Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

vecinica mea cea frumusica , m-a primit alaltaieri in ritmuri de hora si m-a invitat la dans .nefiind neaparat fan nunti ,botezuri,cumetrii , am facut citiva pasi cu ea  din politete apoi i-am explicat nepriceperea mea la dansuri populare .

a fost foarte curioasa sa afle ce am in traista agatata de git , i-am aratat aparatul foto si fara alte comentarii a fugit la dormitor , si-a pus tocurile si a inceput sa defileze ca un model pe catwalk,prin sufragerie , lasind-ma cu gura cascata ,cit de usor se misca si cit de fotogenica este .

 dupa ce am incheiat sedinta foto , m-a atras  subtil in dormitor, alintindu-se ca o pisicuta in pat si indemnindu-ma sa ma infrupt din tot ce are ea frumos si gustos de oferit .

de data aceasta , mi-a dovedit ca poate  fi extrem de pasionala si de fierbinte , spre deosebire de prima vizita , in care am simtit-o putin mai rece , mai retinuta .

mi-a atins cu maiestrie punctele sensibile , s-a pliat perfect in toate pozitiile , mi-a oferit un 69 imperial , o erectie superfunctionala , sarutari patimase care m-au coplesit amintind-mi de vremea liceului ,pe scurt, comportament de gheisha .

dupa ce i-am prezentat complimentele si multumirile pentru atentia acordata , s-a scuzat fin pentru prima intilnire , care probabil  picase  pentru ea intr-un moment mai putin potrivit ,dupa citiva clienti care profitasera cu brutalitate de gingasia ei  si chiar in momentul in care , la sfirsitul zilei , curierul ii adusese mincarea .

i-am explicat ca nu m-am simtit  neglijat nici la prima vizita ,dimpotriva , am apreciat profesionalitatea sa , chiar daca atunci nu a existat scinteia de la ultimul intermezzo .

una peste alta , in momentul de fata , antonia face diferenta . nu are concurente  in afara de adelina si laura , dovedeste value for money , are o locatie excelenta , prosoape si asternuturi curate , servicii highclass si un pret foarte accesibil , 100 fin si 200 h .

eram pe cale de a parasi locatia  cind am realizat ca nici macar nu achitasem deranjul , nici ea nu ma atentionase , m-a rugat sa nu o uit cu pozele  si mi-a garantat ca sint oricind binevenit , apeciind clientii civilizati .

aspect -10 

oral-9 

normal-10

69-10 

implicare -10 

gfe-10 

igiena-10 

locatie -10 .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Zicea antonia ca are nevoie de asistent personal la un dus!!

din poze nu prea se vede ca ar avea nevoie ,dar iti multumeste pentru amabilitatea si serviabilitatea ta de a posta tu pozele realizate de obi  , facute cu un telefon nokia lumia.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

din poze nu prea se vede ca ar avea nevoie ,dar iti multumeste pentru amabilitatea si serviabilitatea ta de a posta tu pozele realizate de obi , facute cu un telefon nokia lumia.

Sa mori tu ca vrei sa te împrietenești cu rejina! 😵😱
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Bine ca nu ai folosit mobilul naa daca nu mi a zis de autor nu a fost oricum relevant pt mine nu am intrebat.

 

din poze nu prea se vede ca ar avea nevoie ,dar iti multumeste pentru amabilitatea si serviabilitatea ta de a posta tu pozele realizate de obi , facute cu un telefon nokia lumia.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

vecinica mea cea frumusica , m-a primit alaltaieri in ritmuri de hora si m-a invitat la dans .nefiind neaparat fan nunti ,botezuri,cumetrii , am facut citiva pasi cu ea din politete apoi i-am explicat nepriceperea mea la dansuri populare .

a fost foarte curioasa sa afle ce am in traista agatata de git , i-am aratat aparatul foto si fara alte comentarii a fugit la dormitor , si-a pus tocurile si a inceput sa defileze ca un model pe catwalk,prin sufragerie , lasind-ma cu gura cascata ,cit de usor se misca si cit de fotogenica este .

dupa ce am incheiat sedinta foto , m-a atras subtil in dormitor, alintindu-se ca o pisicuta in pat si indemnindu-ma sa ma infrupt din tot ce are ea frumos si gustos de oferit .

de data aceasta , mi-a dovedit ca poate fi extrem de pasionala si de fierbinte , spre deosebire de prima vizita , in care am simtit-o putin mai rece , mai retinuta .

mi-a atins cu maiestrie punctele sensibile , s-a pliat perfect in toate pozitiile , mi-a oferit un 69 imperial , o erectie superfunctionala , sarutari patimase care m-au coplesit amintind-mi de vremea liceului ,pe scurt, comportament de gheisha .

dupa ce i-am prezentat complimentele si multumirile pentru atentia acordata , s-a scuzat fin pentru prima intilnire , care probabil picase pentru ea intr-un moment mai putin potrivit ,dupa citiva clienti care profitasera cu brutalitate de gingasia ei si chiar in momentul in care , la sfirsitul zilei , curierul ii adusese mincarea .

i-am explicat ca nu m-am simtit neglijat nici la prima vizita ,dimpotriva , am apreciat profesionalitatea sa , chiar daca atunci nu a existat scinteia de la ultimul intermezzo .

una peste alta , in momentul de fata , antonia face diferenta . nu are concurente in afara de adelina si laura , dovedeste value for money , are o locatie excelenta , prosoape si asternuturi curate , servicii highclass si un pret foarte accesibil , 100 fin si 200 h .

eram pe cale de a parasi locatia cind am realizat ca nici macar nu achitasem deranjul , nici ea nu ma atentionase , m-a rugat sa nu o uit cu pozele si mi-a garantat ca sint oricind binevenit , apeciind clientii civilizati .

aspect -10

oral-9

normal-10

69-10

implicare -10

gfe-10

igiena-10

locatie -10 .

Multumesc de recenzie 💋â¤ï¸
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

din poze nu prea se vede ca ar avea nevoie ,dar iti multumeste pentru amabilitatea si serviabilitatea ta de a posta tu pozele realizate de obi , facute cu un telefon nokia lumia.

Nu prea cred ca conteaza cine a făcut pozele și cine le-a postat , nu trebuie sa fiți rai 🙄 dacă aveți ceva de împărțit va rog nu la mine pe topic , o puteți face in privat liniștiti , nu sa stricam aici armonia 😇

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Nu prea cred ca conteaza cine a făcut pozele și cine le-a postat , nu trebuie sa fiți rai 🙄 dacă aveți ceva de împărțit va rog nu la mine pe topic , o puteți face in privat liniștiti , nu sa stricam aici armonia 😇

I agree!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna , țin sa anunt din nou ,pentru peroanele care au inteles gresit din comentariile mele de la începutul topicului , NU FAC CONFIRMARE VIDEO PE WHATSAPP !!!!! NU TRIMIT MAI MULTE POZE DECÂT SUNT PE TOPICUL ACESTA ȘI PE PUBLI24 ! Sper ca acum se intelege 😌

Èšin sa amintesc serviciile mele :

Normal ( doar protejat )

Oral ( depinde de igiena ta )

69 , annilingus , cunnilingus

Masaj de relaxare

French kissing ( depinde de igiena ta )

Diferite poziții

Atingeri , mângâieri

Foot fetish

Dominare soft

Uro

NU FAC FINALIZARE ORALÄ‚ !

NU FAC ANAL !

Iar preturile sunt 100 finalizarea 200 ora 💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...