIOADA PANDEMIEI . ACUM IN MOMENTUL DE FATA NU MAI PRESTEZ IN ROMANIA ! NU AM DE GÂND SA MA INTORC IN ROMANIA !!!!!!! IN CAZUL IN CARE MA VOI ÎNTOARCE PENTRU A MUNCI VOI ANUNTA . MULTUMESC ANTICIPAT DE ÎNȚELEGERE !!!! E ultima data când raspund la întrebări de genul

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Deci ca idee . E ultima data când spun . NU AM PRESTAT , NU OBIȘNUIESC SA PRESTEZ ACEASTA MUNCA IN ROMANIA !!!!!!!!!!!! AM PRESTAT ACEASTA MESERIE IN ROMANIA PE PERIOADA PANDEMIEI . ACUM IN MOMENTUL DE FATA NU MAI PRESTEZ IN ROMANIA ! NU AM DE GÂND SA MA INTORC IN ROMANIA !!!!!!! IN CAZUL IN CARE MA VOI ÎNTOARCE PENTRU A MUNCI VOI ANUNTA . MULTUMESC ANTICIPAT DE ÎNȚELEGERE !!!! E ultima data când raspund la întrebări de genul

Eu nu am inteles...poti sa mai repeti? :))) ai ajuns in ro? :))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

am inteles rautate-o ce mai faci in rest esti bine? ne este dor de tine trebuie sa intelegi o data si tu :D

Sunt bine .. pe aici in “Nemtia†😉😂 Eu inteleg ca ați rămas fără fete dar nu mai suport aceeași intrebare . Am zis din August de când nu am mai prestat ca in cazul in care ma voi întoarce voi anunta 🤷ðŸ»â€â™€ï¸
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...