Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, 501guy501 a spus:

Nea Gica @gica 1955 sincer nu ma pot abtine. De ce vila si nu "ai veni la mine acasa"? Habar nu am pe unde este vila ta dar apartamentul meu (cca 200 metri patrati) se afla chiar pe malul marii, cu vedere spre Ucraina. Stau si ma intreb:  daca as invita-o pe Antonia la mine la apartament, oare ar veni? Ca na, plm, nu este vila. Te-ai facut de cacao! Parerea mea.

Te rog eu nu mai spune asa de “ domnul “ Gica ca e pensionar și sta cu inima 😂😂
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vad ca numai bosi pe aici. Antonia lasă-i pe ăștia și vino la mine. Am 1000 pe malul lacului.... Tibrinu. N-am casa și nici vila, am niște grâu pus la semănat de asta toamna și niște stuf crescut sălbatic ( poate facem o coliba). Îti trimit mașina sa te aducă ( un trabant model 1985) și ca taxa nu e scump e 50 de lei. Dar te lasa cu 5 undite. Bine, pestele dacă îl prinzi trebuie sa ii dai drumul, nu e ca în Constanța ca nu iti da el drumul. În rest totul e minunat, în special vara, ca acum e cam cu minus. 

  • Like 2
  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, g2br13l a spus:

Vad ca numai bosi pe aici. Antonia lasă-i pe ăștia și vino la mine. Am 1000 pe malul lacului.... Tibrinu. N-am casa și nici vila, am niște grâu pus la semănat de asta toamna și niște stuf crescut sălbatic ( poate facem o coliba). Îti trimit mașina sa te aducă ( un trabant model 1985) și ca taxa nu e scump e 50 de lei. Dar te lasa cu 5 undite. Bine, pestele dacă îl prinzi trebuie sa ii dai drumul, nu e ca în Constanța ca nu iti da el drumul. În rest totul e minunat, în special vara, ca acum e cam cu minus. 

Vai dragule , m-ai dat pe spate 😂 pentru noi doi as pescui și la copca in perioada asta nu as aștepta sa vina vara 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, g2br13l a spus:

Vad ca numai bosi pe aici. Antonia lasă-i pe ăștia și vino la mine. Am 1000 pe malul lacului.... Tibrinu. N-am casa și nici vila, am niște grâu pus la semănat de asta toamna și niște stuf crescut sălbatic ( poate facem o coliba). Îti trimit mașina sa te aducă ( un trabant model 1985) și ca taxa nu e scump e 50 de lei. Dar te lasa cu 5 undite. Bine, pestele dacă îl prinzi trebuie sa ii dai drumul, nu e ca în Constanța ca nu iti da el drumul. În rest totul e minunat, în special vara, ca acum e cam cu minus. 

Doar Conu Albu are casa acolo:)) 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Am vizitat~o de cateva ori pe Antonia in vara, la locatia din spate la China Mall. A plecat si am zis ca nu mai are rost sa-i fac recenzie daca oricum nu se mai intoarce. 
Fata arata intr-un mare fel. Skinny, 175, fara pic de sunculite, supla, ingrijita, sani mari, frumos facuti. Daca va plac alea mai corpolente sa ai pe ce pune mana, nu e pentru voi. 
Programare eleganta, facuta pe whatsup intotdeauna respectata. 
Am programat 90 de minute sa nu fie graba. Singura in locatie, parter, elegant, curat, baie spatioasa cu cada, prosop curat. Igiena impecabila, face dus de fata cu tine intre numere, miroase frumos.

Aspect 10

Oral, 9 nu foarte adanc, insa sustinut, cu atentie la vecinatati, din pacate fara CIM. 
GfE 8,5-9 profi, se cunoaste ca lucreaza afara. 
Normal 10, in orice pozitie, are initiativa, participa la actiune foarte bun. 
platit 300, 2 finalizari, 90 minute, eu o pun la favorite. 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 27 minute, mihaiht a spus:

Am vizitat~o de cateva ori pe Antonia in vara, la locatia din spate la China Mall. A plecat si am zis ca nu mai are rost sa-i fac recenzie daca oricum nu se mai intoarce. 
Fata arata intr-un mare fel. Skinny, 175, fara pic de sunculite, supla, ingrijita, sani mari, frumos facuti. Daca va plac alea mai corpolente sa ai pe ce pune mana, nu e pentru voi. 
Programare eleganta, facuta pe whatsup intotdeauna respectata. 
Am programat 90 de minute sa nu fie graba. Singura in locatie, parter, elegant, curat, baie spatioasa cu cada, prosop curat. Igiena impecabila, face dus de fata cu tine intre numere, miroase frumos.

Aspect 10

Oral, 9 nu foarte adanc, insa sustinut, cu atentie la vecinatati, din pacate fara CIM. 
GfE 8,5-9 profi, se cunoaste ca lucreaza afara. 
Normal 10, in orice pozitie, are initiativa, participa la actiune foarte bun. 
platit 300, 2 finalizari, 90 minute, eu o pun la favorite. 

Multumesc frumos de recenzie 😍 voi încerca sa perfectionez oralul 🤌🏼🥰

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Vizitata Antonia din noua, locatia in spate la mega gym, usor de ajuns, ferita de ochii trecatorilor mai ales la ore tarzii, aceeasi prezenta placuta, bun simt si rafinament. Apartamentul la parter, curat si fara reprosuri, camera de joaca cu leduri si suport de haine frumos, elegant, alt level :D . Stat pentru o finalizare pe repede inainte si plecat inapoi la treburile cotidiene.

Oral NP 10

Normal P 10

O adevarata incantare la fiecare vizita, se muleaza si accepta orice in limita bunului simt, recomand oricarui barbat cu maniere ! Tot respectul meu Anto ❤️

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 13 ore, s3f a spus:

Vizitata Antonia din noua, locatia in spate la mega gym, usor de ajuns, ferita de ochii trecatorilor mai ales la ore tarzii, aceeasi prezenta placuta, bun simt si rafinament. Apartamentul la parter, curat si fara reprosuri, camera de joaca cu leduri si suport de haine frumos, elegant, alt level :D . Stat pentru o finalizare pe repede inainte si plecat inapoi la treburile cotidiene.

Oral NP 10

Normal P 10

O adevarata incantare la fiecare vizita, se muleaza si accepta orice in limita bunului simt, recomand oricarui barbat cu maniere ! Tot respectul meu Anto ❤️

Multumesc frumos pentru recenzie 💋💋❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...