Sari la conținut

Blonda - Titan - 0759829714


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 47 minute, Goewski a spus:

Cred ca-i fac o vizita cat de curand,prea arata bine.

Nu recomand.. Arata rău în realitate fata de poze.. 80 fin dacă vrei on cere 100 face un oral banal, plictisita are un aspect al fetei de parca se uita cu silă asa.. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
La 19.05.2021 la 14:10, sorindm a spus:

Nu recomand.. Arata rău în realitate fata de poze.. 80 fin dacă vrei on cere 100 face un oral banal, plictisita are un aspect al fetei de parca se uita cu silă asa.. 

Daca nu ti-a placut tie asta nu inseamna ca nu sunt si pe placul altora.Zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am fost si eu la ea,sta pe prisaca dornei la un bloc de garsionere cu 10 etaje,am stat ceva pana a raspuns la tel,cand a raspuns a spus ca mai are un client si sa astept,intr-un final am ajuns la ea...in poze arata bine in realitate curg suncile,oral cu prezervativ,fara fantezi, normal banal,una peste alta mai mult de 50 finalizarea nu merita,nu recomand...pierdere de timp,nu se implica deloc,ori ca mananca seminte,ori ca se fute tot una.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, gylsongyl a spus:

Am fost si eu la ea,sta pe prisaca dornei la un bloc de garsionere cu 10 etaje,am stat ceva pana a raspuns la tel,cand a raspuns a spus ca mai are un client si sa astept,intr-un final am ajuns la ea...in poze arata bine in realitate curg suncile,oral cu prezervativ,fara fantezi, normal banal,una peste alta mai mult de 50 finalizarea nu merita,nu recomand...pierdere de timp,nu se implica deloc,ori ca mananca seminte,ori ca se fute tot una.

Multumim colegu ne ai scapat de un drum batut aiurea si de bani aruncati pe ferestra...ps pacat ca nu mai exista sectiunea de evitat poate pe viitor pissicuts o sa o adauge pana atunci bafta tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 17 ore, gylsongyl a spus:

Am fost si eu la ea,sta pe prisaca dornei la un bloc de garsionere cu 10 etaje,am stat ceva pana a raspuns la tel,cand a raspuns a spus ca mai are un client si sa astept,intr-un final am ajuns la ea...in poze arata bine in realitate curg suncile,oral cu prezervativ,fara fantezi, normal banal,una peste alta mai mult de 50 finalizarea nu merita,nu recomand...pierdere de timp,nu se implica deloc,ori ca mananca seminte,ori ca se fute tot una.

Daca nu ti-am fost pe plac de la inceput de ce ai mai ramas?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.07.2021 la 9:29, gylsongyl a spus:

Am fost si eu la ea,sta pe prisaca dornei la un bloc de garsionere cu 10 etaje,am stat ceva pana a raspuns la tel,cand a raspuns a spus ca mai are un client si sa astept,intr-un final am ajuns la ea...in poze arata bine in realitate curg suncile,oral cu prezervativ,fara fantezi, normal banal,una peste alta mai mult de 50 finalizarea nu merita,nu recomand...pierdere de timp,nu se implica deloc,ori ca mananca seminte,ori ca se fute tot una.

Nu i-ai dat la buci?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 12.07.2021 la 3:09, Andreea132 a spus:

Daca nu ti-am fost pe plac de la inceput de ce ai mai ramas?

A vrut sa vada cum te futi, plus ca era la usa ta. Ai deja doua recenzii negative. Mai bine te lasi de meserie daca nu iti place ce faci. Sexul in sila cred ca e cel mai nasol lucru ptr client…ptr tine nu!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 32 minute, laury a spus:

A vrut sa vada cum te futi, plus ca era la usa ta. Ai deja doua recenzii negative. Mai bine te lasi de meserie daca nu iti place ce faci. Sexul in sila cred ca e cel mai nasol lucru ptr client…ptr tine nu!

Eu știu ca atunci când nu îți place ce vezi nu te obliga nimeni sa ramai iar dacă tu ești arogant automat și fata are același comportament ca și al tău.

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 2 ore, Andreea132 a spus:

Eu știu ca atunci când nu îți place ce vezi nu te obliga nimeni sa ramai iar dacă tu ești arogant automat și fata are același comportament ca și al tău.

Chiar daca nu iti place ce vezi de multe ori ramai ca nu ai timp sa cauti altceva sau iti este lene sa mai mergi in alta parte,gandindu-te ca poate are servicii de calitate chiar daca fizic nu este pe gustul tau

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 2 ore, Andreea132 a spus:

Eu știu ca atunci când nu îți place ce vezi nu te obliga nimeni sa ramai iar dacă tu ești arogant automat și fata are același comportament ca și al tău.

Ce tarif ai Andreea pt. un sex normal si cat timp aloci pt asta?

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Va spun eu cum e treaba aici, ca am fost la ea recent. Nu am tinut mortis sa las recenzie dar zic sa va creionez o imagine mai buna, ca nu e chiar asa treaba. Si poate o ajut si pe ea cu niste sfaturi, ca sa isi poata imbunatati serviciile si sa faca ceva mai multi bani.

Garsoniera e pe Prisaca Dornei si va avertizez ca intrarea in bloc e destul de greu de gasit, ca se face pe doua alei care sunt mai ascunse asa prin boscheti. Apt e la etajul 10, blocul e ingrijit.

Locatia e de 6. E o garsoniera clar inchiriata pentru asa ceva. Cum intri, in stanga ai o baie mica (eu nu am folosit-o pentru ca ma dusasem cand am plecat de acasa) iar in fata e restul... locatiei. Patul e de fapt o canapea. Eu sunt ceva mai mare de felul meu si mi-am facut ceva griji ca nu ma tine, dar ea m-a asigurat ca e ok, asa ca nu am mai comentat. In rest cam nimic in garsoniera, un TV micut si muzica pusa de ea la telefon...

Cat despre "Andreea" e fix cum arata in poze. Dupa parerea mea e sincera in modul cum se expune in poze. Nu e slim dar nici obeza. Are cateva kilograme in plus dar per total mie mi-a placut. Mie asa imi plac, fiecare cu gusturile. Vrei o uscatura, du-te in alta parte. La fata e chiar draguta, are gura mica si un pierce in buza de jos, pe partea stanga.

Ea e super de treaba si vorbareata desi cand mi-a deschis usa mi s-a parut un pic posomorata. M-a invitat la o tigara, am stat un pic de vorba inainte sa ne apucam de treaba.

Actiunea... avem si plusuri si minusuri. Am intrebat-o ce face si ce nu face, si nu mi-a dat un raspuns exact, mi-a zis sa ii spun ce vreau eu. Eu am coborat spre pasa, niciun miros ciudat, totul fresh, in regula. Parea ca ii place ce ii fac, dar cine stie... Oricum, daca a mimat, a facut-o binisor. Mi-ar fi placut un pic mai mult feedback acustic dar era 12 noaptea si poate nu a vrut sa deranjeze vecinii. Si-a miscat soldurile sugestiv totusi.

Cand a trecut ea la aparat mi-a zis ca oralul se poate si cu si fara caciulita. Cam insista spre caciulita mi s-a parut mie, ceea ce mi s-a parut ciudat. Mi-a zis ca nu face finalizare orala sau faciala sub nicio forma. Apoi s-a apucat de treaba, incepand cu niste servetele cu care m-a 'igienizat'. Iarasi, o chestie care mi s-a parut ciudata. 

De fapt ce se intampla: cred ca nu ii place deloc gustul de sperma. O sugea un pic, o mai curata cu servetelul... Iar o sugea un pic, iar o mai stergea... Eu nu am mai vazut astfel de muie, si cred ca de la gust venea problema. Nici nu am avut alte plangeri de la alte femei din punctul asta de vedere inainte si alimentatia nu am schimbat-o foarte mult in ultimul timp. Claudia, de la Unirii, de ex, e next level shit. Ma rog, oralul ar fi de 6-7. Nu a folosit mana dar ruperile de ritm, faptul ca nu o lua pe toata in gura sau treaba cu servetelul iti cam taie elanul. Sfatul meu ar fi, daca nu ii place gustul de sperma, sa faca doar protejat, poate ii iese mai bine. Nu stiu...


Cand a trecut deasupra a fost chiar foarte bine. ON: 9-10. Stramta, calda si cu sanii aia sarind in sus chiar nu am rezistat mult. Stie sa se miste la normal si parea ca ii place. Scartaia canapeaua aia un pic si mi-am facut un pic griji dar a fost ok pana la urma.

Per total un 7 asa. La 100 finalizarea si 200 ora e okish raportul, daca iti plac tipele mai plinute. Poate a fost o problema la mine cu oralul ala, desi nu cred, dar cert e ca daca s-ar imbunatati acolo, ar fi mult mai ok raportul. Si un pat ca lumea ar face diferenta. 


Decartat 200, am stat doar o finalizare. Ce mi-a mai placut e ca nu m-a grabit deloc. Chiar e super chill, sta de vorba cu tine si nu te grabeste. Asta am apreciat foarte mult. E ca o veche colega de liceu cu care ti-ai mai tras-o si va reintalniti dupa multi ani. 

Sper sa va ajute si pe voi, si pe ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut.Are și alt topic pe care și-l pune constant în prim plan,(experiența,de !) ,prin folosirea enervantă a cuvântului "disponibilă".Titlul este" Andreea TITAN" cu niște inimioară și emoticoane prin el.Am prins-o mai demult în zona Dristor kaufland.E ardeleancă.Nu au fost rele prestațiile,dar are muuuultă experiență și caută să aburească.Am fost de două ori.Prima dată s-a ținut de vorbă în ceea ce privea serviciile oferite, a doua oară nu.Foarte experimentată!Știe să se joace cu vorbele.Are și un topic mai vechi,2 ani,2 ani jumate..Nu mai pot găsi nimic cu sistemul de căutare actual...Tot Andreea își spunea.Vă pup.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0739420610
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, matriusk a spus:

Vă salut.Are și alt topic pe care și-l pune constant în prim plan,(experiența,de !) ,prin folosirea enervantă a cuvântului "disponibilă".Titlul este" Andreea TITAN" cu niște inimioară și emoticoane prin el.Am prins-o mai demult în zona Dristor kaufland.E ardeleancă.Nu au fost rele prestațiile,dar are muuuultă experiență și caută să aburească.Am fost de două ori.Prima dată s-a ținut de vorbă în ceea ce privea serviciile oferite, a doua oară nu.Foarte experimentată!Știe să se joace cu vorbele.Are și un topic mai vechi,2 ani,2 ani jumate..Nu mai pot găsi nimic cu sistemul de căutare actual...Tot Andreea 

Dragul meu sigur ma confunzi eu nu am stat decât în locația din Titan niciodată nu am fost la Dristor dar asa se întâmplă când stai toată ziua acasă și nu ai ce face denigreze pe alții.Eu zi sa vii sa ma cunoști și după mai vedem dacă sunt aceiași de la Dristor.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...