Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Alexa, noua in oras🍑❤️

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
60 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 alexandru199212

alexandru199212

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    20 juni 2019

Postat 09 juni 2020 - 02:39

Nu stiu sa fac recenzie dar merita toti banii timp petrecut o ora platit 300lei foarte frumoasa merita incercata
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 09 juni 2020 - 04:42

Nu stiu sa fac recenzie dar merita toti banii timp petrecut o ora platit 300lei foarte frumoasa merita incercata

. Pentru mine ai spus destul. Asa cum am spus fătul ca este colega cu Florentina reprezinta o garanție așa va joi mă duc să ved. Succes tuturor
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >nicusor de la braila<

nicusor de la braila

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 551 Postari:
  • Inscris la:
    04 mei 2014

Postat 09 juni 2020 - 06:10

Bună 😘😘😘 va aștept intr-un cadru intim pentru a va satisface plăcerile, întâlnirile noastre vor fi pline de momente frumoase.
⚠️⚠️⚠️Persoanele in stare de ebrietate.. Cu tenta violenta sau bile nu sunt acceptate.
Va mulțumesc frumos si mi ar face mare placere sa ne cunoaștem mai bine.
❗❗❗Voi fi în oraș pana Vineri inclusiv.
Programările se fac la numărul 0738172234.
Kiss you ❗😘😘😘

Nu stai draga si tu mai mult?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 fireball

fireball

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 72 Postari:
  • Inscris la:
    25 november 2016

Postat 09 juni 2020 - 07:21

Dupa 3 luni de stare de urgenta, stare de alerta, am vazut ca a revenit florentina...vrand sa fac programare la ea, era ocupata,asa ca am trimis un mesaj colegei alexa... Chiar daca a fost mai din scurt programarea, era libera si m am indreptat spre ea
Locatia:9 langa cofetaria andrei la parter
La corp arata ca in poze, pe mine m a cucerit, e aproape de femeia mea ideala si eu sunt destul de pretentios..
Oral:8 neprotejat, pare la inceput de drum dar incearca sa te satisfaca... Nici nu am lasat o mai mult... Deci probabil e loc de mai bine
Nu face sau fkiss sau cel putin cu mine nu a vrut, nu sunt chiar fan, doar am intrebat
Normal:am schimbat vreo 3 poziti, e destul de largutza dar nici eu nu sunt dotat, se umezeste natural,nu stiu daca chiar i a placut, gemea dragut(probabil fals)...ultima pozitie e preferata mea, ea pe burta cu fundul in sus.. Pielea fina, tatele numa bune de bagat in gura, fund bombat...
O experienta placuta, nu am apucat s o pun si capra... Parca aduce la fatza cu bety...
Ptr criza asta e cam mult 150 lei finalizarea dar na, macar am plecat cu genunchi tremurand😂😂😂
Nu stiu daca ajung iar pana vineri dar am speranta ca te mai intorci...
Si acum ca minus, este ca la 1 min dupa ce am intrat, suna la usa si programarea florentinei, eu am intrat la baie, nu ne am vazut unu cu altu, d aia nu mi place cand sunt mai multe fete in acelasi apartament...dar asta e pretentia mea...
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 09 juni 2020 - 08:16

@fireball @alexandru199212 Multumesc pentru recenzii 😻😘😘
@ariovist Te astept sa vii💕

Aceasta postare a fost editata de alexa112: 09 juni 2020 - 08:18

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 09 juni 2020 - 08:36

@fireball @alexandru199212 Multumesc pentru recenzii 😻😘😘
@ariovist Te astept sa vii💕

. Fii sigura că așa voi face și că să nu bat câmpii aiurea joi la ora 12.Bineinteles că revin pentru confirmare cu o ora înainte dar asa va fi căci eu trebuie să îmi fac foarte atent programul cu 2-3 zile înainte și asa l am făcut. Te pup
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 >miamia<

miamia

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 407 Postari:
  • Inscris la:
    24 maart 2020

Postat 10 juni 2020 - 08:39

Frumoasa
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 11 juni 2020 - 11:58

Bună,voi mai activa în Ploiești doar 2 zile 💕 va aștept cu drag sa ne cunoaștem ❤️❤️.
Ma puteți găsi la numărul de telefon 0738172234, apel, mesaje sau Whatsapp.
Locatia o am pe Bulevadul Republici.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 11 juni 2020 - 11:59

⚠️😜

Fisiere atasate

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 11 juni 2020 - 12:58

⚠️😜

. Asta este păpușa Barbie! Am fost astăzi la ea curios să văd ce a adus Florentina cu ea
Am stabilit cu o zi înainte ora, am confirmat cu o ora mai devreme și totul a fost respectat cu precizie așa cum îmi place mie. Când am văzut-o să-mi pice plombele. Blondă, frumușică foc, miniona, supla dar nu slaba. O fetiță de 20 de ani îmbrăcată într o rochie mulata pe corp care a căzut repede că să mă lase să mângâi și să sărut trupul feciorelnic cu pielea catifelată și dulce. Pare începătoare dar după cum prestează nu este. A făcut un oral excelent cu limbi pe capul pulii lins înghitit. Am trecut o în 69 sa ma pot bucura și de savarina. Când m am saturat de oral și dat limbi am trecut in misionar unde priveliștea e superba fata geme da contre și își desface tare frumos piciorele când intri în ea. Am alternat misionar cu umeri craci hotărât să o pun și capra dar nu am mai rezistat și am finalizat supărat că nu am reușit să rezist mai mult. Nu voi da note căci toate ar fi maxime și iarăși mă vor critica unii colegi. Spun numai că am fost incantat pur și simplu am rugat o sa ma anunțe când vine înapoi. O recomand. Succes tuturor.
  • 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 gonea0

gonea0

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 25 Postari:
  • Inscris la:
    14 november 2019

Postat 11 juni 2020 - 02:08

Pune si o poza cu funduletul mai in detaliu
  • 0

#32 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 11 juni 2020 - 09:02

. Asta este păpușa Barbie! Am fost astăzi la ea curios să văd ce a adus Florentina cu ea
Am stabilit cu o zi înainte ora, am confirmat cu o ora mai devreme și totul a fost respectat cu precizie așa cum îmi place mie. Când am văzut-o să-mi pice plombele. Blondă, frumușică foc, miniona, supla dar nu slaba. O fetiță de 20 de ani îmbrăcată într o rochie mulata pe corp care a căzut repede că să mă lase să mângâi și să sărut trupul feciorelnic cu pielea catifelată și dulce. Pare începătoare dar după cum prestează nu este. A făcut un oral excelent cu limbi pe capul pulii lins înghitit. Am trecut o în 69 sa ma pot bucura și de savarina. Când m am saturat de oral și dat limbi am trecut in misionar unde priveliștea e superba fata geme da contre și își desface tare frumos piciorele când intri în ea. Am alternat misionar cu umeri craci hotărât să o pun și capra dar nu am mai rezistat și am finalizat supărat că nu am reușit să rezist mai mult. Nu voi da note căci toate ar fi maxime și iarăși mă vor critica unii colegi. Spun numai că am fost incantat pur și simplu am rugat o sa ma anunțe când vine înapoi. O recomand. Succes tuturor.

Iti multumesc si te astept si data viitoare!😘😘❤️
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 16 juni 2020 - 10:58

Iti multumesc si te astept si data viitoare!😘😘❤️

Data viitoare fiind când? Spuneai că pleci din Ploiești. Când revii?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 alexandru199212

alexandru199212

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    20 juni 2019

Postat 16 juni 2020 - 02:10

Sau macar lasa un nr ceva ca iti fac o vizita la bucuresti
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 17 juni 2020 - 12:20

Bunaa, am revenit in oras❤️
Voi fi disponibila incepand cu ora 12 pana seara la ora 20, toata saptamana⚠️ Va astept cu drag intr o locatie intima unde grijile vor disparea si unde ne vom bucura impreuna de momente placute💋💋

Programarile se pot face la numarul de telefon 0738172234 prin apel, mesaje sau whatsapp.

O zi placuta va doresc, pupici💋❤️❤️

Fisiere atasate

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 17 juni 2020 - 08:25

Bunaa, am revenit in oras❤
Voi fi disponibila incepand cu ora 12 pana seara la ora 20, toata saptamana⚠ Va astept cu drag intr o locatie intima unde grijile vor disparea si unde ne vom bucura impreuna de momente placute

Programarile se pot face la numarul de telefon 0738172234 prin apel, mesaje sau whatsapp.

O zi placuta va doresc, pupici❤❤

Bine te ai intors.Astazi nu pot dar maine sigur sunt la tine.Te pup.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 antitepare

antitepare

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    05 december 2012

Postat 18 juni 2020 - 12:56

Bună ziua,
Vizitat domnișoara la primul “descălecat” al acesteia pe tărâmurile noastre.
Locația este aceeași cu a Florentinei, lângă Cofetăria Andrei!
Domnișoara, ca aspect general arată bine spre foarte bine: minionă, blondă, slăbuță, sâni frumoși!
Oralul neprotejat, executat bine, cu accente de deep!
Normalul decent, cu un minus după părerea mea, domnișoara deși este minionă și slăbuță are o “dilatație” mare!
Minusuri: nu avea prosop curat, așa că mi-a oferit două prosoape de bucătărie, noroc că erau curate!
De asemenea, când mai aveam puțin până să dau ochii peste cap a venit din partea ei anunțul: “mai ai 2 minute”!
Geme, se umezește natural!
Per total: 8!
Achitat: 150 lei/30 minute!
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 >ariovist<

ariovist

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 464 Postari:
  • Inscris la:
    01 december 2019

Postat 18 juni 2020 - 03:43

Bună ziua,
Vizitat domnișoara la primul “descălecat” al acesteia pe tărâmurile noastre.
Locația este aceeași cu a Florentinei, lângă Cofetăria Andrei!
Domnișoara, ca aspect general arată bine spre foarte bine: minionă, blondă, slăbuță, sâni frumoși!
Oralul neprotejat, executat bine, cu accente de deep!
Normalul decent, cu un minus după părerea mea, domnișoara deși este minionă și slăbuță are o “dilatație” mare!
Minusuri: nu avea prosop curat, așa că mi-a oferit două prosoape de bucătărie, noroc că erau curate!
De asemenea, când mai aveam puțin până să dau ochii peste cap a venit din partea ei anunțul: “mai ai 2 minute”!
Geme, se umezește natural!
Per total: 8!
Achitat: 150 lei/30 minute!

. De acord cu ce spui afară de "primul descalecat". E al doilea căci a fost și la începutul lunii.
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 18 juni 2020 - 09:13

@antitepare Multumesc pentru recenzie Si imi pare rau, de data asta sunt mai pregatita
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 alexa112

alexa112

Alexa 💘

• Membru Premium
  • 121 Postari:
  • Inscris la:
    03 juni 2020

Postat 18 juni 2020 - 09:18

Va astept cu programari la numarul de telefon 0738172234, prin apel, mesaj sau whatsapp. Pupici si o seara buna❤️❤️❤️

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi