Sari la conținut

🌺 Antonia 🌺 0758856039


Postări Recomandate

Vizitator blueangel20
Reputație: 0

Multumesc de recenzie ❤

Stiu și eu ca am un fund destul de micuț , as vrea sa îl măresc undeva in Decembrie ‍♀

Anal nu fac , iar FK fac și as fi făcut cu drag pentru ca ai fost o persoana foarte curată doar ca am avut inițiativa și mi sa parut ca m-ai respins și am spus sa nu mai incerc sa nu ți se para deranjat ‍♀❤ Data viitoare facem promit

Lasa-l asa :)) e de ajuns
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

asa ziceam si eu dar stii cum sunt fetele nu le opreste decat un chirurg naspa care le strica pe urma optica pe toata viata. mie de asta imi este nu ca ar fii arata ea mai tare decat acum.

 

Lasa-l asa :)) e de ajuns

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

asa ziceam si eu dar stii cum sunt fetele nu le opreste decat un chirurg naspa care le strica pe urma optica pe toata viata. mie de asta imi este nu ca ar fii arata ea mai tare decat acum.

Tupeu 😂😂 fac ce vreau cu corpu meu 🤪 dacă mie mi se pare mic e mic îl facem mare 💋 mereu te iei tu de mine 😂😂â¤ï¸
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

absolut nu, scriam cu colegul! buna dimineata nu poti sa dormi? cine sa luat de cine?

De tine spuneam ca te iei de bine sa nu fac nimic la corp 🙄â¤ï¸ Nu ma ia somnu deloc , mam obisnuit cu programul pana dimineata 🥺🤦ðŸ»â€â™€ï¸
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

cunosc problema cu somnul! faci ce crezi ca este bine draga mea, ar merge si cu zilnic 20 de squats si ai sa vezi ce sa schimba pana in decembrie.  :rax2  :rax2

 

De tine spuneam ca te iei de bine sa nu fac nimic la corp ❤ Nu ma ia somnu deloc , mam obisnuit cu programul pana dimineata ‍♀

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cunosc problema cu somnul! faci ce crezi ca este bine draga mea, ar merge si cu zilnic 20 de squats si ai sa vezi ce sa schimba pana in decembrie. :rax2 :rax2

La cât sport fac eu 😂😂 dacă merg sa dus gunoiu și ma întorc in pas alergător lesin 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator blueangel20
Reputație: 0

cunosc problema cu somnul! faci ce crezi ca este bine draga mea, ar merge si cu zilnic 20 de squats si ai sa vezi ce sa schimba pana in decembrie.  :rax2  :rax2

Merge incercat cu putina sala, iti zice unul care la fel ca tine, inafara de de dus gunoiul nu facea alt sport:)) , dar daca iti iesi putin din zona de confort o sa reusesti. Niste sfaturi din exterior sunt binevenite mereu. Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

cunosc problema cu somnul! faci ce crezi ca este bine draga mea, ar merge si cu zilnic 20 de squats si ai sa vezi ce sa schimba pana in decembrie.  :rax2  :rax2

Ce inseamna 20 de squats? NU "vorbeste" romaneste, nu-i asa, imbecilule?!?

 

Of, of, ce pacat ca te-ai pricopsit, aici la noi...

 

Cine stie, poate intr-o buna zi, vei disparea , cu totul!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

La cât sport fac eu dacă merg sa dus gunoiu și ma întorc in pas alergător lesin

draga mea vecinica, ai grija cind mai duci gunoiul , te-am vazut de citeva ori imbracata foarte sumar , aproape dezbracata , sint multi pensionari in zona ,slabi de inima , sa nu ii ai pe constiinta ,provoci lesin instantaneu .

pe mine nu ma deranjeaza , chiar sint incintat sa te vad asa , in schimb babele din bloc sint oripilate si te birfesc.

scuze pt offtopic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

draga mea vecinica, ai grija cind mai duci gunoiul , te-am vazut de citeva ori imbracata foarte sumar , aproape dezbracata , sint multi pensionari in zona ,slabi de inima , sa nu ii ai pe constiinta ,provoci lesin instantaneu .

pe mine nu ma deranjeaza , chiar sint incintat sa te vad asa , in schimb babele din bloc sint oripilate si te birfesc.

scuze pt offtopic.

Dragul meu vecin , nu pot sa îmi dau seama cine ești dar țin sa îți spun ca este vara afara , cred ca având 21 de ani îmi permit sa ies in pantaloni scurți și maieu afara sa duc gunoiul având in vedere ca vremea și corpul îmi permit . Nu am nimic de ascuns , piele zbârcită , vergeturi , varice și asa mai departe cum au vecinele mele babe care ma bârfesc , când o sa am vârsta lor îmi voi lua și eu batic și pijama dinaia lunga care o poarta babele și ziua și noapte crezând ca merge peste tot 😂 pe lângă faptul asta gurile rele nu ma definesc pe mine ca persoana 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ Sa se uite , sa bârfească , sa le stea inima , sa facă infarct , sa facă ce o vrea ei și ele , eu ma port cum vreau , cui nu-i place sa nu se uite 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ˜‚💋
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:cool:  :princess .tine-o tot asa , nu te condamn ,ai dreptate . 

oricum am fost incintat sa revin in apartamentul in care lucrezi tu acum si in care acum un mileniu  veneam sa iau lectii de vioara de la profesoara de muzica ce locuia acolo . 

in afara de timpul de calitate petrecut impreuna am avut ceva gen trip din basmul tinerete fara batrinete si viata fara de moarte   scris  de  Ispirescu,dar asta e un basm vechi pe care probabil nu ai auzit inca .

 

 

Dragul meu vecin , nu pot sa îmi dau seama cine ești dar țin sa îți spun ca este vara afara , cred ca având 21 de ani îmi permit sa ies in pantaloni scurți și maieu afara sa duc gunoiul având in vedere ca vremea și corpul îmi permit . Nu am nimic de ascuns , piele zbârcită , vergeturi , varice și asa mai departe cum au vecinele mele babe care ma bârfesc , când o sa am vârsta lor îmi voi lua și eu batic și pijama dinaia lunga care o poarta babele și ziua și noapte crezând ca merge peste tot 😂 pe lângă faptul asta gurile rele nu ma definesc pe mine ca persoana 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ Sa se uite , sa bârfească , sa le stea inima , sa facă infarct , sa facă ce o vrea ei și ele , eu ma port cum vreau , cui nu-i place sa nu se uite 🤷ðŸ»â€â™€ï¸ðŸ˜‚💋

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:cool: :princess .tine-o tot asa , nu te condamn ,ai dreptate .

oricum am fost incintat sa revin in apartamentul in care lucrezi tu acum si in care acum un mileniu veneam sa iau lectii de vioara de la profesoara de muzica ce locuia acolo .

in afara de timpul de calitate petrecut impreuna am avut ceva gen trip din basmul tinerete fara batrinete si viata fara de moarte scris de Ispirescu,dar asta e un basm vechi pe care probabil nu ai auzit inca .

Te mai aștept sa îmi Cânți la vioara 💋😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

poti sa te asezi in fata balconului sa canti la vioara ca ne-ar place!  :138x

de fapt , la violoncel ,nu la vioara , dar am scris vioara ca sa fie pe intelesul tuturor.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Cu prima ocazie când bat un cui promit sa îl citesc

sper sa ai rabdarea necesara , dureaza in jur de 5 minute . 

poti folosi in acelasi timp coloana sonora de pe youtube  in interpretarea lui

HAUSER- caruso .

stiu ca te va zgiria la auz , violoncelul , dar sper sa -ti placa  masculul care interpreteaza .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...