Sari la conținut

Noua in orașul tău! Fac numai deplasări la domiciliu sau la hotel ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața. Din păcate nu am găsit locație in care voi putea sa muncesc și voi fi disponibilă după ora 17:00 doar pentru deplasări la domiciliu și la hotel. Prețul pentru o ora este 600 lei. Pentru programări contactați-ma pe whatsapp sau apel, sms. Pupici :*

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineața. Din păcate nu am găsit locație in care voi putea sa muncesc și voi fi disponibilă după ora 17:00 doar pentru deplasări la domiciliu și la hotel. Prețul pentru o ora este 600 lei. Pentru programări contactați-ma pe whatsapp sau apel, sms. Pupici :*

si cam ce oferi de 600 lei?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Sunt Anabella/Patricia!! :x

Serviciile mele sunt:

•sex normal(protejat)

 

•oral protejat(neprotejat in functie de igiena personală) :iagree

 

•masaj(erotic/relaxare) :masaje:

 

•footfetish

 

•footjob

 

•GFE :*

 

•FK(in funcție de igiena și compatibilitate) ;)

 

•dominare soft ( tu pasiv) :sado

 

•facesitting :P

 

•handjob :girly

 

•69 ;)

 

•cunilligus, anilligus ( tu activ) :iagree

 

‭•Uro ;)

 

CADOU:

600 lei/h

 

Contact:

•PM :callyou

•‭+40790384337

•SMS,apel,Whatsapp,Viber :callyou

•SNAPCHAT:anabella_bella9 :*

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Buna dimineața. Din păcate nu am găsit locație in care voi putea sa muncesc și voi fi disponibilă după ora 17:00 doar pentru deplasări la domiciliu și la hotel. Prețul pentru o ora este 600 lei. Pentru programări contactați-ma pe whatsapp sau apel, sms. Pupici :*

Cam scump halatul!

Mai ales ca n-ai nici locatie

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da...intra.devar...suma ceruta este mult prea mare,iar ptr ceea ce ofera d.ra...nu se merita banii.Macar daca scria acolo...full service...sa zicem...la pretul asta gasesti mult mai bune ca ea. Cica cere 600 ca se deplaseaza...ca altfel cerea 400. Si 400 e fff mult ca sa nu mai spun 600.Pai ceri 200 lei in + ca te deplasezi ???

Atat te costa pe tine un taxi ?

Probabil fatuca asta nu.si da seama de valoarea banului. Pai altii muncesc pe 1200 lei pe luna. Revinoti mai fata ca furi curent rau de tot. Prosti sunt astia care se duc. Ar trebui lasate sa nu mergem nici unu ca sa moara de foame in casa.

Mai e si pretentioasa...pai la 600 de lei trebuia tu sa lingi in cur sa fii activa tu nu sa fii pasiva.

Sunt convins ca te.am secat cu recenzia mea dar este doar parerea mea personala cu,care am observat ca multi sunt de acord. Pana la urma nu e prost ala care cere ci ala care da. Eu unul spun pass. Si nu e vorba ca sunt zgarie branza deoarece lucrez pe un salariu frumusel dar suma ceruta...repet este umflata rau de tot. La ce servicii oferi tu...te incadrezi cam la 200 lei.

Oricum daca te.am suparat...asta e. Nu m.am putut abtine. Spune.i peștișorului tau sa mai taie ca o sa faceti foamea. Va cred ca vreti sa dati tunu pe litoral dar nu cred ca vă va merge treaba. 😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Buna! Sunt Anabella/Patricia!! :x

Serviciile mele sunt:

•sex normal(protejat)

 

•oral protejat(neprotejat in functie de igiena personală) :iagree

 

•masaj(erotic/relaxare) :masaje:

 

•footfetish

 

•footjob

 

•GFE :*

 

•FK(in funcție de igiena și compatibilitate) ;)

 

•dominare soft ( tu pasiv) :sado

 

•facesitting :P

 

•handjob :girly

 

•69 ;)

 

•cunilligus, anilligus ( tu activ) :iagree

 

‭•Uro ;)

 

CADOU:

600 lei/h

 

Contact:

•PM :callyou

•‭+40790384337

•SMS,apel,Whatsapp,Viber :callyou

•SNAPCHAT:anabella_bella9 :*

Treaba ta, dar:

Rasfoieste pe aici si o sa vezi o gramada de fete f frumoase, cu servicii ca ale tale si ceva peste ele si care s-au ridicat la max 100€!

Eu daca as da 600 lei pt o deplasare a ta inseamna ca le iau la mișto pe renata, lorennasummerland, andreeagfe25,dreamgirl69 si chiar si pe Jaga! Treaba ta, sunt socotelile voastre dar tare imi e ca dormiti in rulota sau in masina ca e grele cu banii de cazare.

O poti intoarce ca la ploiesti asa:

Revin cu oferta pentru voi primele 3 zile: 350 ora pt deplasare, taxi inclus, apoi pretul va fi 600 ora. Oricum, noi suntem prosti si nu ne prindem ca dupa alea 3 zile voi plecati si regretam amarnic ca nu am futut o ora cu 600 lei.

Cu respect!

 

P.s. si Tanya mergea cu 400 ora, acum tu ce faci??

Link spre comentariu
  • Oras:La ma-ta
  • Oras:La ma-ta

Treaba ta, dar:

Rasfoieste pe aici si o sa vezi o gramada de fete f frumoase, cu servicii ca ale tale si ceva peste ele si care s-au ridicat la max 100€!

Eu daca as da 600 lei pt o deplasare a ta inseamna ca le iau la mișto pe renata, lorennasummerland, andreeagfe25,dreamgirl69 si chiar si pe Jaga! Treaba ta, sunt socotelile voastre dar tare imi e ca dormiti in rulota sau in masina ca e grele cu banii de cazare.

O poti intoarce ca la ploiesti asa:

Revin cu oferta pentru voi primele 3 zile: 350 ora pt deplasare, taxi inclus, apoi pretul va fi 600 ora. Oricum, noi suntem prosti si nu ne prindem ca dupa alea 3 zile voi plecati si regretam amarnic ca nu am futut o ora cu 600 lei.

Cu respect!

 

P.s. si Tanya mergea cu 400 ora, acum tu ce faci??

Ai înțeles greșit:

Ana/Bella/Patricia : 600 / 3 = 200 coco. Ce mai vrei la banii ăștia!? :)))

Oricum mi-a placut strategia de marketing :)))) Eu unul o sa aștept super oferta.

Eu unul o înțeleg pe fata asta... Crezi ca ea a venit la mare sa se futa pe bani!?

Pai saraca din 30 de telefoane pe zi cam câte tzepe crezi ca-si ia!?

Average is average with less pula :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Va respect părerea și nu ma supăr. Este treaba voastră dacă nu vreți sa veniți. Cine vrea sa vina, sa ma sune, cine nu vrea sa vina, sa stea acasă. O zi frumoasa va doresc

Spor la bronzat între timp! 😉
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da....dar stai pe banii tai....si la ce preturi sunt...se reduc considerabil....ar trebui sa te reorientezi.....dar...e bine ca bronzatul e moca!!

Aia e, măcar sa ma bronzez ca de-aia am venit la mare =))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Aia e, măcar sa ma bronzez ca de-aia am venit la mare =))

pai normal ca nu te vrea nimenila asa preturi,pt ca mai sunt si oameni care muncesc pe minim pe economie..

Aici,in ct,piața e diversa,dar,pretul e,in mare parte standard.

Spor la bani si distractie placuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

vorba lunga saracia omului ....anabella a inteles mesajul dar se pare ca este un pic mai ciudatica ....96 ala este semn de stapana ,69 ar fi sunat mai normal 

 

dar ce mai este normal acum ? mai traim vremuri normale? daca nimic nu mai este normal ne mai pot surprinde niste preturi anormale? 

 

sa ne miram cand o sa traim in normalitate .....anabella fi tare nu lasa nimic in jos ....cu doi fraieri pe zi gata salariul minim pe o luna 

 

hahaha ....tara asta nu duce lipsa de prosti ....anabella fi isteata ,trebuie doar sa ti plasa intinsa ...HAI SPOR SA AI 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

vorba lunga saracia omului ....anabella a inteles mesajul dar se pare ca este un pic mai ciudatica ....96 ala este semn de stapana ,69 ar fi sunat mai normal 

 

dar ce mai este normal acum ? mai traim vremuri normale? daca nimic nu mai este normal ne mai pot surprinde niste preturi anormale? 

 

sa ne miram cand o sa traim in normalitate .....anabella fi tare nu lasa nimic in jos ....cu doi fraieri pe zi gata salariul minim pe o luna 

 

hahaha ....tara asta nu duce lipsa de prosti ....anabella fi isteata ,trebuie doar sa ti plasa intinsa ...HAI SPOR SA AI

 

96 vine de la anul in care m-am născut =)).. asta este, dacă fac banii bine, dacă nu, nu-i nimic. Mulțumesc :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pai normal ca nu te vrea nimenila asa preturi,pt ca mai sunt si oameni care muncesc pe minim pe economie..

Aici,in ct,piața e diversa,dar,pretul e,in mare parte standard.

Spor la bani si distractie placuta

Am înțeles, asta este. Măcar sa ma distrez dacă tot am venit la mare :). Mulțumesc :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...