Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu stiu eu dintotdeauna am spus ca pot pleca oricând , nu am nimic programat sa plec dar dacă ar fi sa se deschidă locul meu de munca maine as pleca in secunda 2 ❤

nicaieri nu-i mai bine si mai frumos decit la brotacei . 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna Antonia.


Dupa sau inainte de o "sedinta", te-ar interesa si un mic shooting foto?


Sunt la inceput de drum in ale fotografiei de tip nude/boudoir, pozele le poti folosi in anunturi sau postari.


Multumesc.


Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Buna Antonia.

Dupa sau inainte de o "sedinta", te-ar interesa si un mic shooting foto?

Sunt la inceput de drum in ale fotografiei de tip nude/boudoir, pozele le poti folosi in anunturi sau postari.

Multumesc.

Dacă și plătești, cred ca merge😊
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Antonia.

Dupa sau inainte de o "sedinta", te-ar interesa si un mic shooting foto?

Sunt la inceput de drum in ale fotografiei de tip nude/boudoir, pozele le poti folosi in anunturi sau postari.

Multumesc.

Da â¤ï¸ Te aștept la mine și putem încerca și câteva poze 💋
Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Am fost si eu la frumoasa domnisoara aseara.

O mica recenzie pentru cei curiosi :

M-am programat la 22:30 dar s-a anulat o programare la ea asa ca am ajuns mai devreme (nu cu mult),

Am fost am vorbit putin la o tigara si vreau sa zic ca pare de treaba fata. Dupa ce ne-am inteles ca voi sta o ora si face tot ce vreau am trecut la fapte.

 

O.N. soft cu atentie buna la adiacente - 9

N.P. stie sa se miste deasupra si putin cand o pui tu cum vrei - 9

Aspect sincer nu e pe gustul meu , dupa poze ma asteptam sa fie un pic mai ... nu asa slaba sa zic :D - 8 

Locatie - 9 (era seara tarziu si o inteleg ca nu mai avea chef de curatenie sau ceva )

Igiena - 10

GFE - 9 (fiind si prima oara la ea e de inteles)

 

Cadoul 200/h

 

Recomand pentru cei carora le plac fetele skinny. E si inaltuta fata. Sper sa ii mearga treaba.

 

Sper ca ma fost de ajutor :) . Spor tuturor

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu la frumoasa domnisoara aseara.

O mica recenzie pentru cei curiosi :

M-am programat la 22:30 dar s-a anulat o programare la ea asa ca am ajuns mai devreme (nu cu mult),

Am fost am vorbit putin la o tigara si vreau sa zic ca pare de treaba fata. Dupa ce ne-am inteles ca voi sta o ora si face tot ce vreau am trecut la fapte.

 

O.N. soft cu atentie buna la adiacente - 9

N.P. stie sa se miste deasupra si putin cand o pui tu cum vrei - 9

Aspect sincer nu e pe gustul meu , dupa poze ma asteptam sa fie un pic mai ... nu asa slaba sa zic :D - 8

Locatie - 9 (era seara tarziu si o inteleg ca nu mai avea chef de curatenie sau ceva )

Igiena - 10

GFE - 9 (fiind si prima oara la ea e de inteles)

 

Cadoul 200/h

 

Recomand pentru cei carora le plac fetele skinny. E si inaltuta fata. Sper sa ii mearga treaba.

 

Sper ca ma fost de ajutor :) . Spor tuturor

Multumesc de recenzie 💋

Singurul lucru ciudat mi se pare treaba cu locatia ca era tarziu și nu aveam chef de curățenie , poți te rog sa specifici ce ți sa parut murdar sau dezordonat in casa ? Pentru ca țin foarte mult la curățenie atat cu mine cât și in jurul meu . Și de fiecare data vreau ca totul sa fie impecabil și nu îmi amintesc sa fi avut ceva dezordonat prin casa 🤷ðŸ»â€â™€ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:La mare pe sezlong
  • Oras:La mare pe sezlong

Multumesc de recenzie

Singurul lucru ciudat mi se pare treaba cu locatia ca era tarziu și nu aveam chef de curățenie , poți te rog sa specifici ce ți sa parut murdar sau dezordonat in casa ? Pentru ca țin foarte mult la curățenie atat cu mine cât și in jurul meu . Și de fiecare data vreau ca totul sa fie impecabil și nu îmi amintesc sa fi avut ceva dezordonat prin casa ‍♀

Pai nota 9 totusi ti se pare ciudata ? :D

Arata super apartamentul dar nu si firele alea imense de par din baie si pe jos pe parchet :) . Stiu ca e normal si nimic iesit din comun.

Observ cel mai bine in dus dupa ce merg un pic in picioarele goale si ma spal pe talpi. Nu ma intelege gresit , nici eu nu tin impecabil si nu am de gand , am fost doar obiectiv :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pai nota 9 totusi ti se pare ciudata ? :D

Arata super apartamentul dar nu si firele alea imense de par din baie si pe jos pe parchet :) . Stiu ca e normal si nimic iesit din comun.

Observ cel mai bine in dus dupa ce merg un pic in picioarele goale si ma spal pe talpi. Nu ma intelege gresit , nici eu nu tin impecabil si nu am de gand , am fost doar obiectiv :)

Ok am inteles , chiar am o problema cu căderea parului , și oricât l-as strange intr-o ora e la fel 😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Ok am inteles , chiar am o problema cu căderea parului , și oricât l-as strange intr-o ora e la fel 😂

Dacă îl scurtezi nu mai e la fel! 😀

Și cred ca te prinde o tunsoare bob🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dacă îl scurtezi nu mai e la fel! 😀

Și cred ca te prinde o tunsoare bob🤗💋

Multumesc de sfat , dar nu o sa îl iau in calcul , nu m-as mai tunde niciodata 💋ðŸ‘ðŸ¼

O sa urmez tratamentul anticadere ca sa remediez situația 😌

  • Like 1
Link spre comentariu

Dacă îl scurtezi nu mai e la fel!

 

 

Dacă îl scurtezi nu mai e la fel!

Pentru maxim 3 săptămâni.. Și mie îmi cade părul, m-am tuns și 0, dar nu a durat mai mult de 2-3 săptămâni..

O sa urmez tratamentul anticadere ca sa remediez situația

Uhh, serios ? Dacă dă rezultate să-mi zici și mie schema

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Pentru maxim 3 săptămâni.. Și mie îmi cade părul, m-am tuns și 0, dar nu a durat mai mult de 2-3 săptămâni..

Uhh, serios ? Dacă dă rezultate să-mi zici și mie schema

Matale poți cheli ca nu ne pasa! 😂😱
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara , am fost azi la Antonia . Fata este super , amabila , glumeata nu te grabeste. Pozele nu ii fac dreptate . Pe scurt merita toti banii . O sa o mai o vizitez

Multumesc de recenzie și te mai aștept â¤ï¸

Ce ai vrut sa spui cu pozele nu ii fac dreptate 😨🤷ðŸ»â€â™€ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...