Sari la conținut

Raluca 0790209724


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Tipa asta e o nespalata. Am fost la ea la G1 pe cand era singura. M-am dus la baie si cand ne-am apucat de treaba si m-am jucat cu sanii am simtit un danf de transpiratie de imi venea sa borasc. M-am imbracat si am plecat... Nu recomand.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Tipa asta e o nespalata. Am fost la ea la G1 pe cand era singura. M-am dus la baie si cand ne-am apucat de treaba si m-am jucat cu sanii am simtit un danf de transpiratie de imi venea sa borasc. M-am imbracat si am plecat... Nu recomand.

Mai multe detalii...cu aproximatie cand a avut loc vizita,cum se comporta si cel mai important daca e in pozele de mai sus ....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Mai multe detalii...cu aproximatie cand a avut loc vizita,cum se comporta si cel mai important daca e in pozele de mai sus ....

Acum vreo 2 saptamani. E fata din poza. Am recunoscut-o dupa tatuaj. Repet nu am stat pt ca mirosea. 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Am avut ceva vizite la fata respectiva cand avea locatie la g1 in mazepa si nu am simtit niciodata niciun miros suspect,ba mai mult fata are servicii ok si arata si foarte bine.....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am avut ceva vizite la fata respectiva cand avea locatie la g1 in mazepa si nu am simtit niciodata niciun miros suspect,ba mai mult fata are servicii ok si arata si foarte bine.....

Dap, aia e, "perla" de la G1  ......  :D .... legat de servicii si aspect,  pot doar sa confirm si eu ce zice madalin.... :D ..... numai bulangiii aicea pe forum, unu n-a scris si o recenzie favorabila pentru pestisori si mocangii .....   :laugh2  :laugh2  :laugh2    ....   Daca tiu bine minte asta avea si o colega care dadea si curul la 150 , dar mai slaba decat ea , colega-sa cred ca  inca mai e prin Galati 

  • Like 1

 

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0

Dap, aia e, "perla" de la G1 ...... :D .... legat de servicii si aspect, pot doar sa confirm si eu ce zice madalin.... :D ..... numai bulangiii aicea pe forum, unu n-a scris si o recenzie favorabila pentru mocangii ..... :laugh2 :laugh2 :laugh2 .... Daca tiu bine minte asta avea si o colega care dadea si curul la 150 , dar mai slaba decat ea , colega-sa cred ca inca mai e prin Galati

 

Da pentru ce sa le dam mocangiilor pontu direct? Mai stam asa😂

Fata era o mica bombita daca stiai sa te joci cu ea😅 ....este si acu colega ei,are si topic chiar ...stii tu😂

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

AM fost la Raluca

Marfa rau!

Aspect 9.5 pentru mine( frumoasa la fata,corp frumos de pustoaica)

oral-8

normal 8

gfe- 9

Igiena-10

Daca mai lucreaza la servicii eu imi fac abonament!

Mai revin clar macar odata, e prea sexy!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

AM fost la Raluca

Marfa rau!

Aspect 9.5 pentru mine( frumoasa la fata,corp frumos de pustoaica)

oral-8

normal 8

gfe- 9

Igiena-10

Daca mai lucreaza la servicii eu imi fac abonament!

Mai revin clar macar odata, e prea sexy!

este tipa din poze? cea cu tatuajul de pe spate?

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...