Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu cred!! am o cunostinta care din cand in cand sa incalzeste cu aceasi pilota ca angela, si stiu eu ca dupa cum sau speriat de cea ce sa intimplat in abatoare la ei nu o sa mai deschida nici un puff in anul asta ;)

Eu incerc totuși sa fiu optimista 🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

lasa ca nu o sa apuci 60 de ani in meseria asta, dar sincer sa iti zic mai bine daaa find ca este de mii de ani cea mai stabila bransa si cum ai terminat cu munca sexuala sa terminat si cu sexul interesant. acasa nu este ca la munca ;) asta o mai vorbim cand trec pe la tine. bine ca totus te ai trezit la vreo ora. cand primim poze noi?

 

Eu sper sa nu apuc 60 de ani in meseria asta

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

lasa ca nu o sa apuci 60 de ani in meseria asta, dar sincer sa iti zic mai bine daaa find ca este de mii de ani cea mai stabila bransa si cum ai terminat cu munca sexuala sa terminat si cu sexul interesant. acasa nu este ca la munca ;) asta o mai vorbim cand trec pe la tine. bine ca totus te ai trezit la vreo ora. cand primim poze noi?

Pai eu nu pot da le pun aici nu stiu de ce . Pot decât pe site sa le pun
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ahh am uitat inca ceva dupa pozele astea soft baietii vor acuma si poze dinalea periculoase, ca bikini vedem peste tot la plaje chiar si mai mult. distreaza-te bine antonia ca esti ca si cum facuta pentru sex!!!

 

ps: daca iti vine cumva un baiat dupa forum care miroase oribil, si este eventual si certat cu periuta de dinti cu sapunul si il depistezi, sa il dai afara ca este colegul johnybravo112 si ala este caz pentru dsp nu pentru giuguleala. iar daca intreaba dece si ii zici ca este din motive medicinale.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ahh am uitat inca ceva dupa pozele astea soft baietii vor acuma si poze dinalea periculoase, ca bikini vedem peste tot la plaje chiar si mai mult. distreaza-te bine antonia ca esti ca si cum facuta pentru sex!!!

 

ps: daca iti vine cumva un baiat dupa forum care miroase oribil, si este eventual si certat cu periuta de dinti cu sapunul si il depistezi, sa il dai afara ca este colegul johnybravo112 si ala este caz pentru dsp nu pentru giuguleala. iar daca intreaba dece si ii zici ca este din motive medicinale.

Poze mai periculoase nu cred deocamdată . Aștept sa descopere fiecare ce am sub bikini . Nu prea îmi place sa ofer totul pe tava . As vrea sa mai las loc de surprindere

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ce materialista esti si tu antonio, astazi nu mai comunici deloc cu noi!! cand te ai trezit, ce ai facut azi, cand faci ziua de pauza (sa stiu cand vin)??

Nu am avut timp astăzi deloc de scris pe aici 🥺 scuze , maine am zi de pauza . Dar o sa muncesc pe seara pe la 22 incep sa muncesc . O sa las aici un mesaj când incep munca . 😇

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...